Dzień 1 (Sobota 17 Sierpień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiDebeściaki 75 -
Pruszcz All Stars 100KS Goldena 88 -
ASPK 108Pogrążacze 83 -
Legendy Wrocław 95Hooligan Hawks 66 -
The French Bulldog's 80Chomiczówka´s Boys 69 -
Szerszony 86Bieszczadzkie Anioły 81 -
Chiki-Cziki-Chiki-Ta 95Zbikoo Team 61 -
Młoty Stargard 80Lame Ducks 100 - BASKET LECH POZNAŃ 86
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 108 : ASPK
Zbiórki : 62 : ASPK
Asysty : 29 : Pruszcz All Stars
Przechwyty : 10 : The French Bulldog's
Zablokowane rzuty : 5 : The French Bulldog's
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 35 : L. Auguste (BASKET LECH POZNAŃ)
Zbiórki : 24 : W. Rozpłoch (Chomiczówka´s Boys)
Asysty : 8 : Z. Ociepka (Pruszcz All Stars), M. Ferret (ASPK), D. Abshilava (KS Goldena)
Przechwyty : 4 : C. Gannon (Pogrążacze), J. Maillet (The French Bulldog's), M. Tyyri (Szerszony)
Zablokowane rzuty : 3 : B. Dougan (The French Bulldog's), M. Sierny (Młoty Stargard)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : M. Jedliński (Młoty Stargard) (19 Punkty, 15 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 34
Shooting Guard : L. Auguste (BASKET LECH POZNAŃ) (35 Punkty, 3 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 26
Small Forward : É. Bacquet (The French Bulldog's) (19 Punkty, 9 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 24
Power Forward : M. Ferret (ASPK) (23 Punkty, 12 Zbiórki, 8 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Center : R. Przybojewski (ASPK) (25 Punkty, 13 Zbiórki, 2 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
MVP kolejkiM. Ferret (ASPK) (23 Punkty, 12 Zbiórki, 8 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 37
Najsłabszy występ kolejkiS. Ryfa (Zbikoo Team) (4 Punkty, 3 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -5
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : S. Lingdong (Chomiczówka´s Boys) : 8 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : G. Ryduchowski (Pruszcz All Stars), A. Barzanti (Debeściaki), J. Jordà (KS Goldena), A. Hinov (Hooligan Hawks), A. Garcifuentes (Hooligan Hawks), B. Brochet (Młoty Stargard) : 6 Faule
Iron man : A. Miszczuk (Pruszcz All Stars), J. Buła (KS Goldena), D. Abshilava (KS Goldena), S. Lingdong (Chomiczówka´s Boys), F. Bernardin (Chomiczówka´s Boys), J. Dória (Bieszczadzkie Anioły), L. Auguste (BASKET LECH POZNAŃ), P. Hoikka (BASKET LECH POZNAŃ), D. Tóth (BASKET LECH POZNAŃ) : 48 Minuty
Snajper : P. Kakalos (BASKET LECH POZNAŃ) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : S. Frascarelli (The French Bulldog's) : Ocena : 17.0
Najsłabszy zawodnik : R. Jacob (Młoty Stargard) : Ocena : 4.0