BuzzerBeater Forums

Polska - V.43 > typy na nowy sezon

typy na nowy sezon

Set priority
Show messages by
From: Maj00

This Post:
00
136838.6 in reply to 136838.5
Date: 07/17/2010 06:02:28
Overall Posts Rated:
00
Poprzedni sezon i tak do straconych nie zalicze - fajnie drużyna sie rozwinęła ... Bylo całkiem milo , ale Dostalem w dupe -lepiej tu niz wyżej ... No ale nowy to nowy - poszukam wzmocnien i ide sie spotkac z golden state w półfinale znow... ;-)
Powodzenia

This Post:
00
136838.7 in reply to 136838.6
Date: 09/19/2010 11:04:55
Overall Posts Rated:
00
No no ktoś widzę stworzył nowy temat co do 13 sezonu który się kończy i usunął wiadomość bądź admin usunął no, ale to mało ważne...

Więc jak oceniacie sezon który właśnie dobiega końca?
Nowy styl wybierania w drafcie no i ciekawe jak się zakończy :D

Bardzo wyrównaną walkę widzę o wyjście dlatego też postanowiłem się zapytać jak widzą to inni :D Nieźle wzrosło w siłe Miami i bardzo dobry zespół się stworzył, ale ja na koniec się obudziłem i nie chcę przespać kolejnego sezonu jak to się stało w 12 i będę gryzł parkiet :D a raczej moi zawodnicy będą.

Ciężko ocenić zwycięstw i myślę że wszystko rozegra się na taktyce w PO w sensie poziomu entuzjazmu i wykorzystania go w odpowiednim momencie i każdy ma szanse wygrać, ale nieskromnie oceniam finał Miami - Legiunia ;p

Oczywiście życzę wszystkim powodzenia!

Last edited by Pepikowy at 09/19/2010 11:07:35

From: janiu

This Post:
22
136838.8 in reply to 136838.7
Date: 09/19/2010 16:35:28
Overall Posts Rated:
33
Mimo ze liga v.43 juz mnie nie dotyczy;) pozwole sobie skomentowac obecna sytuacje. Moim zdaniem faworyt do awansu jest tylko jeden - Majami. Jak od czasu do czasu patrze sobie na wyniki i na druzyny to wlasnie m. in. Twoja Pepiokowy druzyna wydaje mi sie ze stoi nie mal w tym samym miejscu, albo robi bardzo male postepy. To samo tyczy sie Energy czy GW Team. Oczywiscie rowniez zycze wam wszystkim powodzenia, bo z jednej strony podziwiam Ciebie ze jeszcze grasz, ze nie znudzila Ci sie ta gra, bo ciagle kiblujesz w V lidze. Po awansie jest jeszcze trudniej, chyba ze trafisz do slabszej konferencji w jakiejs IV lidze. Mysle ze Twoje obudzenie powinno byc na poczatku sezonu, madry trening (rozklad minut - a co za tym idzie forma zawodnikow) a takze tak jak juz wspomniales taktyka powiazana z entuzjazmem. Z tego co widze to Majami ma max entuzjazm i mysle ze nawet w PO spokojnie poradzi sobie grajac normala i w finale bedzie gora, no chyba ze znowu zamuli z taktyka :P albo bedzie mial niesamowitego pecha - kontuzja czolowego zawodnika - chociaz w tym momencie musialo by mu sie 3 posypac zeby jego gra padla.

Pozdrawiam!

From: Maj00

This Post:
00
136838.9 in reply to 136838.8
Date: 09/21/2010 16:45:27
Overall Posts Rated:
00
tamten sezon nie był zamulony - oddałem walkowerem po kosie na fordona po 15 minutach pierwszego meczu finałowego :P

ale przechodząc do tego .... to muszę przyznać , że trochę mi się przyfarciło - wolałem tamten draft , gdyż przy ilości 4-6 aktywnych "drafterów" można było na spokojnie znaleźć kogoś fajnego bez możliwości utraty go na rzecz kogoś innego (przykłady Feliks i Maciuś ^^)
teraz bez odpowiedniej inwestycji jest to w sumie ruletka ... mam nadzieję , że i tym razem w nią coś wygram ;]

ciekawią mnie półfinały ... zwłaszcza ten z great 8 no i mvp , które pojedzie nie wiadomo gdzie :D

powodzenia

This Post:
00
136838.10 in reply to 136838.8
Date: 09/22/2010 01:38:38
Overall Posts Rated:
00
Niestety muszę się z Tobą zgodzić że tamten sezon przespałem, a w tym na początku wyprzedałem połowę najlepszego składu i nikim dobrym go nie zapełniłem ;/ na koniec trochę zakupów i wygląda to dużo lepiej. Jeżeli chodzi o kiblowanie no to w poprzednim sezonie miałem już dramat że mi się nie chciało i wyglądało to słabo do tego Whoos załapał wiatr w żagle i rozjechał nas Swoją drużyną.
Co do entuzjazmu u mnie też nie jest najgorzej, ale wydaje się słabiej jak u miami, ale tak jak wszyscy zauważyli wszystko się może zdarzyć. Nic nie dzieje się 2 razy i nie życzę tego bo chciałbym wygrać (jeżeli mi się to uda) w normalnych okolicznościach :) ale do tego jeszcze daleka droga bo przede mną Energy które na Swoim parkiecie jest faworytem ;/

powodzenia!