BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wybNT] Przemówienia kandydatów

[wybNT] Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: kozlik4
This Post:
22
208991.2 in reply to 208991.1
Date: 02/07/2012 11:18:01
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40444044
Second Team:
KS Golden Grizzlies
O mnie

Cześć! Mam na imię Karol, mam 25 lat. Mieszkam i pracuję w Warszawie. Moim największym zainteresowaniem jest sport. Najbardziej lubię grać w gry zespołowe: koszykówkę, piłkę nożna i piłkę ręczną. Lubię też pływać i jeździć na nartach. Moją ulubioną drużyną w każdej dyscyplinie sportu jest Reprezentacja Polski i to naszym „Orłom” zawsze bardzo wiernie i żywiołowo kibicuję;-)

Moja historia w BB


Moja przygoda z BB zacząłem od mniej więcej połowy 6 sezonu dostając V ligową drużynę. W 7 sezonie dostałem w drafcie dwóch grajków ciekawych grajków i od tego momentu moja aktywność w BB znacząco wrosła. Zawodnicy znaleźli się pod obserwacją skautów, a ja podekscytowany perspektywą gry moich wychowanków dla reprezentacji z radością chłonąłem wiedzę o tajnikach BB. Od tej pory krok po kroku pnę się do góry;-)

Sezon 8 awans do IV ligi.
Sezon 9 awans do III ligi
Sezon 10 półfinał fazy Play-off III ligi
Sezon 11 awans do II ligi
Sezon 12 spadek do III ligi
Sezon 13 awans do II ligi
Sezon 14 spadek do III ligi
Sezon 15 awans do II ligi
Sezon 16 awans do PLK
Sezon 17 spadek do II ligi
Sezon 18 awans do PLK

Osiągnięcia w BB


2x mistrz II ligi, 3x mistrz III ligi, 1x mistrz IV ligi, 1xmistrz V ligi, 1x wicemistrz V ligi co daje dość wysoką średnią zwycięstw w finale 88% ( 7/8);-). Brakuje jeszcze mistrza PLK…coming soon:-)
Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że zwycięstwa mojej drużyny zawsze mnie cieszą…ale wiedzą też, że wielką przyjemność sprawia mi praca na rzecz reprezentacji. Dlatego też bardzo cenne jest dla mnie to co zrobiłem pełniąc funkcję skauta i pomagając w prowadzeniu reprezentacji. Prowadziłem prawie wszystkich podkoszowych grających obecnie w Reprezentacji na różnych etapach ich kariery.
Za duży swój (mnie jako skauta bezpośrednio mającego wpływ) i nasz (jako całej społeczności, innych skautów, selekcjonerów, ludzi związanych z reprezentacją, właścicieli zawodników) sukces uważam promowanie w Polsce naszych rodowitych zawodników. Kiedyś marzyłem o tym by najlepsi Polacy grali u nas w kraju. Dzisiaj ma już to miejsce i my (społeczność polska) sami możemy decydować o ich rozwoju i formie. To na pewno duży plus dla reprezentacji i to z całą pewnością przekłada się w dużym stopniu na tak dobre wyniki kadry.

Dlaczego kandyduję?

Czuję się już doświadczonym menadżerem. Przez wiele sezonów byłem bardzo blisko kadry. Był to czas, podczas którego wiele się nauczyłem o BB, a także okres poznawania kadry i jej funkcjonowania od środka. Mogę śmiało powiedzieć, że zarówno jej mocne jak i słabe strony są mi dobrze znane.
BB ciągle mnie cieszy, a ja posiadam dużo energii i chęci do działania. Chciałbym tą energię i swoją wiedzę przenieść na reprezentację , a prowadzeniem kadry i jej sukcesami dać dużo radości polskiej społeczności… dlatego kandyduję;-)

Co chciałbym zrobić?

1.Przede wszystkim chciałbym zdobyć to, czego jeszcze nie udało się zdobyć, a więc złoty medal ME.

2.Ciągle mnie cieszy rozwijanie zawodników. Na tym się znam i to lubię. Na pewno jako selekcjoner nie odpuszczę żadnemu menadżerowi i nie pozwolę zaniedbać żadnego grajka mającego szansę na kadrę;-)

3. Chciałbym zrobić też coś dla tych co żyją reprezentacją codzienne. Dla tych co regularnie buszują po forum, nim żyją i z niecierpliwością wyczekują jakichś ciekawych postów:-)

Moim celem będzie urozmaicenie i ożywienie wątków meczowych. Chciałbym te wątki prowadzić w różnych formach. Do ich tworzenia będę zapraszał wiele osób o rozmaitych talentach (potencjał w naszej społeczności mamy ogromny);-) Będzie coś dla tych lubiących się pośmiać, a także dla tych interesujących się tajnikami BB. Oprócz tego na pewno jakiś konkurs z ciekawymi nagrodami. Na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie:-)

