BuzzerBeater Forums

BB Hellas > ΑΝΕΚΔΟΤΑ

ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Set priority
Show messages by
From: pazinok

This Post:
55
205423.57 in reply to 205423.56
Date: 01/15/2012 06:02:08
Overall Posts Rated:
335335
Μεγάλη παρέα αποφασίζει να καλέσει μερικές γυναίκες και να οργανώσει μια ερωτική συνεύρεση για να περάσει η ώρα χωρίς πολλά πολλά έξοδα... Μαζεύονται λοιπόν σε ένα μεγάλο σαλόνι και μετά τα απαραίτητα ποτάκια σβήνουν τα φώτα και αρχίζει η φάση η πολυφασική ... Σιγά-σιγά αρχίζουν να πέφτουν και οι πέοντες στα σκοτεινά. Ακούγονται βογγητά και διάφορα προβλεπόμενα για τέτοιες περιπτώσεις, όταν ξαφνικά κάποιος ανοίγει το φως:

«Ρε παιδιά, να οργανωθούμε...»

«Σβήσε το φως ρε!», του φωνάζουν οι υπόλοιποι που τους έκοψε πάνω στο καλύτερο.

Το σβήνει κι αυτός και το έργο συνεχίζεται... Πολλά βογγητά και τελειώματα αργότερα, ανάβει το φως ο ίδιος:

«Ρε παιδιά, να οργανωθούμε σας λέω...»

«Κλείσε το φως ρε παπάρααα!!», τον αποπαίρνουν ξανά οι άλλοι.

Τι να κάνει και αυτός, το ξανακλείνει... Η κατάσταση συνεχίζεται για πολλή ώρα ακόμα, μέχρι που αγανακτισμένος πια ξανανοίγει το φως:

«Ρε παιδιά, να οργανωθούμε, επιτέλους! Έχω φάει τρεις και δεν έχω ρίξει κανέναν!!»

From: thang
This Post:
22
205423.58 in reply to 205423.57
Date: 01/15/2012 08:54:46
Overall Posts Rated:
3131
-Πόσο καπνίζει ο γιός σου;;;;
-Αστα να πάνε πάνω από ένα πακέτο την ημέρα...
-Καπνίζει πολύ
-Εσένα;;;
-Εμένα πολύ λίγο μαζεύει τέσσερα άτομα σπίτι και κάνουν ένα όλοι μαζί

This Post:
11
205423.59 in reply to 205423.58
Date: 01/15/2012 09:52:27
Overall Posts Rated:
9595
Είναι δύο gay στην παραλία
-Μήτσο πως είναι το νερό ;
-Σαν κρύες πο*τσες …
-Λέγε μου τέτοια να πέσω με τον κ@λο !!

This Post:
66
205423.60 in reply to 205423.59
Date: 01/15/2012 14:08:45
Overall Posts Rated:
1616
Ο Τσακ Νορρις βλεπει ακομα Αλτερ!!!!!

This Post:
33
205423.61 in reply to 205423.60
Date: 01/16/2012 02:16:10
Overall Posts Rated:
8888
Σ΄ένα δωμάτιο ξενοδοχείου και αφού έχουν κάνει, ότι έχουν κάνει, γυρνάει η κοπέλα και λέει στον
άντρα :
- Τελικά, εσύ πρέπει να είσαι καταδρομέας…
- Γιατί το λες αυτό μωρό μου; κορδώνεται αυτός παίζοντας τον απορημένο
- Μπήκες, βγήκες και κανένας δεν σε πήρε χαμπάρι !
------------------------------------------------------------------
Λέει ο άνδρας στην γυναίκα του:- Βαλε το παλτό σου, αγάπη μου, θα πάω στο μπαρ - Θα με πάρεις μαζί για ένα ποτό..?
απαντάει χαρούμενα η γυναίκα.. -Μην λες βλακείες, της απαντάει... Θα κλείσω το καλοριφέρ..!
------------------------------------------------------------------
Συζητούν δύο φίλοι και λέει ο ένας:-Πολύ γαμάτο το καινούργιο σου κινητό ρε φίλε! Πόσο το πήρες;-Το κέρδισα σε έναν αγώνα ταχύτητας.

