BuzzerBeater Forums

BB Magyarország > NBA II.

NBA II.

Set priority
Show messages by
This Post:
00
244403.19 in reply to 244403.18
Date: 06/19/2013 02:38:00
Overall Posts Rated:
2626
Na akkor az én ötösöm (sorrend nélkül):

Jordan, Pippen, Byrd, Magic, Kobe

From: kaygee

To: Cimi
This Post:
00
244403.20 in reply to 244403.14
Date: 06/19/2013 02:55:10
Overall Posts Rated:
173173
De amit James ma is csinàlt az krktikàn aluli.


Érzésem szerint a mai meccsre ez egy kicsit erős. Ma a negyedik negyedre -10-nél úgy jött vissza, mint aki vért ivott, és nagy szerepe volt abban, hogy vissza tudtak jönni vert helyzetből.

Láttam élőben, de mégis talán ez az idézet az NS-től fejezi ki jól, ami történt:

A negyedik etapot 10 egységnyi hátránnyal kezdte meg a Miami, de a fejpántját előbb elvesztő, majd azt vissza sem tevő szupersztár 32 pontos, 10 lepattanós, 11 gólpasszos tripla duplát hozott össze, s a rendes játékidő hajrájában gyakorlatilag vagy dobott kosár vagy kiosztott gólpassz született megmozdulásaiból.


Egyébként úgy tűnik, hogy ez bejön, James fejpánt nélkül, Miller cipő nélkül, szerintem legközelebb mez nélkül kéne kiállnia a Heat-nek, és tuti a győzelem. Különben folytatódott a sorminta, 1-3-5 Spurs, 2-4-6 Heat, A számmisztika Spurs győzelmet vetít előre. :DDD

From: kaygee
This Post:
00
244403.21 in reply to 244403.20
Date: 06/19/2013 03:08:08
Overall Posts Rated:
173173
Egyébként nincs az az érzésetek, mintha egy kicsit túlzottan is fűtené a bíró sporikat a szereplési vágy?

Nagyon hülye fújások vannak, egyrészt elég következetlen a faultok megítélése, de ennél sokkal nagyobb és látványosabb probléma, hogy tök szükségtelen fújások is vannak. Ma is láttam abszolút szabad labdánál faultot, talán nem is egyet, mintha Miller lett volna a szenvedő alany az egyiknél, tisztán helyezkedés volt, nem volt komoly kézimunka vagy bármi, ami miatt bele kellett volna nyúlni.

From: W.I.

To: Cimi
This Post:
00
244403.22 in reply to 244403.14
Date: 06/19/2013 03:16:55
W.I. team
III.12
Overall Posts Rated:
77
Kritikán aluli ez a tripla-dupla tényleg.Blokkolta Duncan-t aztán bevágta a triplát,ez döntő momentum volt,persze az Allen tripla mellett.

This Post:
00
244403.23 in reply to 244403.18
Date: 06/19/2013 04:15:37
Overall Posts Rated:
310310
Nem tartom magam James-haternek, de az sem zavar, ha ezt gondoljátok rólam. James ma valóban jó volt a negyedik negyedben. A probléma az, hogy itt is Királynak hívják, meg god-moderól beszélnek. Ahhoz nagyon kevés ez a teljesítmény, hogy királynak hívjuk, még ha most meg is nyerték ezt a meccset - ami egyébként nem rajta múlt. Bevert egy triplát a végén, igen, de ehhez vedd hozzá a két buta eladott labdát a hajrában, mert nem volt képes odaadni annak a labdát, aki tudja is kezelni, inkább bement gyömöszölni. Szóval szép teljesítmény volt a negyedik negyedbeli, de "járt" mellé jó pár hiba is. Meggköszönheti Allennek, hogy bevágta a második triplát, megköszönheti Leonardnak, hogy kihagyta az első büntetőjét és megköszönheti a bíróknak, hogy 101-100nál nem fújtak Ginobili betörésekor faultot (végülis csak három játékos öt ütést helyezett el a karjain).
Az is tökéletesen jelzi a befolyását a meccs eredményére, hogy többen foglalkoznak azzal, hogy fejpánt nélkül játszott, mint azzal, hogy mit tett le az asztalra a komplett első félidőben.
De hogy pozitívumot is mondjak, én komolyan meglepődtem a meccs utáni nyilatkozatán, nagyon korrekt volt, semmi arcoskodás.
Ha a hetedik meccset ugyanígy nyerné a Heat, mint ezt, akkor szerintem kijelenthetnénk, hogy nem érdemelték meg a bajnoki címet.

Don't feed the troll
This Post:
00
244403.24 in reply to 244403.23
Date: 06/19/2013 04:30:36
Overall Posts Rated:
173173
Meggköszönheti Allennek, hogy bevágta a második triplát, megköszönheti Leonardnak, hogy kihagyta az első büntetőjét és megköszönheti a bíróknak, hogy 101-100nál nem fújtak Ginobili betörésekor faultot (végülis csak három játékos öt ütést helyezett el a karjain).


Leszögezem, nem vagyok James fan, és nem is utálom, semleges vagyok a párharcot illetően is, de szerintem amit írsz, annak az az oka, hogy még vannak rajta kívül 9-en a pályán. Ahhoz semmi köze sincs Jamesnek, hogy az ellenfél játékosa kihagy egy büntetőt, köszönetet sem hinném, hogy mondani kellene érte. Nem lehet mindent belőle levezetni. Szegény Leonard-nak remegett meg a keze, de a sors hozhatta volna úgy, hogy az Duncan vagy éppen Parker, de a sors nem úgy hozta...

