BuzzerBeater Forums

Poland - III.5 > Sezon 48

Sezon 48

Set priority
Show messages by
This Post:
11
302270.40 in reply to 302270.39
Date: 12/29/2019 04:57:07
Overall Posts Rated:
538538
Kolejka nr 11 i 6-2 dla gospodarzy z niebieskiej konferencji. Joga Bonito 0/12 zza łuku i notuje 3 porażkę z rzędu. Mks Mazur Ełk może liczyć na swoich 3 obwodowych dziś 28 25 i 22pkt. 3 raz pod rząd przegrywa również Hippo-hondrics i choć bilans mają 6-5 to w ostatnich 8 meczach są 3-5. Dziś Radogoszczanka zdominowała ich na deskach i była 58% z gry a Marceli Raczkowski otarł się o Triple double ze swoim 35 11 8. czteropak nie zwalnia tempa tym razem na wyjeździe zwycięstwo zapewnia im Guan Weici swoim 11/19 z gry i 2/3 zza linii 7,25. W niebieskiej bez większych zmian AZeteS dominuje rywala u siebie 47 punktami różnicy i zajmuje 3 miejsce z bilansem 7-4. Turkusowe Szerszenie odnoszą mniej przekonujące ale jednak zwycięstwo podobnie jak WTKAnwilWloclawek ze swoim Alanem Legal i jego 23pkt i 21 zb. Najciekawszym meczem kolejki był moim zdaniem mecz MKS Koszalin (ta drużyna ma szanse być drugą a może i nawet pierwszą siłą konferencji ) z Geobasket ekipą która jest o krok od play-offs i ma o co walczyć. W meczu zdobyto 266 punktów w 48minut. 11 graczy zdobyło dwucyfrowy wynik a aż 8 miało punktów ponad 20. Widzieliśmy trzy tripledouble i aż 23 celne trójki. Na zakończenie zostawię sobie Jastrzębie i ich 6 porażkę z rzędu. Tym razem nie sprostali Siarkowym i ich dominacji na deskach.
Kluby
w tej kolejce osobiste nam siedziały
Jastrzębie Siarkowi MKS Koszalin Hippo-hondrics
w tej kolejce więcej tracimy niż podajemy
Jastrzebie Siarkowi Hippo-hondrics
Widzimy się już niebawem ale tak wrazie co to szczęśliwego nowego roku rywale.

Last edited by Szerszeń Robert at 12/29/2019 04:59:55

From: DaCo
This Post:
00
302270.41 in reply to 302270.40
Date: 12/31/2019 14:35:42
Dryblasy Dąbrowa Górnicza
IV.9
Overall Posts Rated:
66
Pasmo nieszczęść Dryblasów z Dąbrowy Górniczej? Kolejny mecz przegrany, a brakło jedynie 2 punktów! Czy drobne urazy, które wykluczyły z gry Calafata i Ejsaka zaważyły na wyniku?

Oczywiście pierwsza kwarta zdawała się beznadziejna w wykonaniu gości, do czego już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Powoli przyzwyczajamy się również do kontuzji kluczowych zawodników. Niech to się skończy, gdyż Dryblasy chcą się "odbić od dna"!

Kwarta 2 i 3 niezwykle wyrównana. Gdyby Calafat mógł grac mogłoby to wyglądać inaczej.

Kwarta 4... hmm..... Dryblasy górą! Jednak tylko w punktacji kwartowej, a nie meczowej. Ostatnie trzy rzuty należały do Dryblasów, jednak podczas pierwszej piłki Siebenberg zmiótł w ataku swojego obrońcę, który to nie wykorzystał obu rzutów wolnych. Kolejna piłka nietrafiona przez Chamorro z rogu boiska, a pojawiający się Grabowski, zebrał piłkę i od razu dwuręcznym wsadem próbował zapakować piłkę do kosza. Nie powiodło się. Dryblasy przegrali 2 punktami.


:(:(:(:(:( smuteczek :P
Wybaczcie, ale musiałem się uzewnętrznić, bo zły jestem na ten mecz.

Last edited by DaCo at 12/31/2019 14:36:18

This Post:
00
302270.42 in reply to 302270.41
Date: 12/31/2019 15:14:35
Overall Posts Rated:
538538
Sledzilem ten mecz jednym okiem i trafiles taktyki strefa wszystko super ale braklo zagrales na luzie a on normala? no i ten wyjazd. po raz kolejny niebiescy bija czerwona a 3 najgorsze ekipy czyli ty siarkowi i radogoszczanka przegrywanie konferencja wam ucieka i pozostanie tylko bic sie o to by byc chociaz 7 i miec te baraze. Moze pomys o wsparciu jakiegos dziadka za niewielkie pieniadze z rzutem z dystansu bo brakuje ci tego w kazdym meczu masz najlepsze zbiorki w lidze i az dziw ze nieprzeklada sie to na zwyciestwa. Tak to reszta wydaje sie ok formy raczej masz solidne ale troche jednowymiarowa druzyne duzo meczy juz analizowalem z racji wykonywanej w bb pracy i powiem ci ze w 95% przypadkow ten kto ma wiecej zbiorek ofensywnych ma wiecej sytuacji rzutowych i przeklada sie to na zwyciestwo. Oddales 7 rzutow wiecej z osobistymi bylo podobnie ale jak zawsze braklo ci trojek i rzutow z poldystansu.