-Σώπα ρε! Δε μου είχες πει ότι είσαι και σπρίντερ! Είσασταν πολλά άτομα στον αγώνα;-Τρεις.Ο ιδιοκτήτης του κινητού η αστυνομία κι εγώ..
----------------------------------------------------------------
Μια φορά ήταν ένας τύπος, που πήγαινε κάθε Παρασκευή στην τράπεζα και έδινε 1 εκατομμύριο. Μια μέρα τον ρωτάει ο διευθυντής τι δουλειά κάνει.
Και ο τύπος του λέει:
- Βάζω χοντρά στοιχήματα. Πάμε ένα στοίχημα 1 εκατ. οτι θα έρθω την επόμενη μέρα με κομμένα τα @@;
- Ναι! λέει ο διευθυντής...
Την επόμενη βδομάδα έρχεται ο τύπος και λέει του διευθυντή:
- Πιάσε να δείς!...
Πιάνει ο διευθυντής, τα βρίσκει όλα κανονικά και λέει:
- Καλά... γιατί γελάς τώρα; Μόλις έχασες ένα εκατομμύριο!
Και απαντάει ο τύπος:
- Βλέπεις εκείνο τον τύπο έξω από την τράπεζα που κλαίει; Έβαλα στοίχημα 5 εκατομύρια ότι σε 5' λεπτά ο διευθυντής θα μου πιάνει τα αρχίδια...
---------------------------------------------------------------
Κάποιος, πηγαίνοντας στη δουλειά του βλέπει ένα πλήθος ανθρώπων να περπατάει. Κοιτάζοντας στην "κεφαλή" της πορείας, βλέπει ένα φέρετρο, από πίσω έναν κύριο με ένα σκυλάκι και ακολουθεί το πλήθος. Πλησιάζει τον κύριο και τον ρωτάει:
- Τι γίνεται εδώ ρε φίλε;
- Άσε, του λέει αυτός, πέθανε η πεθερά μου.
- Σώπα ρε κακόμοιρε... Και, αν επιτρέπεται, πώς;
- Την δάγκωσε το σκυλάκι μου...
- Τι μου λες; Μπορείς να μου το δανείσεις για απόψε;
- Μπες στην ουρά!
--------------------------------------------------------------
Υπήρχε κάποτε κάποιος ο οποίος είχε ψείρες. Ρώτησε λοιπόν ένα γνωστό του πως θα απαλλαγή από αυτές.
Θα πας στο σπίτι σου και θα ανοίξεις τον φούρνο, θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα και θα τον ανάψεις στους 250 βαθμούς, με τόση ζέστη οι ψείρες θα αναγκαστούνε να φύγουνε. Πήγε λοιπόν ο τύπος και έκανε ότι ακριβώς του είπε ο φίλος του. Καθώς ψηνότανε το κεφάλι του, κατεβαίνει στη μύτη του η αρχηγός ψείρα και του λέει.
-Αστα μεγάλε, εδώ περνάμε φίνα. Κάνουμε μπάνιο, σάουνα, χαμάμ. Και γαμώ τις διακοπές...
Την επομένη λέει στο φίλο του τι έγινε.
-Η συνταγή που θα σου δώσω τώρα είναι αλάνθαστη. Θα πας σπίτι και θα ανοίξεις τον καταψύκτη, και θα βάλεις το κεφάλι σου μέσα. Ε...με τόσο κρύο σίγουρα θα φύγουν.
Πήγε λοιπόν σπίτι και έκανε πάλι ότι του είπε. Και ενώ το κεφάλι του είχε σχεδόν παγώσει, κατεβαίνει πάλι η αρχηγός ψείρα και του λέει.
-Πως πάει ρε μεγάλε...Εμείς εδώ είμαστε σε χειμερινές διακοπές...Κάνουμε σκι, παίζουμε χιονοπόλεμο, φτιάχνουμε χιονάνθρωπους.... και γαμώ τις ζωές.
Τι να κάνει λοιπόν, πάει στο φίλο του και του λέει πάλι τι έγινε.
-Αυτή τη φορά όμως, του λέει, δεν υπάρχει περίπτωση να αποτύχουμε. Τώρα που θα φύγεις αποδώ, τον πρώτο που θα συναντήσεις με πολλά μαλλιά και γένια, να έχει και κάνα χρόνο να κάνει μπάνιο, θα τον αρχίσεις στο ξύλο...μπουνιές, κλωτσιές, και προπάντων κεφαλιές. Έτσι θα φύγουν απ το δικό σου κεφάλι και θα πάνε στο δικό του.
Βρίσκει λοιπόν κάποιον με τα παραπάνω χαρακτηριστικά, και χωρίς δεύτερη κουβέντα τον αρχίζει στο ξύλο...Μπουνιές, κουτουλιές...τον αφήνει αιμόφυρτο και αναίσθητο κάτω. Κατεβαίνει λοιπόν πάλι η αρχηγός ψείρα στη μύτη του και του λέει...
-Μπράβο ρε μεγάλε...τον γάμησες τον πούστη στο ξύλο...αλλά και εμείς δεν κάτσαμε με σταυρωμένα τα χέρια. Όση ώρα τον έδερνες εσύ, εμείς του πήραμε 100 ομήρους.....