This Post:
1414
208991.3 in reply to 208991.2
Date: 02/08/2012 18:36:20
Overall Posts Rated:
761761
Cześć Polska! Szukam być twój następny trener zespołu! Teraz już wiem dlaczego faceci myślą. To chyba jak "przypadkowy podział 4 menedżer z USA chce być naszym narodowym trener? Piekło tak mam głosować na niego!" Pozwolę sobie zacząć od tego, co mogę zrobić dla zespołu.

goli

1. Może wygrać kilka gemów w turnieju Europe.
2. Get, że krajowe kierownika zespołu tempo zatwierdzania ponad 10 proc.
3. Dodać angielski język urzędowy Polski.
4. Powiedz, że jeden Polak w mojej szkole, że orzekania reprezentacji swego kraju.
5. Te krajowe gracze zespołu potrzebują postawę. Jeśli nie widzę niektórzy gracze coraz aresztowany, a następnie ich nie zobaczymy w sądzie!
7. To jedna mała dziewczynka, że ​​kopnął jfarb w orzechach, tak ona musi przeprosić.
8. Hm .... Nie wiem ... jeść zdrowiej?

Więc to, co mam nadzieję zrobić, jeśli wybrany. Wszystko czego potrzebujesz to twój głos. Dlaczego powinienem dostać wasze głosy? Oto dlaczego.
1. Każdy głos mam jest jeden dolar moja przyjaciółka ma mi dać na obiad w przyszłym tygodniu. Zysk!!
2. Mam kota siedzącego na moim łóżku, on jest całkiem fajny. On będzie głosować na mnie.
3. Jestem bardzo dobrym graczem wiolonczela.
4. Poszedłem 17-5 ... w podziale na 4 .... że nie jest tak źle prawda?
5. Znasz te naprawdę unathletic i tłuszczu wyglądające dudes na siłowni, które starają się o wiele za ciężko i tylko wkurza cię? Tak nie jestem jednym z tych facetów.
6. Mogę znaleźć Kirgistan na mapie.
7. Mogę dać ci ciężką pracę i poświęcenie dla uzyskania tego zwycięstwo nad rywalem Luksemburgu.
8. Nie mogę wrzucić jakieś gry przeciwko USA w tym sezonie. Nie gramy je!
9. Wiem, jak system krajowy zespół pracuje ... Tak jakby.
10. Właśnie okazało się, że mogę liczyć na 10. To oczywiście oznacza, że ​​jestem jedna z najbardziej wspaniałych i niezawodnych menedżerów na BB, które mogą zarządzać każdą drużynę narodową chce i takie rzeczy.

And for those folks in Poland that for some reason can't speak Polish and only speak English, here is the entire message in English!

Hello Poland! I am looking to be your next national team coach! Now I know what you guys are thinking. It's probably like, "A random division 4 manager from the USA wants to be our national team coach? Hell yeah I'm voting for him!" Let me get started on what I can do for the team.

Goals

1. Maybe win a few games in the Europe tournament.
2. Get that national team manager approval rate above 10%.
3. Make English the official language of Poland.
4. Tell that one Polish guy at my school that I rule his national team.
5. These national team players need some attitude. If I don't see some players getting arrested, then they're not gonna see the court!
6. When having team dinners before games, have all the players eat in sync, because that would look pretty cool.
7. That one little girl that kicked jfarb in the nuts, yeah she needs to apologize.
8. Um.... I don't know... eat healthier?

So this is what I hope to do if elected. All I need is your votes. Why should I get your votes? Here's why.
1. Each vote I get is one dollar my friend has to give me at lunch next week. Profit!!!!
2. I have a cat sitting on my bed, he's pretty cool. He'll vote for me.
3. I'm a pretty good cello player.
4. I went 17-5... in division 4.... that's not too bad right?
5. You know those really unathletic and fat looking dudes at the gym that try way too hard and just annoy you? Yeah I'm not one of those guys.
7. I can give you the hard work and dedication to get that win over rival Luxembourg.
8. I can't throw any games against the USA this season. We don't play them!
9. I know how the national team system works... sort of.
10. I just proved I can count to 10. That obviously means that I'm one of the most glorious and reliable managers on BB that can manage any national team he wants and stuff like that.

