BuzzerBeater Forums

BB Israel > נבחרת צעירה עונה 31 U21

נבחרת צעירה עונה 31 U21

Set priority
Show messages by
This Post:
11
269615.1
Date: 04/28/2015 10:09:31
the criminals
II.4
Overall Posts Rated:
392392
שלום שלום לכולם!

נתחיל בקרוב את עונה 31 בצעירה כשנשחק בטורניר ניחומים עם סגל מאד נחמד עליו ארחיב בשבוע הקרוב אני מאמין..

בכל אופן, רק רציתי לעדכן שאני בשלבי סיום של עדכון המאגר, נשארו לי למעשה רק הבני 18 מעונה 30,- מאמין שאסיים ביום וחצי הקרוב ואז אתחיל לעבוד על הדראפטרים הטריים אבל יקח זמן עד שאסיים את ענייני ההוספה למאגר , חילוק לסקאוטרים ובסופו של דבר- קבלת הודעות מסקאוטרים כאשר יש לכם פרווספקט נבחרת.

ולכן אשמח אם כל מי שקיבל דראפטר מבטיח לדעתו שיצור קשר איתי או גל או כל אחד מהסקאוטרים כדי שלא יתבזבז יותר מידי זמן ושחקנים לא ינוחו בצד בזמן שהכל יתארגן, ובינתיים יתאמנו..

This Post:
00
269615.2 in reply to 269615.1
Date: 04/29/2015 08:11:37
Overall Posts Rated:
1212
יש לי דראפטר בשם ששון שמואלי

This Post:
33
269615.3 in reply to 269615.2
Date: 05/07/2015 13:20:02
the criminals
II.4
Overall Posts Rated:
392392
היי כולם!

סיימתי סוףסוף לעדכן את המאגר אחרי שעברתי על כל הדראפט של העונה, יש כמה תותחים אבל לצערי ניתן לראות בבירור מגמה של ירידה בכמות הפרוספקטים מעונה לעונה, בגלל הירידה במספר הקבוצות [המפחידה יש להגיד ] יורדים באופן טבעי גם כמות הפרוספקטים שנמצאים אצל קבוצות פעילות ולא אצל בוטים אותם לא ניתן להציל, וכך יוצא שמעונה לעונה המחזור קטן יותר ולצערי אני מאמין שבעוד 7-8 עונות מקסימום נרגיש זאת גם ברמת הנבחרת הבוגרת, כולי תקווה שלא..

דבר נוסף, קיבלנו הגרלה ל2 המשחקים הראשונים בטורניר הניחומים- הרפוב' הדומניקנית ומלזיה, משחקים די קלים שאנו לא אמורים להתקשות לקחת..
המשחק הראשון יתקיים כבר ביום שני הקרוב ומחר יזומן הסגל למשחק הזה

אנצל גם הזדמנות זאת לברך את צחי מאמן הנבחרת הנבחר! אני משוכנע שהנבחרת עוברת לידיים רציניות משקיעות ואכפתיות, בהצלחה צחי,אני כאן לכל מה שתצטרך

This Post:
22
269615.4 in reply to 269615.3
Date: 05/10/2015 14:53:57
the criminals
II.4
Overall Posts Rated:
392392
מחר נתמודד במשחק הראשון בטורניר הניחומים מול הרפוב' הדומניקנית, אבל בינתיים אכיר לכם את הסגל המורחב של הצעירה העונה.. היזמונים כמו שאתם כבר יודעים מבוצעים לפי כושר משחק ולכן חלק גדול מהשמות כאן לא מופיע בעמוד הסגל של הצעירה

גארדים

מתן גלנסקי
פוינט גארד מוכשר שסומן מתחילת האימונים שלו כפרוספקט לנבחרת הבוגרת ולא היה אמור להיכנס לסגל הצעירה, אבל התקדמות יפה שלנו נתנה לו את הזכות להיכנס לסגל.. שחקן עם יכולות פנים טובות ביחס לגיל הצעירה, עדיין בוסרי בתכונות הראשיות אך יתן לנו כוח טוב מהספסל..

רפי פטמן
פטמן הוא קומבו גארד מוכשר עם יכולות קליעה חביבות וגם יכולת ניהול משחק טובה, שחקן חזק ביותר שעם עוד קצת עליות יהיה אחד הגארדים המובילים בסגל

אביב אוחנה
אוחנה הוא הפוינט הטוב ביותר שיש לנו העונה, שחקן חכם מאד שתמיד חושב על החברים שלו לפני שחוב על עצמו, מחפש את המסירה ולא את הקליעה.. שחקן שאני מאד אוהב.

