Dzień 7 (Sobota 18 Czerwiec 2016) : Występy za pośrednictwem (http://www.buzzer-manager.com)Wyniki kolejkiPłonące Ognie 38 -
WŁBRZYSZANKA 109Michu Team 92 - nkvd 37
Czuchów Magic 89 -
Boston Celtics PL 108Nergia TEAM 47 -
FC PREDATOR 118Ithil 123 - Podhale SuperSpurs 66
Night Warriors 45 -
Turow Zgorzelec 117Duisburg 91 - OCB Siedlce 69
Skorpion Gliwice 87 -
Fafau Bulls 112Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 123 : Ithil
Zbiórki : 65 : Fafau Bulls
Asysty : 44 : FC PREDATOR
Przechwyty : 16 : Michu Team
Zablokowane rzuty : 14 : FC PREDATOR, WŁBRZYSZANKA
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 53 : A. Dalla Costa (Czuchów Magic)
Zbiórki : 18 : K. Keder (Fafau Bulls), R. Dłużeń (WŁBRZYSZANKA)
Asysty : 11 : C. de Palela (FC PREDATOR)
Przechwyty : 6 : W. Niedzielan (Boston Celtics PL)
Zablokowane rzuty : 4 : S. Czader (Ithil), M. do Nascimento (Turow Zgorzelec)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : M. Gkletsos (Skorpion Gliwice) (38 Punkty, 4 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
Shooting Guard : P. Haliński (Fafau Bulls) (23 Punkty, 3 Zbiórki, 6 Asysty, 3 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 28
Small Forward : A. Dalla Costa (Czuchów Magic) (53 Punkty, 3 Zbiórki, 1 Asysty, 5 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Power Forward : R. Dłużeń (WŁBRZYSZANKA) (29 Punkty, 18 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 42
Center : T. Eichler (Boston Celtics PL) (29 Punkty, 9 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
MVP kolejkiR. Dłużeń (WŁBRZYSZANKA) (29 Punkty, 18 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 42
Najsłabszy występ kolejkiR. Pokora (Nergia TEAM) (2 Punkty, 4 Zbiórki, 0 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -11
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : M. Burchardt (Płonące Ognie) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : O. Klyuchnikov (Czuchów Magic), P. Abenia (OCB Siedlce) : 6 Faule
Iron man : R. Celaeta (OCB Siedlce), M. Gkletsos (Skorpion Gliwice), P. Batrićević (nkvd), M. Tutaj (nkvd), A. Apsitas (Michu Team), D. Otrzonsek (Płonące Ognie), M. Burchardt (Płonące Ognie), K. Domagała (Płonące Ognie), I. Siekierko (Płonące Ognie), B. Spiewak (Płonące Ognie) : 48 Minuty
Snajper : A. Dalla Costa (Czuchów Magic), M. Gkletsos (Skorpion Gliwice), H. Aik Chin (Turow Zgorzelec) : 5 3 punkty
Najlepszy zawodnik : A. Dalla Costa (Czuchów Magic), T. Eichler (Boston Celtics PL), V. Kildyushov (Fafau Bulls), P. Haliński (Fafau Bulls) : Ocena : 14.0
Najsłabszy zawodnik : Z. Jędrasik (Nergia TEAM) : Ocena : 1.0