This Post:
22
302270.43 in reply to 302270.42
Date: 12/31/2019 16:10:10
Overall Posts Rated:
538538
Kolejka nr 12 już za nami. Po raz kolejny mecze odbywały sie po tej czerwonej częsci ligi i po raz kolejny już 5 do 3 dla niebieskich gości. W niebieskiej konferencji bez zmian drużyny od 1 do 5 miejsca notują zwycięstwo więc nie zmienia się nic a drużyny poniżej jak Radogoszczanka , Siarkowi oraz Dryblasy Dąbrowa Górnicza wydają się być w beznadziejnej sytuacji z racji tego że liga im ucieka coraz bardziej. W konferencji czerwonej czteropak samodzielny lider odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu i już nic ich raczej nie powstrzyma przed play-offs no chyba że kontuzje. Hippo-hondrics notują 4 porażkę z rzędu i już nic nie pozostało po ich chwale, Sznurasy Kolejowo przerywają passe 5 porażek i odnoszą 3 zwyciestwo wciąż zajmują 7 miejsce ale może będzie nadzieja na lepszą część sezonu?. Zanim jednak o nastepnej części sezonu słów kilka o tej 12 kolejce, 10 powodów dlaczego liga jest arcy ciekawa a wy niewiedzieć czemu nie komemtujecie zaczynajmy.
Po 1 tylko 1 zbiórki brakło Liu Hok Liang oraz Michałowi Czempińskiemu do zdobycia 20 zbiórek (podkoszowe bestie).
Po 2 aż 2 zawodników zdobyło 40 punktów Nedim Majkić (18/52) oraz Walenty Kofan (17/24). MVP kolejki .
Po 3 to trójeczki w tej kolejce łącznie 91/288 31% najlepsi WTKAnwilWloclawek 9/20 a najgorzej Siarkowi 0/9.
Po 4 to dokładnie 4 bloki zaliczył Kasper Grabowski co jest rekordem kolejki.
Po 5 to aż 5 graczy wyleciało za przekroczenie limitu fauli a 5 fauli (czyli o jeden mniej od limitu) zarobiło aż 6 graczy brutalny dzień skoro widzielismy aż 368 osobistych.
Po 6 wynik kolejki w osobistych zaliczyły Jastrzębie 19/20 ale nie uchroniło ich o od kolejnej porażki.
Po 7 Michał Czempiński oraz Kasper Grabowski mają rekord kolejki po 7 zbiórek ofensywnych ale ich drużyny przegrywają mecze.
Po 8 MKS Koszalin notuje 8 strat a to o 7 mniej od rywala, oddaje 20 rzutów wiecej gra u siebie przykłada sie bardziej do meczu i co i jak i trafia 32% z gry a AZeteS 46% i po zawodach.
Po 9 to 9 asyst notuje Gian Piero Stumpo robiąc rekord kolejki włoch lubi sie dzielić, wygranymi chyba też bo Hippo-hondrics przegrywając ponownie a zatydzień wyjazd z AZeteS co ma juz 4 wygrane z rzędu.
Po 10 mamy swoje kluby.
Gramy w pucharze
Turkusowe Szerszenie
Liderzy
WTKAnwilWloclawek czteropak
Osłabieni kontuzjami
Siarkowi WTKAnwilWloclawek Radogoszczanka Jastrzebie
Dajcie znać co wy myslicie o aktualnej sytuacji w lidze.
Kto z was ma zamiar bić sie o awans ?
Kogo obstawiacie w roli faworytów?
Juz za tydzien wielki pojedynek beniaminków Szerszenie vs czteropak kto by pomyslał przed sezonem ze beniaminki bedą tak wysoko, czy Anwil obroni honor starej gwardi?

This Post:
00
302270.44 in reply to 302270.43
Date: 01/01/2020 06:43:59
AZeteS
II.1
Overall Posts Rated:
231231
Czteropak, to pozorny beniaminek, bo gość jeszcze trzy sezony temu grał w II lidze. Najwyraźniej "zszedł" tankowac i teraz wraca. A kto i czy ktokolwiek z niebieskiej konferencji będzie miał szansę mu przeszkodzić jeszcze się musi wyklarować.