ששון גלעם
פוינט נוסף בסגל שלנו, יכולת מסירה טובה אך בשאר תכונות החוץ נמצא עדיין במצב די בוסרי, ועדיין, שחקן חביב שישמש כוח חשוב מהספסל.

אמיר אריאל
את אמיר ראינו כברבעונה שעבר כששיחק עם המחזור שעכשיו בן 22, שוטינג מצויין עם מאמן רציני ועליות על בסיס קבוע.. יכולת קליעה נהדרת והגנה לא פחות..

ליאור יוחפז
ליאור אמור לשמש כמחליף של אמיר רוב העונה, שחקן נחמד עם קליעה טובה, במשחקי ההכנה עשה סטטיסטיקה יפה והוכיח שיש על מי לסמוך בספסל

סמולים

שון מקאדמס
שון שחקן מגוון ביותר, יודע לעשות מגוון של דברים כולל יכולת ניהול משחק מרשימה לעמדת הסמול

דייגו טיילור
סמול וורסטילי, לא יודע לעשות משהו בצורה יוצאת דופן אבל יודע לעשות דברים רבים בצורה סבירה..

ארנון ניסן
ארנון הוא סמול מיוחד, מפלצת הגנתית יוצאת דופן, שחקן למשימות הגנתיות מיוחדות, אוהב אותו מאד.

גבוהים

מעיין גורדון
מעיין הוא פורוורד מרשים שעשה משחקי הכנה מצוינים בהם ביסס את עצמו כאחד הגבוהים הטובים ביותר שיש למחזור להציע, מתאים לסוגי טקטיקה רבים ואולי נראה אותו העונה גם משחק בעמדת הסמול

אהוד הכהן
אהוד הוא גבוה נוסף מצויין שיש לסגל הזה להציע, יכולת הגנתית חזקה ויכול להוות גם פקטור משמעותי בהתקפה, שחקן חזק ביותר

אבני גורן
אבני הוא הגבוה עם המשכורת הכי גבוה שהיתה לי ב4 הסגלים שאימנתי בצעירה, אתם יכולים להניח שיש לו יכולות פנים חזקות מאד, עדיין זקוק לשיפור באספקט מסוים במשחק ולאחריו יהיה בלתי ניתן לעצירה.. שחקן חשוב ביותר

סמי פינקס
סמי גבוה די סטנדרטי אבל הוכיח במשחקי ההכנה שיש להתחשב בקיומו ולכבד אותו, גבוה טוב בסך הכל, חסר התמחות מסויימת אבל יודע לעשות דברים יפים צאד

אליעזר אלבז
אלבז הוא הילד של העונה הזאת בצעירה, בן 20 עם תכונות פנים טובות ביותר ונדירות לשחקן בגילו, יצבור ניסיון לקראת העונה הבאה בה יהווה בורג משמעותי יותר בסגל..

גבוהים נוספים שאנו עשויים לראות בסגל בהמשך העונה: נתיב יזהר, נתן מנצור, איילון יעקובסון

This Post:
00
269615.5 in reply to 269615.4
Date: 05/10/2015 19:30:46
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
408408
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
כל הכבוד מאוד נהניתי לקרוא את הפירוט על השחקנים. חבל שהסגל הזה יתחרה רק בטורניר ניחומים, כי נראה שהוא יותר חזק מהסגל של העונה שעברה ואולי היינו יכולים להיות חזקים באליפות אירופה עם אלו, תקן אותי אם אני טועה.

אני אישית כמובן מאוד אוהב את רפי פטמן שלקחתי בדראפט לפני מספר עונות (בלי שהשקעתי אגורה ממש במקרה) ואני כבר מכין את אלישב פולישוק לעונה הבאה, שיהיה תותח אפילו יותר.

(33812471) זהו פטמן
ופולישוק (34622791)

אני כנראה אמכור את פטמן בסוף העונה הזו, אם מישהו מעונייין בו (או בפולישוק) נא לפנות אליי בפרטי.

This Post:
00
269615.6 in reply to 269615.5
Date: 05/11/2015 08:16:34
Overall Posts Rated:
492492
אתה לא טועה,
עונה שעברה היה סגל חלש ביותר - עם כמות פסיכית של גבוהים סופר-איכותיים אבל חוץ מזה כלום. אריאל ואוחנה שהיום בסגל היו מהגארדים הכי טובים של עונה שעברה - זה די ממחיש כמה שהיה סגל חלש....

