BuzzerBeater Forums

Nederland - II.3 > Introduce Myself

Introduce Myself

Set priority
Show messages by
From: Servier
This Post:
00
18283.1
Date: 3/4/2008 10:18:04 AM
Overall Posts Rated:
00
Hi BB-players,

According to the newly added tutorial I am supposed to introduce myself, so I do this now.

I'm Gustave from Holland, and i started playing BB last season (3). I'm currently competing in the Dutch division II.3 with a few friends.

Many of you will still probably remember me as the frustrated Dutch guy, who started "This is no fun.".


This Post:
00
18283.2 in reply to 18283.1
Date: 3/4/2008 11:31:28 AM
Overall Posts Rated:
00
Haha die herinner ik me nog wel;) Met enkele versterkingen moeten de playoffs nog wel voor je mogelijk zijn toch? Ik zou me eerst richten op je arena size. Je loopt wel wat inkomsten mis als deze uitverkocht is.

Ik zelf ben net voor de draft aan het einde van seizoen 2 begonnen dus kon nog wat talenten meepikken. Seizoen 3 gelijk kampioen geworden en dat is waar we nu weer voor strijden al zal dat dit seizoen nog lastig genoeg gaan worden... Toch hoop ik meteen de stap te kunnen maken! Succes iedereen!

This Post:
00
18283.3 in reply to 18283.2
Date: 3/4/2008 2:18:19 PM
Overall Posts Rated:
00
Die discussie herinner ik me ook nog. Sterker nog, ik heb vol aan de discussie mee gedaan. Samen met jou ben ik vorig seizoen gepromoveerd uit de 3e divisie. En nu treffen we elkaar weer. Altijd leuk, aangezien het gelijk de basis legt voor contact.

Dit seizoen staat voor mij in het teken om het spel wat beter te leren kennen. Daarnaast wil ik zeker mee strijden in de play-offs. Wat er daarna gebeurd zien we wel. Het begin is goed, met stijgende inkomsten en een plek boven aan de groep.

From: Servier
This Post:
00
18283.4 in reply to 18283.3
Date: 3/5/2008 3:44:41 AM
Overall Posts Rated:
00
Dankje voor de tip. Ik zal het zeker doen. Alleen heb ik in het verleden mijn financien niet zo goed op orde, waardoor ik nu in een krapte zit. Bovendien zitten mijn TV-games vrij verspreid. Daarom probeer ik ook zo ver mogelijk te komen in de cup.

Op dit moment zijn mijn targets niet zozeer promoveren maar toch echt een beter team neer zetten door te blijven zitten waar ik nu zit en vooral veel investeren in trainen en scout werk. Play-offs zou mooi meegenomen zijn.

Gustave

This Post:
00
18283.5 in reply to 18283.4
Date: 3/5/2008 4:07:45 AM
Overall Posts Rated:
00
Hmm ik moet zeggen dat ik tot nu toe aardig kan rondkomen vooral de cup helpt om extra winst te krijgen. Dus ik zou zeggen doe je best hiervoor! Probeer vooral niet 5e te worden want dat scheelt een hoop stadioninkomsten:) Een lvl 10 trainer is zeker een goede zet en scouten in jou positie ook. Ik scout ook maar vraag me af of het nog wat gaat opleveren... Succes!

Tom

This Post:
00
18283.6 in reply to 18283.5
Date: 3/5/2008 5:46:29 PM
Overall Posts Rated:
00
In plaats van je stadion uit te breiden kan je ook je ticketprijzen verhogen. Dat kost je niets.