I konačno smo došli do kraja baksuzne, 13 sezone, svima nam dragog "bazera". Kup su sasvim zasluženo, po drugi put u svojoj istoriji, osvojili Muljavci. Nakon osvajanja Kupa Muljavci su se bacili u rekonstrukciju i pripremu za bolju budućnost :).
"Papučice" su jedine koje su u 2 odigrane utakmice osigurale napredak u elitni rang takmičenja a imena ostala 3 prvoligaša biti će poznata nakon majstorica.
Prvu ligu napuštaju 4 ekipe, od kojih su 3 prošlosezonski drugoligaši, što dovoljno govori o činjenici koliko je teško opstati u elitnom rangu.
Jazz je, nakon prošlogišnje rekonstrukcije, po sedmi put u svojoj istoriji, osvojio ligu što bi trebalo vratiti navijače u novoj sezoni :).
Naravno da treba spomenuti i Garavce, koji su na krilima Čerkeza izborili učešće u finalu i tako zaradili pehar viceprvaka BiH.
Primjetan je također "povratak" Punoglavaca i Brzoleta na veliku scenu.
Lagani pad Zenice i KK Rajvosa, stagnacija Minesote, konstanta Vitezova i opstanak Kokošara glavne su odlike ovogodišnje sezone.
Svima više sreće u narednoj sezoni uz nadu da će se barem neko na draftu obradovati :).
Last edited by Dadoni at 10/2/2010 4:20:34 PM