Ha a hetedik meccset ugyanígy nyerné a Heat, mint ezt, akkor szerintem kijelenthetnénk, hogy nem érdemelték meg a bajnoki címet.


Ha objektíven nézzük, akkor ez egész biztosan nem így van. Van egy 82 meccses alapszakasz, van egy rájátszás, amelyekből 100+ olyan alkalmat, periódust ki lehet ragadni ennél vagy annál a csapatnál, amikor ez vagy az döntött, ennek vagy annak jobban ment. A Heat esetében is volt egy komoly győzelmi széria, amikor azon gázoltak át, akin akartak, na annak alapján például nincs az a szakmai indok, amiért azt lehetne mondani, hogy nem megérdemelten vannak ott, ahol vannak és nem megérdemelten nyernek, már ha nyernek. Láttunk ennél már cifrább párharcokat is, akár döntő volt, akár nem, és be kell látni, hogy sokszor az a bizonyos nüansz nem szimpátia alapján válogat.

Last edited by kaygee at 06/19/2013 04:32:03

From: Dawa
This Post:
00
244403.25 in reply to 244403.24
Date: 06/19/2013 05:51:03
Overall Posts Rated:
106106
Micsoda Allen tripla... sztár faktor rulez.

A Miami ereje gyengeségeiken keresztül is megmutatkozik. James nem meggyőző, Wade gyengélkedik, Bosh sem átütő, további stabil ember nincs és mégis pariban vannak egy csapatként jobb San Antonioval szemben.

Az alapszakaszban tarolt a Miami, a rájátszásban remekel a Spuri.

Csütörtökön kiderül, hogy idén ki volt a jobb :)

Last edited by Dawa at 06/19/2013 06:19:14

From: Dawa

This Post:
00
244403.26 in reply to 244403.19
Date: 06/19/2013 06:00:24
Overall Posts Rated:
106106
O'neal, Malone, Grant Hill, Jordan, Magic Johnson és Robert Horry

This Post:
00
244403.27 in reply to 244403.23
Date: 06/19/2013 06:22:09
Overall Posts Rated:
2222
Nem is rád gondoltam,az eddigiek alapján azt tudom,hogy még ha ellenérzéseid is vannak egy játékossal szemben viszonylag objektívan tudod értékelni a meccset,csak itt is meg egyéb fórumokon is olvastam elég hajmeresztő írásokat Jamesről,aztán most úgy hozta,hogy cimi írása kicsit kiverte a biztosítékot és reagálnom kellett. egyébként no offense,nem akartam senkit megsérteni.

From: Cimi

This Post:
00
244403.28 in reply to 244403.18
Date: 06/19/2013 07:01:17
Overall Posts Rated:
146146
Félreérted. Én nem azt mondom,hogy nem jo jàtékos. Nagyon jo pl ay csak nem nyerö tipus.
Nekem az ez ember aki pàr perccel a vége elött betör eladja a labdàt 2x egymàs utàn az nem az igazi. Amit ott csinàlt abban a 2 tàmadàsban az mutatja meg mennyire nincs ott fejben.
De mégegyszer leirom brutàl jàtékos csak amikor mindenki azt vàrja most megcsinàlja akkor jön a betli.
Az igazi nyerö emberektöl ilyet nem làtsz.

This Post:
00
244403.29 in reply to 244403.24
Date: 06/19/2013 07:26:11
Overall Posts Rated:
310310
A megköszönést arra mondtam, hogy itt is és máshol is felmerült, hogy James nyerte meg ezt a meccset. Noss, nem ő nyerte meg. Egyrészt a Spurs veszítette el, másrészt Allen és Bosh többet tett bele az utolsó másodpercekben. Kb semmit nem ért volna a tripla-duplája, ha a fent leírtak közül bármelyik másképp történik.

Az alapszakasz más téma, megérdemelten nyerték meg. A rájátszás első két körében is megérdemelten jutottak tovább, a konferenciadöntőben már azért rezgett a léc, de megoldották, fogjuk rá, hogy megérdemelték. A döntőben viszont volt két jó meccsük, azokat megérdemelten nyerték. A Spursnek is volt két jó meccse, valamint egy szoros, amiket megérdemelten nyertek. A mai meccs nem a megérdemelt kategória, mert a szerencse és a bírói "munka" kombinációja tette lehetővé nekik ezt a győzelmet. Erre írtam, hogy ha a hetedik meccset is így nyerik, nem lesz megérdemelt a bajnoki cím. Szerencse alatt most nem azt értem, hogy a Spurs nem faultolt 3 pontos előnynél, vagy hogy Leonard kihagyta a büntetőt, az a Spurs bakija. Viszont a negyedik negyed végén két triplát dobtak támadólepattanóból, na az szerencse és ami tumultus ott volt, azt is nehéz elképzelni, hogy nem volt szabálytalanság a pattanónál. A hosszabbításban viszont Ginobili betürésénél mindenképp be kellett volna fújni a faultot. Lehet persze, hogy akkor is nyer a Heat, de akkor legalább nyugodt szívvel mondhatnám, hogy megküzdöttek érte és megérdemelték, most ezt sajnos nem így érzem.

Don't feed the troll
Advertisement