Last edited by moflaffle at 02/08/2012 22:04:55

This Post:
00
208991.4 in reply to 208991.3
Date: 02/08/2012 19:16:07
Overall Posts Rated:
12061206
Cześć

W tej kadencji zapowiadają się bardzo ciekawe rozgrywki w kadrze seniorów, z tego co widziałem, to w kilku czołowych krajach startują bardzo utytułowani managerowie (grający z sukcesami w B3 i/lub prowadzący już wcześniej reprezentacje i zdobywający medale z kadrami). I ich głównym celem będzie strącić naszą reprezentację z miejsca, które obecnie zajmujemy na świecie. W wielu krajach właśnie podczas wyborów trwają dyskusje o tym jak wygrać z Polską, niektórzy chcą się na nas wzorować.
To zabawne. Parę sezonów temu to my staraliśmy się równać do innych, teraz inni starają się równać do nas. Pamiętam dyskusje w stylu "co zrobić, żeby nasza kadra grała jak Hiszpania, Włochy, Niemcy, Francja, Chile, Chiny". A teraz pytanie jest, co zrobić, żeby nasza kadra grała tak, jak... Polska w ostatnich sezonach.
Odpowiedź jest prosta - musimy przeciwstawić rywalom selekcjonera, który będzie najlepszy. A najlepiej, żeby wiedział jak się wygrywa w kadrach.

I dlatego zdecydowałem się kandydować.

Startowałem już kiedyś w wyborach. Moja mowa z tamtych wyborów jest tu: (170529.1). Zachęcam do zapoznania się z nią, bo większość rzeczy w niej zawartych jest aktualnych. A jeśli ktoś nie uczestniczył 4 sezony temu w wyborach, to może warto nawet przebić się przez cały wątek, mogą w nim być odpowiedzi, które pomogą podjąć decyzję o oddaniu głosu na mnie.
Jeśli chodzi o mnie to niewiele się przez ten rok zmieniło, pewnie mam trochę mniej włosów na głowie. Jeśli chodzi o kadrę, to zmieniło się bardzo dużo. Wtedy byliśmy w szóstym koszyku na świecie, obie nasze kadry nie kwalifikowały się nawet do ME. Teraz obie są najlepsze na świecie. Ale nie możemy się sobą zachwycać i osiadać na laurach. Inni tylko na to czekają.
Wspomniane wybory wygrałem i byłem selekcjonerem w sezonie 15 i 16. Ci, którzy interesowali się wtedy kadrami, mogą porównać, jak wypadła realizacja w porównaniu do obietnic. Osoby nowe w temacie kadr zachęcam do zadawania pytań.
Tak w skrócie o mojej poprzedniej kadencji:
Wyniki były takie fifty-fifty, średnio na jeża, raz na wozie, raz pod wozem. Mistrzostwa Europy przegraliśmy, a Mistrzostwa Świata nie.
Ale wyniki to wg mnie nie jest najważniejsza rzecz, po której należy oceniać kadencję. Bo na nie skłania się kilka czynników zewnętrznych i na nie wszystkie ma się wpływ. Bo np. nawet jeśli wszystko się zrobi idealnie, to przecież wystarczy, że rywal też zrobi idealnie i będzie miał szczęście w losowaniu kontuzji i formy i z nami wygra.
Natomiast są elementy, które zależą już tylko od selekcjonera. To jest dobra praca organizacyjne, stałe polepszanie kadry, sprawianie, że z każdym tygodniem jest ona lepsza.

Większość z was pewnie pamięta jaki progres poczyniła nasza kadra w czasie mojej kadencji. Jeśli nie, to można to też sprawdzić, zaglądając chociażby na półkę z medalami. Tam widać suche wyniki. A co ze sprawami organizacyjnymi, skautingiem? Dla mnie najlepszym dowodem na to, że decyzje, które podjąłem i kroki, które poczyniłem, w czasie mojej kadencji, były dobre, jest sukces mojego następcy, Leszka, w następnej kadencji po mojej, czyli w poprzednich dwóch sezonach. Cieszyłem się zwłaszcza z wygrania Mistrzostw Świata parę dni temu, może nawet bardziej niż poprzednim razem. Bo zdobywając ten tytuł zamknęliśmy usta krytykom i niedowiarkom, którzy twierdzili, że nie zasłużyliśmy na mistrzostwo dwa sezony wcześniej.

Zachęcam do głosowania na moją osobę. W przypadku podjęcia takiej decyzji proszę o odwiedzenie strony z wyborami:
http://www.buzzerbeater.com/country/58/ntelection.aspx?el...
i oddania głosu na mnie. W przypadku gdy ktoś nie chce na mnie głosować, to zachęcam do zmiany decyzji.

W jednym poście nie zmieszczą się wszystkie szczegóły i moje zamiary i plany, jakie chcę wprowadzić w reprezentacji. Jeśli wyborcy zdecydują, że przejdę do drugiej rundy to dokładniej wszystko opiszę we własnym wątku wyborczym.

From: Tales
This Post:
11
208991.5 in reply to 208991.4
Date: 02/09/2012 11:42:33
Overall Posts Rated:
445445
2. Mam kota siedzącego na moim łóżku, on jest całkiem fajny. On będzie głosować na mnie.


a teraz siedzę na koniu...

Po pierwsze będę najlepszy, po drugie będę pierwszy ...