WTK mnie nie przekonuje, Szerszenie w rundzie rewanżowej najpewniej wrócą na miejsce w szeregu należące się beniaminkowi ;). Ja z kolei skupiam się przede wszystkim na treningu, a i kadrę mam złożoną głównie z wychowanków lub gości, których sam wytrenowałem i jestem zwyczajnie za słaby na awans.

From: reks1

To: Ravv
This Post:
00
302270.45 in reply to 302270.44
Date: 01/01/2020 09:21:03
Overall Posts Rated:
1414
Też się dziwię że mi tak idzie i zastanawiam się czy poziom naszej ligi spadł w ostatnim czasie?? Patrząc wstecz powinienem być gdzieś pośrodku tym bardziej że żadnych zmian w składzie nie przeprowadzalem...
Co do faworyta do awansu to widzę to tak... czteropak facet bawi już parę ładnych sezonów i zna smak awansu do II ligii. Szerszenie też widać że mimo że beniaminek i nie ma tak bogatej historii jak 4pak to wie co robi i jako jedyny ciągle gra na dwóch frontach (szacunek) dodatkowo niedawno się wzmocnił...
Walka o II ligę będzie ciekawe i może jeszcze wyskoczyć jakiś czarny koń na finiszu robiąc wzmocnienia ( przyznać się kto trzyma kasę na koniec :-) )

This Post:
00
302270.46 in reply to 302270.45
Date: 01/01/2020 09:36:15
Overall Posts Rated:
538538
Ja jestem pod ścianą jak nie awansuje będą zwalniania na masową skalę kalkulator pensji mówi że kofan chce 80tys za następny rok a jeszcze się nie zablokowal 💪.

This Post:
00
302270.47 in reply to 302270.46
Date: 01/01/2020 11:16:42
Overall Posts Rated:
1414
Straszenie pazerny na kasę ten kofan😀 kawał gracza z niego zasługuje na podwyżkę...
Ale chyba z kasą tak źle nie jest skoro robisz transfery 👍 u mnie trochę kasy w budżecie jest ale przychody/wydatki jestem praktycznie na zero w przyszłym sezonie będzie trzeba coś z tym zrobić...

This Post:
00
302270.48 in reply to 302270.44
Date: 01/01/2020 11:21:44
Overall Posts Rated:
538538

WTK mnie nie przekonuje, Szerszenie w rundzie rewanżowej najpewniej wrócą na miejsce w szeregu należące się beniaminkowi ;). .

Myślisz że spadnę poza pierwszą czworke ?
Się porobiło joga bonito i hippo sprzedają cały skład i kupują 18-20 latkow z potencjałem pod trening. Stawiam że czteropak na 100% będzie w finale ale może mu być ciężko o przewagę parkietu.

This Post:
00
302270.49 in reply to 302270.48
Date: 01/01/2020 11:47:50
AZeteS
II.1
Overall Posts Rated:
231231

WTK mnie nie przekonuje, Szerszenie w rundzie rewanżowej najpewniej wrócą na miejsce w szeregu należące się beniaminkowi ;). .

Myślisz że spadnę poza pierwszą czworke ?.


Tak po prawdzie to bardziej Cię prowokuję, wróżąc z fusów niż cokolwiek myślę na serio ;) I nie, nie chodzi mi o to, że wypadniesz poza czwórkę. Po prostu, jeśli miałbym coś obstawiać, to sądzę, że zlapiesz min. trzy porażki w rewanżach i wystartujesz do PO z gorszej pozycji, nie zachodząc dalej niż druga runda.

Z drugiej strony faktycznie szacun za wciąż trwającą grę na dwóch frontach i do tej pory nie zwracałem uwagi, że masz takie "kominy" płacowe;). A tak serii, to ja sam staram się nie przekraczać 50 tys. (a i te daje z wielkim bólem :D), a i tak żadnych zaskorniaków już nie mam. Więc przyjdzie kogoś sprzedać, zwłaszcza że i u mnie pensja drugiego najdroższego ma wzrosnąć, a już obecnie nie wnosi adekwatnej jakości do tego ile dostaje...

Także ja przede wszystkim będę chciał potrenowac, a przy okazji trochę pomieszać szyki Tobie i WTK. A a propos tego ostatniego: przepraszam @reks1, nie chciałem deprecjonować Twojej jakości. Ująłeś dużo zgrabniej to, co miałem na myśli odnośnie Twojej gry - że faktycznie wydajesz się osiągać wyniki ponad stan. Choć to też świadczy o Twoim świetnym przygotowaniu taktycznym:)



Last edited by Ravv at 01/01/2020 12:00:48

This Post:
00
302270.50 in reply to 302270.49
Date: 01/01/2020 14:02:04
Overall Posts Rated:
538538
Co znaczy KOMINY płacowe ?

Advertisement