BuzzerBeater Forums

BB Cyprus > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
295056.2 in reply to 295056.1
Date: 07/19/2018 19:21:07
Overall Posts Rated:
11
Kαλησπέρα και καλό καλοκαίρι να έχουμε με υγεία!!

Καταρχάς είναι τιμή μου να συμμετέχω στις εκλογές της εθνικής ομάδας Κύπρου και ζητώ τη ψήφο σας για να οδηγήσουμε μαζί την Κύπρο μας όσο πιο ψηλά μπορούμε!!

Ξέρω πως δεν έχω αρκετή εμπειρία στο παιχνίδι όμως έχω αποδείξει και συνεχίζω ν αποδεικνύω πως με σκληρή και καθημερινή δουλεία η πρόοδος έρχεται και πολλές φορές καλύπτει την έλλειψη εμπειρίας που μπορεί να υπάρχει. Κάτι τέτοιο σκοπεύω να κάνω και με την εθνική Κύπρου. Να δουλέψω όσο πιο σκληρά μπορώ και ν ανεβάσω αρχικά όσες περισσότερες θέσεις μπορώ την Κύπρο στην κατάταξη. Δεν είναι εύκολο αλλά ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι ακατόρθωτο γι αυτόν που προσπαθεί!!

Δεν μπορώ να σας υποσχεθώ τίτλους με το καλημέρα, δεν μπορώ να σας υποσχεθώ συνεχείς νίκες ως δια μαγίας. Το μόνο που μπορώ να υποσχεθώ είναι σκληρή δουλεία και προπονηση για ν ανέβει σταδιακά η Κύπρος μας και να φτάσει εκεί που ανήκει.

-Κώστας-

This Post:
00
295056.3 in reply to 295056.2
Date: 07/21/2018 08:28:41
Overall Posts Rated:
6161
Γεια σας Κύπρος Community im Coach Fabio Menta ο επίδοξος προπονητής της Κύπρου NT για την επικείμενη σεζόν 43 & 44.

Τα προσωπικά μου επιτεύγματα:
• Season 26 & 27 U21 Pilipinas Headcoach (Bronze Trophy Finish για U21 PHI στην Ασία Cup τουρνουά 26 και επίσης έχει παγκόσμιο ρεκόρ εισιτήριο στην 27η σεζόν)

• Βοηθός προπονητή της U21 Pilipinas στην εποχή 28 & 29 (Ασημένιο Τρόπιο τερμάτισε στην ασημένια γλάστρα εποχής 28 και επίσης τερμάτισε το χάλκινο τρόπαιο για u21 pilipinas NT στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πρωταθλήματος 29)

• παίζοντας από τη σεζόν 15 έως 29 σε bb τότε παίρνω ένα διάλειμμα στο παιχνίδι από την εποχή 30 έως 33 έπειτα επιστρέψαμε στην εποχή του παιχνιδιού 34 μέχρι να ξέρω.

• Το δικό μου franchise έχει 3 χρυσά τρόπαια τώρα με 9 σεζόν παίζοντας σε αυτό το franchise ελπίζω να πάρει το 4ο δαχτυλίδι μου αυτή τη σεζόν.

• Επανεξελέγη η U21 Pilipinas Headcoach στην εποχή 40 & 41 (Bronze Trophy Finish στην κασέτα της Ασίας cup 40 και επίσης έχει παγκόσμιο ρεκόρ εισιτήριο στην εποχή 41 i αναστατωμένος Αργεντινή U21.)

• Περίοδος 42 U21 Pilipinas Βοηθός προπονητή (Χάλκινο τρόπαιο τελειώνει στην Ασία Κύπελλο σεζόν 42 και επίσης τώρα έχει εισιτήριο για την παγκόσμια επανάληψη.)

• Επίσης πρώην διευθυντής PR για το NT Pilipinas στις εποχές 25 & 26.

This Post:
00
295056.4 in reply to 295056.3
Date: 07/21/2018 08:30:16
Overall Posts Rated:
6161
Hello Cyprus Community im Coach Fabio Menta your aspiring Cyprus NT Headcoach for this upcoming season 43 & 44.

My Personal Achievements:
• Season 26 & 27 U21 Pilipinas Headcoach (Bronze Trophy Finish for U21 PHI at Asia Cup season 26 and also has world repechage ticket in season 27.)

• Assistant Coach of U21 Pilipinas in season 28 & 29 (Silver Trophy finish at asia cup season 28 and also finish Bronze Trophy for u21 pilipinas NT at World Cup Championships season 29.)

• im playing since season 15 up to 29 in bb then i take a break on the game since season 30 to 33 then i came back in game season 34 untill know.

