BuzzerBeater Forums

Polska - V.148 > Dobry start

Favorite Folders

Dobry start

Set priority
Show messages by
This Post:
00
177396.1
Date: 03/13/2011 11:54:05
Overall Posts Rated:
00
Witam, wlaśnie zaczynam gre, czy mogl by ktos napisac, pare rzeczy na ktore warto zwrocic uwage na samym poczatku. i powiedziec cos wiecej niz w tym samouczku, albo inaczej to przedstawic, gdyz malo zrozumialy jest ten samouczek na samym poczatku.
Pare zadan wykonalem ale mam wrazenie ze nie bede w stanie ogarnac ogromu informacji i sie szybko tego nauczyc co tu jest :P

This Post:
00
177396.2 in reply to 177396.1
Date: 03/13/2011 12:47:25
Overall Posts Rated:
137137
Dla mnie najważniejszy jest trening bo od niego wszystko się zaczyna.

Polecam ten wątek:
(136535.1)

Może szybko gwiazdy nie wyszkolisz, ale... trening gwarantuje rozwój drużyny!

Najważniejsze zagadnienia:

1 .Im więcej pozycji trenujesz, tym zawodnicy wolniej podnoszą umiejętności.
2. Pełen trening zawodnik odbywa, w momencie gdy w tygodniu go poprzedzającym zagra 48 minut na trenowanej pozycji.
3. Trening odbywa się w piątek do południa (ok.10:50) i do tego momentu musisz wybrać co chcesz trenować (liczą się minuty z poprzedzających piątek bezpośrednio: soboty, wtorku i... czwartku jeśli ustaliłeś sobie sparing bądź grasz w pucharze).
4. Im młodszy grajek tym szybciej trenuje.
5. Potencjał ogranicza rozwój graczy. Im wyższy potencjał tym dłużej będziesz mógł skutecznie trenować zawodnika.

Jak masz jakieś pytania to wal śmiało.
Sam niedawno zacząłem ale jakoś to ogarniam.


This Post:
00
177396.3 in reply to 177396.2
Date: 03/13/2011 12:52:24
Overall Posts Rated:
455455
Cóż, gram w tę grę już piąty sezon i troche się znam. Jeśli chcesz się trochę dowiedzieć, jak warto dobrze zacząć i jak dobrze się bawić to zapraszam na GG, lub BB@. Napisz, a na pewno nie pozostanę obojętny ;)

P.S. Nie gram piąty sezon w tej lidze :) Bo to by znaczyło że jestem pierdoła, a nie się znam ;) Grałem wcześniej w III, ale zostałem zbanowany i zacząłem od nowa w tym sezonie i trafiłem tutaj :)

Pozdrawiam nowego kolegę ;)