A co?
Dzień 12 (Wtorek 13 Luty 2018) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiHoopgods 52 -
QSO Toruń 119Pyro Slam-a-Jama 111 - Silesian Riders (Anwil Fans) 94
Kaz-Jazz 107 -
Raiders TEAM 123Gruźlica 2000 99 - Jeziorowcy Kunice 61
miciowate 107 -
BlueJays Bydgoszcz 110AZS Magnuszew 68 -
Leszczymsy 81Ugnij się przed moim majestatem 109 -
Anwill Wloclawek 114Wloclawek Kasztelan 96 -
PROKOM ASSECO 117Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 123 : Raiders TEAM
Zbiórki : 66 : Gruźlica 2000
Asysty : 30 : PROKOM ASSECO
Przechwyty : 12 : Pyro Slam-a-Jama
Zablokowane rzuty : 17 : Pyro Slam-a-Jama
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 44 : J. Kochanski (BlueJays Bydgoszcz)
Zbiórki : 19 : M. Mędrala (AZS Magnuszew)
Asysty : 12 : P. Karasek (Silesian Riders (Anwil Fans))
Przechwyty : 4 : P. Ksiazkiewicz (Kaz-Jazz)
Zablokowane rzuty : 7 : D. Pavesi (Pyro Slam-a-Jama)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : P. Ksiazkiewicz (Kaz-Jazz) (33 Punkty, 2 Zbiórki, 5 Asysty, 4 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Shooting Guard : I. Nicula (Raiders TEAM) (35 Punkty, 5 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Small Forward : E. Segev (Ugnij się przed moim majestatem) (35 Punkty, 6 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 31
Power Forward : U. Bachmann (BlueJays Bydgoszcz) (22 Punkty, 11 Zbiórki, 3 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Center : C. Zoumpadellis (Leszczymsy) (17 Punkty, 14 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 32
MVP kolejkiI. Nicula (Raiders TEAM) (35 Punkty, 5 Zbiórki, 7 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 38
Najsłabszy występ kolejkiR. Gołdyn (Hoopgods) (2 Punkty, 2 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -7
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : M. Los (Silesian Riders (Anwil Fans)) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : G. Zeldin (miciowate), D. Palarrea (Pyro Slam-a-Jama), J. Paul (Silesian Riders (Anwil Fans)), I. Ünal (Silesian Riders (Anwil Fans)), U. Bloškis (BlueJays Bydgoszcz), M. Mędrala (AZS Magnuszew), G. Pieronkiewicz (Ugnij się przed moim majestatem), M. Łachowski (Jeziorowcy Kunice) : 6 Faule
Iron man : O. Rogmann (Anwill Wloclawek), P. Zawadzki (Ugnij się przed moim majestatem) : 53 Minuty
Snajper : V. Alhinho (QSO Toruń) : 7 3 punkty
Najlepszy zawodnik : V. Alhinho (QSO Toruń) : Ocena : 18.0
Najsłabszy zawodnik : S. Pokrywa (Jeziorowcy Kunice) : Ocena : 4.0