BuzzerBeater Forums

Private League 17 > BuzzerCup-2008

BuzzerCup-2008

Set priority
Show messages by
This Post:
00
54853.1
Date: 10/24/2008 06:48:17
Overall Posts Rated:
152152
Bu da benim mini özel ligim. bu ligdeki ikinci maçımda 17 ekimde evimde oynadığım maçta Rusya Süper Ligi takımlarından GreyBoss'a karşı hem de son periyotta 32-19'luk müthiş performansımla inanılmaz bir galibiyet aldım. Rakibin beni küçümseyerek en iyi oyuncusu olan Rus Mlli Takım şutörü de olan oyuncusunu oynatmaması ona pahalıya patladı. Eminim bugünkü maçta onu oynatarak koş ve vur - tam saha pres oynayıp bana iyi bir ders vermek isteyecektir ama ben silahlarımı kuşandım onu bekliyorum; içeri bak - 1-3-1:)

bu arada bu "Private League 17" başlığı "BB-Türkiye"ye ait bir başlık sanırım değil mi arkadaşlar?

Azerbaycan A Milli Takım Antrenörü - Azerbaijan NT Coach
This Post:
00
54853.2 in reply to 54853.1
Date: 10/25/2008 21:01:51
Overall Posts Rated:
22

bu arada bu "Private League 17" başlığı "BB-Türkiye"ye ait bir başlık sanırım değil mi arkadaşlar?

Yok aslında bu başlığı eski lig için almıştı moutlinho. Bende yeni başlık almayım kirletmeyeyim diye aynı forumdan devam edeyim dedim. Malum normal forumu özel lig için kullanmak olmaz. Herkes kendi ligi için bi başlık açabiliyor diye biliyorum Global'de ilgili başlığın altında...

Neyse hocam ama senin ligde konuşacak pek adam bulamassın gel bizim foruma takıl kapımız herkese açık!!:))

run out pants to sniff?