BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
22
276762.2 in reply to 276762.1
Date: 02/15/2016 17:49:41
Overall Posts Rated:
167167
Sveiki, kaip jau žinote esu Ž.Obradovič (8 sezonus dirbau U21/NT štabe, esu paruošes ne viena stipria žaidėjų kartą)(28-29 sezonuose buvau U21 vyr.treneris, pasiekeme Pasaulio čempionatą, kuriame manau šaliai gėdos tikrai nepadarėme).
Rinktinėje reikia permainų ir gan didelių, nes vadovaujant Ptycai rezultatai buvo prasti, nebuvo jokio taktikų mobilumo, o Migas taipogi 33 sezone taktikuodamas pasirodė nekaip, kuomet varžovai dažnai jį nuspėdavo.Taip, aš taip pat neesu genijus, ir neesu pats mėgstamiausias kaikurių menedžerių asmuo, tačiau visados stengiuosi išspausti maksimumą su turimais resursais, ką mes ir sieksime padaryti einant mūsų pirmąjai kadencijai.

Štabas:
Būčiau lauke vienas ne karys, jei nepasikviesčiau gerų ir žinomų menedžerių į komandą, tai buvę nacionalinės rinktinės treneriai PauliusV ir RaXenel. Taipogi trenerių štabą sustiprintu ir Teisininkas.


Tikslai:
Nežadėsiu ir neprižadėsiu nieko, nes patirtis parodė savo, tačiau patektį į WC atranką yra prioritetas, o tada ir į patį WC.
Ką daryčiau kitaip ne ankstesni treneriai? Kadangi eilę sezonų rinktinė žaidžia vienpusiškai(per artimus), mano tikslas būtų pakeistį treniruotes į dvipusiškai galinčia žaisti komandą, ne tai ne žaidėjų multiskilinimas, tai dvi atskiros treniruojamų žaidėjų kategorijos kuriu pirmoji būtų pritaikyta artimų metimų taktikai, o antroji tolimų metimų taktikai.Šį planą palengvintu padaryti tai, jog visi štabe esantys nariai gali apsiimti treniruoti jaunius ir yra pasiruošę ta daryti, vardan tikslo.


Prioritetai:
Kokie prioritetai mūsų štabe yra svarbiausi? 1.Komandinis darbas/2.vieninga nuomonė - paskutinio trenerio štabe to ipatyngai trūko, nes nuomonės išsiskirdavo kai reikdavo treniruoti žaidėjus, pas mus štabe to nebus, nes tiek treniruočių tiek taktiniai sprendimai visuomet bus priimami tik nusprendus visiem štabo nariams. 3.Rezultatai/4.Pastovumas - neiname į rinkimus vienai kadencijai, nes ji didelio efekto neduotu mūsų sugalvotai strategijai, į rinkimus einame 2-3 kadencijų ciklui, kad spėtume užauginti savus žaidėjus ir juos išmėginti turnyro sąlygomis.


Last edited by Ž.Obradović at 02/15/2016 18:12:08

From: Ptyca
This Post:
22
276762.3 in reply to 276762.2
Date: 02/16/2016 03:11:46
KK Zarasai
III.10
Overall Posts Rated:
117117
Second Team:
KK Zarasai III
Sveiki, manau kad daug kas mane pazysta, ir labai daug as cia neprisistatinėsiu. Tiesiog esu Ptyca, tikras vardas Viktoras. BB žaidžiu su pertraukom nuo 9 sezono. Neslepsiu kad buvau ir baustas siame žaidime, teko iseiti nedideliu atostogų :D

Mano stabas butu lygiai toks pat koks yra dabar: Migas ir Ignazzas, nenoriu nieko keisti, manau kad dirbame tikrai neblogai.

Tikslas butu pakartoti Migo pasiekimą 32 sezone ir papildyti U21 apdovanojimu lentyna. Manau tai butu bent jau pirmame ture nesudetinga padaryti, galbūt pagrindiniai varžovai butu Baltarusija ir Vokietija. Taip pat turime nusiskautine ir kitu rinktiniu zaideju skilus, kas palengvintu mums pasirenkant taktikas prieš juos...

Taigi, labai trumpai ir aiškiai:
1. Ateinu dirbti ir tęsti pradėtus darbus su U21...
2. Esu susibendravęs su sios kartos rinktines zaideju mendzeriais, bendraujame jau 3 sezonus, todėl labai lengva susitarti su jais kad palaikytu forma ir koki skila turi jie kelti toliau.
3. Turiu geras bendravimo savybes su menedzeriais – o tai labai svarbus rinktines trenerio bruožas, kuo negali pasigirti kitas kandidatas i trenerius.
4. Deja turiu nuvilti Obradoviciu ir jam pasakyti, kad prieš kokius 3-4 sezonus atgal jau buvo nuspresta daryti U21 rinktine ivairiapusiska taktikom, t.y. pasidaryti žaidėjus artimu metimu taktikai ir taip pat tureti zaideju ir tolimiems metimams, ka siame sezone mes jau turime pasidare ir tai bus tesiama toliau... Pats asmeniskai išauginau sia karta...

ISSIRINK TINKAMA TRENERI, DEL KURIO PO TO TAU NETEKS GAILETIS!

This Post:
22
276762.4 in reply to 276762.3
Date: 02/19/2016 09:17:41
Overall Posts Rated:
2828
Sveiki visi ir truputi sirguliuojantis BB sloga :D

As esu Pupuliukas :))

Zaidziu nuo 19 sezono

33 sezone Slidžių Imtynininkai tapo Lietuva II.3 lygos čempionais
30 sezone Slidžių Imtynininkai tapo Lietuva II.4 lygos čempionais
26 sezone Slidžių Imtynininkai tapo Lietuva III.9 lygos čempionais
25 sezone Slidžių Imtynininkai tapo Lietuva IV.35 lygos čempionais
24 sezone Slidžių Imtynininkai tapo Lietuva V.50 lygos čempionais
22 sezone Slidžių Imtynininkai tapo Lietuva V.20 lygos čempionais

Uzauginau savo saukima Irvi Jarmalauska (27633375) sugebejo suzaisti ir uz U-21 ir buti jauniausiu NT zaideju net keleta sezonu , taciau tapti NR1 neleidzia pasiektos zaidejo lubos :(

Jai laimesiu rinkimus ,teks pasidovanoti remeja :)) kad butu lengviau dirbti

Visiems geru rimkimu !!!!!

This Post:
66
276762.5 in reply to 276762.4
Date: 02/19/2016 17:03:33
Veizėtojai
IV.4
Overall Posts Rated:
292292
Second Team:
Atsilupėliai
Aš geriausias kandidatas, balsuokit už mane. Jei mane išrinksit, rinktinė laimės. Jei rinktinė laimės, mane vėl išrinksit. Trečią kartą neišrinksit, nes nekandidatuosiu. Sieksiu skaidrumo rinktinėje, todėl žaidėjų skilai bus paviešinami. Ačiū už jūsų balsus ir spaudžiu kairę (kadangi nežinau, ką su dešine darot - gal šluostot š.. be popieriaus).