BuzzerBeater Forums

Bosna i Hercegovina - III.5 > Kladionica

Kladionica

Set priority
Show messages by
From: RossiTh
This Post:
00
81655.1
Date: 03/17/2009 18:30:01
Overall Posts Rated:
00
Prognozirajte ishode , rezultate ligaskih utakmica !
Radi lakseg kladjenja lijevo cu stavljati domacine , a goste na desnu stranu .

7. kolo

Pilichi-Crkvicki tricasi - 1 (vise od 15 razlike)
Bed Boys-KANSAS STATE - 2 (ocekujem neizvjesnu utakmicu , ali cu prednost dati gostima iako su zadnji zbog toga sto su aktivni i zato sto su u posljednjem kolu ubiljezili pobjedu dok su bed boysi nakon iscrpljujuce uktamice porazeni )
drina-Kenguri - 2 (vise od 10 Kenguri u dosta boljoj formi i opcenito su bolja momcad )
Bosnia team-H.K.K. Zrinjski Mostar - 2 (trenutno sam u najboljoj formi i nadam se nastavku pozitivnog niza iako mi je nakon utakmice protiv pilicha pao ent. ocekujem pobjedu )
MVP Sarajevo-Gradiska - 2 (zato sto je gradiska dosta bolja momcad , nijedan od ova dva tima nije aktivan pa se tesko sto moze promjeniti i mislim da ce gradiska pobjediti )
L.A Masters-K.K. Vogosca - 2 (Vogosca je trenutno najbolji tim u ovoj ligi i ocekujem nastavak "gazenja protivnika" iako je domacin dosta dobar tim tesko mogu parirati gostima )
El_Mudzahid-sloboda - 1 (dosta neizvjesna utakmica , mislim da ce bit vrlo gusto ali da ce domacini pobjediti )
kk.cleveland-kolac - 2 (Dva tima koja su pokazala dosta za sad' ali malu prednost imaju gosti jer nakon nesto losijeg starta su zaredali 3 pobjede i to dosta uvjerljive iako domacini imaju konstantno solidnu formu gosti imaju vecu prednost )

ako zelite mozete staviti samo tip koji mislite da ce bit ! :)

From: Betz0
This Post:
00
81655.2 in reply to 81655.1
Date: 03/17/2009 18:42:17
Overall Posts Rated:
00
dobra ideja XD:
Pilici -Crkvicki tricas 1 ko kuca vidim da su jako dobri
Bed Boys-KANSAS STATE-1
drina-Kenguri 2
Bosnia team-H.K.K. Zrinjski Mostar 2 mozda bude gutavo jar mu je opao entuzijazam ekipe XD
MVP Sarajevo-Gradiska 2 -mwp jako losh
L.A Masters-K.K. Vogosca 2 - hhhh na koga cu ako necu na sebe :D vjerujem u svoje momke uostalom proslu sam tie tako da....
El_Mudzahid-sloboda - 1
kk.cleveland-kolac - 1 zbog domaceg terena XD

Samo jos da nam kvote izbace pa da kladionicu otvorimo XD

From: RossiTh

This Post:
00
81655.3 in reply to 81655.2
Date: 03/17/2009 18:52:48
Overall Posts Rated:
00
da bar kvote imaju :O
i ovo kk. cleveland-kolac - 2 jos da navedem da je kolac i prosloj utakmici pobjedio Al_Mudzahida iako su mu se igraci manje trudili stoga racunaj na kolac jer ima dosta dobru pocetnu petorku moglo bi biti svasta :)

From: Radex
This Post:
00
81655.4 in reply to 81655.3
Date: 03/18/2009 02:01:15
Kolač
II.4
Overall Posts Rated:
436436
Second Team:
Parastos
cleveland-kolač sve zavisi kako prođem (kolač) u kupu, jer mi je on prioritet, a usput da dodam da mi se povrijedio najbolji igrac ito u trenutku dok je razbijao svog protivnika u prosloj utakmici.
Pilici dobijaju sve u toj konferenciji dok im ne dodje "horoz" Zrinjski, pa ih opet odvali!
Bed Boys-KANSAS STATE - 1 kanzas je los (djecko idi na transfer listu i pojacaj se!!!)
drina-Kenguri - 2 nema price
Bosnia team-H.K.K. Zrinjski Mostar - 2
MVP Sarajevo-Gradiska - 2 ne zna se ko je gori, Gradiska je samo mene uspjela pobjediti, jer sam igrao opusteno sa drugim timom
L.A Masters-K.K. Vogosca - 2 kolega rossi je sve objasnio
El_Mudzahid-sloboda - 1 mada, ako mudz ne promjeni taktiku, mogao bi od svih ozbiljnijih protivnika dobiti po usima

Last edited by Radex at 03/18/2009 02:01:41

From: RossiTh

This Post:
00
81655.5 in reply to 81655.2
Date: 03/21/2009 08:01:43
Overall Posts Rated:
00
uff morat cu igrat tie sad da bi mogo nesto u iducoj utakmici protiv tebe :)
u vrlo tesko situaciji sam imam mal ent i jos su mi ozljedjena 2 igraca od 12 njih bit ce vrlo tesko zavrsit ovaj tjedan u pozitivi :)