• My own franchise has 3 Gold Trophies now with 9 seasons of playing on this franchise hopefully to catch my 4th ring this season.

•Re-Elected U21 Pilipinas Headcoach in season 40 & 41 (Bronze Trophy Finish at asia cup season 40 and also has world repechage ticket in season 41 i upset Argentina U21.)

•Season 42 U21 Pilipinas Assistant Coach (Bronze Trophy Finish at Asia Cup season 42 and also now having ticket to world repechage.)

This Post:
00
295056.5 in reply to 295056.4
Date: 07/21/2018 08:51:25
Overall Posts Rated:
6161
Τα σχέδιά μου για την Κύπρο NT:
• Δεδομένου ότι αυτό το NT είναι στο 0-15 και είναι στο παρελθόν δύο εποχές, θέλω να κερδίσω κάποιες νίκες για την ομάδα αυτή την επόμενη σεζόν και να είμαι πιο ενεργός στον ανταγωνισμό στην εποχή του Euro Cup 43 και επίσης στην παγκόσμια παρηγοριά για την εποχή 44.

• Επικοινωνήστε με τον προπονητή σας U21 για να βοηθήσετε στην οικοδόμηση του μέλλοντος αυτού του έθνους, εκπαιδεύοντας τις καλές προοπτικές του να δημιουργήσει ταλέντα παγκόσμιας κλάσης γι 'αυτή την ομάδα μπορώ να βοηθήσω και να καθοδηγήσω τον προπονητή u21 της Κύπρου αφού η ειδικότητά μου είναι u21, .

• Να είστε ενεργός στο φόρουμ σας, να δημιουργείτε server GC / discord μαζί σας, ώστε να μπορώ να σας βοηθήσω στην εκπαίδευση και σε άλλες πτυχές του παιχνιδιού. Θέλω να μάθω πώς αυτή η κοινότητα θα λειτουργήσει μακροπρόθεσμα.

• αν θέλετε ένα ενεργό και πολύ ανταγωνιστικό προπονητή για το NT σας εδώ είμαι και θα κάνω το καλύτερό μου για να είμαι ο καλύτερος προπονητής της χώρας σας θέλω να υπηρετώ περισσότερες εποχές με το έθνος σας αν μου δώσετε την ευκαιρία να αποδείξω σε όλους από εσάς που αξίζω να βοηθήσω ιδιαίτερα την εθνική σας ομάδα u21 μακροπρόθεσμα.

• Είμαι πολύ προσιτός αν θέλετε να ζητήσετε βοήθεια ή χρειάζεστε βοήθεια σε regars στην εκπαίδευση των μελλοντικών u21 και nt παίκτες dont διστάσετε να αποστείλετε ένα mail σε μένα και εγώ θα απαντήσει στις ανησυχίες σας.

• Τέλος, στις Φιλιππίνες, έχουμε ένα Battle Cry και αυτό είναι το "PUSO" που σημαίνει καρδιά ενός πρωταθλητή και είμαι πρόθυμος να το μοιραστώ με την κοινότητά σας και την Κύπρο με τη Never Give Up στάση μου.

Ευχαριστώ όλους στην κοινότητά σας, ας αρχίσουμε την αλλαγή.
-Πιστεύω τον Fabio Menta τον επίδοξό σας κυβερνήτη της Νέας Υόρκης.

This Post:
00
295056.6 in reply to 295056.5
Date: 07/21/2018 08:52:06
Overall Posts Rated:
6161
My Plans for Cyprus NT:
• Since this NT is on 0-15 standing on it's past two seasons i want to generate some wins for this team this upcoming season and be more active in competition in Euro Cup season 43 and also in world consolation for season 44.

•Communicate with your U21 Headcoach to help building the Future of this nation by training its good prospects to create world class talents for this team i can help and guide the u21 coach of cyprus since my specialty is u21 which is the vital role of NT also.

•Be active in your forums, create GC/discord server with you guys so i can help you in training and other aspects of the game i want to know how this community will work in the long run.

• if you want a active and very competitive headcoach for your NT here i am and i will do my best to be the best headcoach in your country i want to serve more seasons with your nation if you will give me a chance to prove to all of you that i am deserving to help your u21 specially your National Team in the long run.

• I am very approachable if you want to ask or need a help in regars in training of future u21 and nt players dont hesitate to drop a mail to me and i will response to your concerns.

• Lastly in Philippines we have a Battle Cry and that is "PUSO" which means heart of a champion and im willing to share that to your community and Cyprus my Never Give Up attitude.

Thanks all to your community let's start the change.
-Coach Fabio Menta your aspiring Cyprus NT Headcoach.