Dzień 2 (Wtorek 23 Luty 2016) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiMosm Tychy #4 78 -
Sks blekitni Starogard 98HanzaDreamTeam 120 -
Utah Jazz Polska 129Ciamajdy 91 - KS Olimp Michałkowice 63
Kolekcjonerzy Chwil 111 - PGE Dębe 61
CHICAGO BULLS PL 108 - Koniczynki Strzegowo 60
Elblag Devils 93 -
Patałachy 104Burza Piorunów 109 -
Magnat 114Super Master Club 111 - Gortat Bydgoszcz 92
Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 129 : Utah Jazz Polska
Zbiórki : 60 : Utah Jazz Polska, CHICAGO BULLS PL
Asysty : 33 : Kolekcjonerzy Chwil
Przechwyty : 13 : Sks blekitni Starogard
Zablokowane rzuty : 9 : Kolekcjonerzy Chwil, CHICAGO BULLS PL, Gortat Bydgoszcz, Sks blekitni Starogard, HanzaDreamTeam
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 49 : G. Ambrosini (Burza Piorunów)
Zbiórki : 23 : M. Hubovich (Magnat)
Asysty : 10 : J. Lintunen (Utah Jazz Polska), C. Lanne (Super Master Club), S. Karafa (Magnat)
Przechwyty : 4 : G. Ambrosini (Burza Piorunów), P. Rocha (Sks blekitni Starogard), M. Suwala (KS Olimp Michałkowice)
Zablokowane rzuty : 7 : V. Sandoli (Sks blekitni Starogard)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : J. Lintunen (Utah Jazz Polska) (43 Punkty, 2 Zbiórki, 10 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 46
Shooting Guard : C. Lanne (Super Master Club) (16 Punkty, 6 Zbiórki, 10 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 24
Small Forward : G. Ambrosini (Burza Piorunów) (49 Punkty, 12 Zbiórki, 3 Asysty, 4 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Power Forward : A. Ákason (Kolekcjonerzy Chwil) (21 Punkty, 17 Zbiórki, 6 Asysty, 2 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Center : M. Hubovich (Magnat) (13 Punkty, 23 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
MVP kolejkiG. Ambrosini (Burza Piorunów) (49 Punkty, 12 Zbiórki, 3 Asysty, 4 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Najsłabszy występ kolejkiM. Lanin (Koniczynki Strzegowo) (0 Punkty, 4 Zbiórki, 0 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -6
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : R. Telega (Gortat Bydgoszcz) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : K. Ocieczek (Utah Jazz Polska), J. Siadaczka (PGE Dębe), P. Rekosz (HanzaDreamTeam) : 6 Faule
Iron man : L. Zampol (Koniczynki Strzegowo), Y. Kangfang (CHICAGO BULLS PL), R. Parker (CHICAGO BULLS PL), B. Smedzik (PGE Dębe), H. Budaj (PGE Dębe), V. Šuškus (PGE Dębe), J. Durczyński (PGE Dębe), S. Karafa (Magnat), R. Richardson (Magnat), M. Hubovich (Magnat), A. Atama (Elblag Devils) : 48 Minuty
Snajper : G. Ambrosini (Burza Piorunów) : 9 3 punkty
Najlepszy zawodnik : M. Hang (Sks blekitni Starogard) : Ocena : 13.5
Najsłabszy zawodnik : W. Wisławski (Koniczynki Strzegowo), A. Pikul (Koniczynki Strzegowo), L. Osman (Utah Jazz Polska), Q. Shatnawi (Utah Jazz Polska), S. Schlippe (Utah Jazz Polska), A. Lagier (Utah Jazz Polska), K. Ovagimyan (Utah Jazz Polska), M. Filbrandt (Gortat Bydgoszcz), S. Litwic (Gortat Bydgoszcz), M. Matera (Gortat Bydgoszcz), P. Drabek (Sks blekitni Starogard), P. Kass (Sks blekitni Starogard), M. Wytrych (Sks blekitni Starogard), R. Szindler (KS Olimp Michałkowice), D. Lipowicz (KS Olimp Michałkowice), M. Skrzypczak (KS Olimp Michałkowice), K. Rożek (Patałachy), K. Najgebauer (Patałachy), T. Rodenbach (Patałachy), C. Wasyliszyn (Patałachy), W. Haracz (Patałachy) : Ocena : -99.9