This Post:
00
269615.7 in reply to 269615.6
Date: 05/11/2015 10:52:19
the criminals
II.4
Overall Posts Rated:
392392
אז אחרי פגרה ארוכה אנחנו פותחים את עונה 31 עם משחק ראשון מול הרפוב' הדומניקנית..

אין יותר מידי מה לפרט על היריבה, לא הגיעה להישג גדול בכל עונותיה וסובלת ממספר משתמשים נמוך ביותר [4 אם שמונע מהם להתפתח ולהתקדם, נבחרת חלשה עם שחקן אחד בלבד ברמה סבירה, סנטר ושמו
Lolo García de Veas (34114475)

נרצה היום לנצח וצבור הפרש יפה שיעזור לנו בהמשך התחרות..

הרכב

פ"ג- פטמן
ש"ג- אריאל
סמול-מקאדמס
פ"פ- גורדון
סנטר- הכהן

על הספסל יחכו גלנסקי, טיילור, אלבז וליאור..

טקטיקה

משחק בתנועה+אישית

This Post:
55
269615.8 in reply to 269615.7
Date: 05/12/2015 13:46:55
the criminals
II.4
Overall Posts Rated:
392392
מצטער על העיכוב

אתמול הנבחרת הביסה את הרפוב' הדומניקנית 115-65, ישר מהתחלת המשחק הנבחרת הראתה את הבדלי הרמות, פתחה חזק והמשיכה באותה מגמה עד סוף הרבע השלישי, ברבע הרביעי באופן טבעי היה לנו גארבג' וההפרש אמנם המשיך לגדול אבל בקצב נמוך יותר...

בסך הכל משחק טוב, למרות שהיריבה היא לא יריבה, אבל עדיין אפשר להיות מרוצים מהאחוזים שלנו לשלוש- 16-29 ומההופעות המצוינות של אמיר אריאל- 30 נק ב27 דק ושל גורדון - 24 נק ו15 ריב..

ניצלנו את המשחק הזה להתלהבות ולהפרש גבוה שממקם אותנו במקום השלישי בטבלה נכון לעכשיו אבל מה שיקבע יהיו המשחקים הבאים, בדגש על משחקים קשים יותר..

שבוע הבא אנחנו מקבלים למשחק חוץ את מלזיה שדרשו לקיים את המשחק על אדמת המולדת שלהם כדי שלא ייעלמו שוב עם המטוסים המטורללים שלהם.. המלזים באים אחרי הפסד 107-86 לבלרוס ומציגים סגל די חלש..

שיהיה שבוע טוב

This Post:
00
269615.9 in reply to 269615.8
Date: 05/12/2015 14:19:24
Overall Posts Rated:
8585
כל הכבוד, רק שנמשיך להצליח

This Post:
00
269615.10 in reply to 269615.8
Date: 05/12/2015 19:58:22
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
408408
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
על הכיפאק, כיף לקרוא את הסיקורים וההכנות. תמשיך כך!

This Post:
11
269615.11 in reply to 269615.8
Date: 05/18/2015 06:29:47
ThEyeTiger
II.2
Overall Posts Rated:
6565
Second Team:
Hiatus Kaiyotes

סער היה בבגרות בעת תחילת המשחק ולכן פירסמתי את דבריו במקומו:

בשעת צהריים מוקדמת זו הנבחרת מתחילה עוד כמה דקות את משחקה במחזור השני של טורניר הניחומים, והפעם מול המלזים..

המלזים הם נבחרת שנמצאת על הגבול של העלייה בטורניר הניחומים לשלב הנוקאאוט כבר כמה עונות באופן מסורתי, המאזנים שלהם נעים בין 3-5 ל5-3 ולפעמים זה מספיק להם להשתחל לנוקאאוט.. כיום הם מדורגים 35 בעולם, אבל לא מציגים נשקים אמיתיים כאשר יש להם רק שחקן אחד מעבר ל20 אלף..

במשחק הפתיחה שלהם המלזים הפסידו בחוץ לבלארוס בתוצאה 107-86, ולמשחק מולינו הם מגיעים עם 2 פצועים בסגל שלא יוכלו לשחק..

אני מאמין שנסתדר איתם ונשיג את הניצחון השני שלנו באליפות..

פ"ג- פטמן
ש"ג-ליאור
סמול-אריאל
פ"פ-גורדון
סנטר- הכהן

על הספסל יחכו גלנסקי,גלעם,מקאדמס,יעקובסון ואלבז..

נעלה התקפות מהירות+אישית, שיהיה בהצלחה

Last edited by odie at 05/18/2015 08:21:52