BuzzerBeater Forums

Polska - V.15 > Sezon 25

Sezon 25

Set priority
Show messages by
This Post:
11
250682.1
Date: 11/09/2013 02:40:01
Overall Posts Rated:
2727
Hej, nie macie wrażenia, że ta nasza liga V.15 jest bardzo silna? Mam dwóch kolegów, którzy zaczęli grać już po mnie, trafili odpowiednio do lig V.8 i V.14. Sprawdzam regularnie ich przeciwników i naprawdę są to słabeusze w porównaniu z drużynami z naszego topu. Jestem prawie pewien, że większość naszych drużyn walczyłaby tam o awans do czwartej ligi podczas gdy w naszej lidze trzeba się będzie mocno namęczyć...

Reprezentacja all-star naszej ligi też zjada tamte na śniadanie, nie ma w ogóle porównania.

Można niby się pocieszać, że mecze u nas są ciekawsze (koledzy większość swoich meczów wygrywają trzydziestoma/czterdziestoma punktami prowadząc już od pierwszej kwarty) + jeżeli w końcu nasza drużyna awansuje do czwartej ligi to będziemy mieli zespół w miarę silny, który będzie w stanie powalczyć i nie będzie z góry skazany na spadek po pierwszym sezonie.

Jak dla mnie to na chwilę obecną jest przynajmniej pięć/sześć drużyn, które w tym sezonie mogą powalczyć o awans, nie widzę jednego klarownego faworyta (swojej drużyny do tego grona póki co oczywiście nie zaliczam, zdecydowanie za wcześnie).

Co myślicie?