This Post:
33
205423.62 in reply to 205423.1
Date: 01/16/2012 05:30:30
Overall Posts Rated:
7676
Γίνεται ένα ναυάγιο στα ανοιχτά του Ειρηνικού, κι επιζούν σε ένα άγνωστο νησί ένας Γερμανός, ένας Άγγλος κι ένας Πόντιος. Σαν πιο οργανωτικός παίρνει πρωτοβουλία ο Γερμανός, τους μαζεύει κοντά του και λέει:

- We must survive, i will go to find some food.

Κοιτάζει τον Άγγλο και του λέει: - You will go to find water.

Στον Πόντιο λέει: - You will go for other supplies.

Tommorrow 12.00 ο clock here ok?

- ok απαντάνε όλοι και φεύγουν για τις δουλειές που είχαν να κάνουν.

Την επόμενη μέρα στις 11.55 έρχεται πρώτος ο Γερμανος με ελάφια, αγριογούρουνα, κουνέλια κι άλλα σφαχτά!
Στις 12.00 ακριβώς έρχεται κι ο Άγγλος. Είχε φτιάξει μια δεξαμενή και είχε φέρει μαζί του αφθονο νερό και τέλειας ποιότητας!
Περνούσε η ώρα κι ο Πόντιος δεν ερχονταν.. Κατά τις 12.20 παρατήρησαν οι άλλοι 2 ότι κουνιόταν ένας θάμνος λίγο παραπέρα... Πάνε να δούνε τι συνέβαινε ώσπου πετάγεται ξαφνικά ο Πόντιος και τους φωνάζει:

- Supplieeesssss!!! (surprise-εκπληξηηη!!!)

This Post:
00
205423.63 in reply to 205423.62
Date: 01/16/2012 08:52:37
Overall Posts Rated:
170170
Γίνεται ένα ναυάγιο στα ανοιχτά του Ειρηνικού, κι επιζούν σε ένα άγνωστο νησί ένας Γερμανός, ένας Άγγλος κι ένας Πόντιος. Σαν πιο οργανωτικός παίρνει πρωτοβουλία ο Γερμανός, τους μαζεύει κοντά του και λέει:

- We must survive, i will go to find some food.

Κοιτάζει τον Άγγλο και του λέει: - You will go to find water.

Στον Πόντιο λέει: - You will go for other supplies.

Tommorrow 12.00 ο clock here ok?

- ok απαντάνε όλοι και φεύγουν για τις δουλειές που είχαν να κάνουν.