From: Betz0

This Post:
00
81655.6 in reply to 81655.2
Date: 03/21/2009 15:52:29
Overall Posts Rated:
00
9/10 nije loshe XD

From: RossiTh

This Post:
00
81655.7 in reply to 81655.6
Date: 03/21/2009 17:12:11
Overall Posts Rated:
00
I ja isto 9/10 pade na kansas stateu ali dobro je :)

From: RossiTh

This Post:
00
81655.8 in reply to 81655.1
Date: 03/21/2009 17:54:54
Overall Posts Rated:
00
8. kolo

Kolac-Kenguri - 1 (Bodovno poravnate momcadi ali kolac po meni kvalitetniji + domaci teren)
MVP Sarajevo-Pilichi - 2 (MVP najlosija momcad lige dok su Pilichi medu boljima pa ocekujem visoku pobjedu gostiju)
Gradiska-Crkvicki tricasi - (Dvije podjednake momcadi ali zbog domaceg terena prednost dajem Gradiski)
L.A.Masters-Bosnia team - 1 (Domaci teren + veci ent. jer su gosti igrali trgaonu proslu utakmicu protiv mene)
K.K. Vogosca-H.K.K. Zrinjski Mostar (Vogosca trenutno najbolja momcad lige + domaci teren nemam bas nekih sansi ali moji ce momci dati sve od sebe i nadam se najboljem - Ovo ce biti sigurno najzanimljivija utakmica kola jer se sastaju zrinjski koji je postigao najvise koseva do sada i vogosca koja je najmanje primila)
El_Mudzahid-Bed Boys - 1 (Domacini imaju solidnu ekipu i ocekujem da ce pobjediti)
sloboda-KANSAS STATE - 1 (sloboda bolja) :)
kk.cleveland-drina - 1 (cleveland bolja ekipa i pomoci ce im to sto drina nije aktivna i ocekujem da ce izvuci pozitivan rezultat)


From: Radex

This Post:
00
81655.9 in reply to 81655.8
Date: 03/21/2009 21:16:03
Kolač
II.4
Overall Posts Rated:
436436
Second Team:
Parastos
U svemu se slažem, jedino što entuzijazam i pristup meču mogu nešto da promjene. Recimo ja ću protiv Kengura igrati opušteno, pa šta bude! Po ovim prognozama ispada da je "najbolji" konferencija jača, a to će se vjerovatno i pokazati tačnim. Osim "strujnih" pilića i Zrinjskog u ovoj drugoj konf nema dobre ekipe, a opet i ove dve navedene će Vogošća naderati. Vogošća mrš u drugu ligu, nemoj maltretirati poštene građane!!!!

From: RossiTh

This Post:
00
81655.10 in reply to 81655.9
Date: 03/22/2009 07:02:59
Overall Posts Rated:
00
Potpis !
dobro ent. moze dosta toga promjeniti npr. ja sam proslu utakmicu protiv bonia teama igro laganicu a on trgaonu i jedva sam ga dobio sto dokazuje da i slabije ekipe mogu pobjediti jace ako se vise trude eo pogledajte ovu utakmicu gdje je bosnia dobila prvoligasa u kupu samo zahvaljujuci tome sto su se vise trudili :) (12656307)
S ovim ostalim se slazem jer vogosca je prejaka za ovu ligu , a ja pilichi i ti mozemo se samo nadati necemo :)
U nasoj konferenciji jedino ja pilichi gledano po placama imamo solidne momcadi iako pilichi gledano po toj statistici ima dosta bolju momcad pilichi-5.2 prosjek ja-4.5 prosjek.

From: Laufer

This Post:
00
81655.11 in reply to 81655.9
Date: 03/22/2009 07:17:54
Overall Posts Rated:
00
Manje vise vec je skoro svaka utakmica izvjesna, osim eventualno mene, KK Vogosce i Zrinjskog, no i Kolac nije za zanemariti, mogao bi iznenaditi.

Ipak, ja licno nisam optercen toliko rezultatima, a i nije mi bas cilj druga liga, berem ne jos jednu sezonu. Vise igram strategisjki, odnosno da naberem dovoljnu minutazu za cak 6 igraca koje treniram na dvije pozicije. Ekipa mi je veoma mlada (osim male ispomoci od 30 godina 2 igraca za ovu sezonu). No, nisam ni odustao od prvog mjesta, takmicarskog duha imam mnogo, no kazem nije mi to na prvom mjestu.

Ako se pak desi da odem u II ligu (sto se moze desiti ne osvajanjem I mjesta, nego redeligiranjem najboljih ekipa iz III lige umjesto botova u II ligi), nece mi biti krivo i boriti cu se ko zmaj :)

Zao mi je sto nasa liga nije jaca, no vjerovatno ce Buzzer da se siri u buducnosti u Bosni i Hercegovini, te ce i utakmice biti kvalitetnije.

S prognozama se slazem uglavnom, no KK Vogosca ne treba da zanemariju Pilice iako me je Zrinski dobio, no treba uzeti u obzir domaci teren i Crunch Time sto je igrao Zrinski :)