Την επόμενη μέρα στις 11.55 έρχεται πρώτος ο Γερμανος με ελάφια, αγριογούρουνα, κουνέλια κι άλλα σφαχτά!
Στις 12.00 ακριβώς έρχεται κι ο Άγγλος. Είχε φτιάξει μια δεξαμενή και είχε φέρει μαζί του αφθονο νερό και τέλειας ποιότητας!
Περνούσε η ώρα κι ο Πόντιος δεν ερχονταν.. Κατά τις 12.20 παρατήρησαν οι άλλοι 2 ότι κουνιόταν ένας θάμνος λίγο παραπέρα... Πάνε να δούνε τι συνέβαινε ώσπου πετάγεται ξαφνικά ο Πόντιος και τους φωνάζει:

- Supplieeesssss!!! (surprise-εκπληξηηη!!!)


Αυτό είναι τέλειο , απλά το αδικεί λίγο ο γραπτός λόγος!!!

From: kasper7
This Post:
11
205423.64 in reply to 205423.1
Date: 01/17/2012 05:13:15
Overall Posts Rated:
235235
Ήταν ένα νιόπαντρο ζευγάρι. Την πρώτη νύχτα του γάμου, ο άντρας (που ήταν μαμάκιας) τηλεφωνεί στην μαμά του.
- Έλα μαμά, φτάσαμε σπίτι, τι να κάνω;
- Εεεε, τώρα, λέει η μαμά, φίλησε την νύφη...
Μετά από πέντε λεπτά, ξανατηλεφωνεί:
- Έλα μαμά, την φίλησα, τώρα;
- Εε, τώρα ξάπλωσε την στο κρεβάτι...
Μετά από δέκα λεπτά:
- Μαμά το έκανα, τώρα;
- Λοιπόν τώρα γδύστην...
Μετά από δεκαπέντε λεπτά:
- Έλα μαμά, την έγδυσα και τώρα;
- Ε παιδί μου τώρα χώσε το πιο μακρύ σημείο του σώματος σου, εκεί που κατουράει η γυναίκα.
Μετά από μισή ώρα παίρνει τηλέφωνο η νύφη την μάνα της.
- Έλα μαμά, ο Λάκης έχει χώσει το πόδι του στην λεκάνη, και δεν το βγάζει με τίποτα!!!

From: nikos64
This Post:
33
205423.65 in reply to 205423.64
Date: 01/17/2012 07:22:29
Overall Posts Rated:
303303
-τι να ντυθω στις αποκριες? (μπορει να σας ρωτησει καποιος)
-να βαλεις ενα πανι στο κεφαλι σου (απαντατε)
-και τι θα ειμαι ετσι ? αραβας?
-οχι!!! πανιβλακας.....

This Post:
11
205423.66 in reply to 205423.8
Date: 01/18/2012 02:14:14
Overall Posts Rated:
22
τώρα που λέτε για επίκαιρα ανέκδοτα¨

είναι ενας ταξιτζής και τν σταματάει μια γυμνή καλίγραμμη θεογκόμενα.λέει η γυναικα΄΄θέλω να πάω στην Αθίνα''
την παιρνει ο ταξιτζης , σταματαει στο πρωτο φαναρι τηνκοιταει καλα καλα κια σινεχιζεικαι στο επομενο το ιδιο, και ξανα και ξανα και ξανα .Στο τελοσ ρωταει η θεο γκομενα ''σιμβενει κατι? δν εχετε 3αναδει γυμνη γυναικα????''
''εχω 3αναδει' απανταει ο τα3ιτζησ. ''μονο πορτοφολι δν ωλεπς κε αφτο με ανισιχει ''

:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

This Post:
77
205423.67 in reply to 205423.66
Date: 01/18/2012 03:08:26
Overall Posts Rated:
9595
Ητανε ο Ιησους με τον Πετρο και καθονται...

Ξαφνικα γυρναει ο Ιησους στον Πετρο και του λεει:

- "y=x²"

-"Τι ειναι αυτο Κυριε μου?" τον ρωταει απορημενος ο Πετρος

-"Παραβολη Πετρο...Παραβολη..."

Advertisement