BuzzerBeater Forums

BB Crna Gora > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
148734.2 in reply to 148734.1
Date: 06/28/2010 17:28:08
Spartan 300
II.2
Overall Posts Rated:
52555255
Second Team:
Spartan Kids
Doslo je vrijeme novih izbora, novi izbori, novi lik.
Za one koji me ne poznaju, ja sam King_Leonidas (poznat kao Leonida) dolazim iz Sarajeva, iz Bosne i Hercegovine naravno.

Nesto malo vise o mojoj karijeri. Protekle 4 sezone bio sam selektor Bosne i Hercegovine i kao sto sma obecao na prosil izborima rekao sam da ce mi to biti trenutno posljednji mandat, tako da sam priliku ostavio nekom novom manageru. Spreman sam na nova iskusenja, nove izazove. Selekciju BiH sam vodio sa po meni dosta uspjeha, izvlacio maximum iz svake utakmice, redovno ugovarao utakmice, vodio racuna o rosteru i slicno. Najveci dobitak su mi bile pogodjene taktike, tako da sam posebno dobro prolazio sto se tice napada. Jedan sam od boljih takticara svoje zemlje, taktike i takticke zamisli uvijek su mi bile specijalitet.

Sto se tice mog kluba, sto je za mene skoro pa nevazno, bio sam u 1 ligi svoje drzave, doslo je do nekih korekcija i promjena, reforme koje se i dalje drzim, sa trenircima napredujem odlicno, i jedan sam od najbogatijih klubova regijona sigurno.

Sto se tice samog odabira Crne Gore. Meni jako draga zemlja, u kojoj nekada i ljetujem, fini gostoljubivi ljudi, prijatni, takodjer je tu mogucnost komunikacije jer pricamo istim jezikom. Komunikacija na forumu cini mi se da je ovdje bila jako slaba. Obecavam da ce se to promijeniti, sasvim sam siguran u to jer se posvecujem reprezentaciji, a ne klubu, koji je u reformi, na forumu cete biti redovno obavijesteni o svim desavanjima, utakmicama, taktikama, rezultatima, promjeni igraca i slicno, moj dosadasnji rad mozete provjeriti na forumu BiH, i uvjericete se u ono sto vam govorim.

EDIT: Zaboravio sma spomenuti, kontaktiranje svih igraca koji imaju igrace reprezentacije, i onih koji imaju potencijalne reprezentativce, pomagati im i savjetovati ih oko treniranja ili bilo cega drugog. Kvalitetan rad i pristup selektora svakako donosi uspjeh.

Dakle spreman sam se posvetiti reprezentaciji Crne Gore 100%, dati sve od sebe, da dodjemo do sto veceg uspjeha, nadam se da ce mi to uz vasu pomoc i uspjeti.

Ako imate bilo kakvih pitanja, sugestija, pohvala i kritika, slobodno recite na temi za raspravu, rado cu vam odgovoriti.

Hvala na odvojenom vremenu i citanju moje kandidature, nadam se da cete prepoznati jednog kvalitetnog managera i radnika.

Sa velikim postovanjem, King_Leonidas, Spartanac koji se bori sve do samoga kraja i nikada ne odustaje.

Vas glas za svijetlu buducnost.

Last edited by LA-King_Leonidas at 06/28/2010 17:34:41

This is where we hold them!
From: boban
This Post:
00
148734.3 in reply to 148734.2
Date: 06/28/2010 22:08:32
Overall Posts Rated:
11
Pozdrav svima.

Svoj protekli mandat bih na kraju ipak ocenio kao uspešan... Reprezentacija je napredovala sa 63. na 39. mesto rang-liste, a iz 7-og šešira smo dospeli do 4-og, što znači i lakše protivnike u sledećim kvalifikacijama i uveren sam, novi napredak reprezentacije...
Želeo bih da nastavim sa započetim poslom, tako da sam opet odlučio da se kandidujem...

Neka vaši potencijalni glasovi na ovim izborima budu ocena mog pređašnjeg rada...

Svako dobro!

This Post:
00
148734.4 in reply to 148734.3
Date: 06/29/2010 08:44:29
Overall Posts Rated:
182182
I am available as candidate. Ja sam na raspolaganju kao kandidat.

!zazhigai!
From: trubasin

This Post:
00
148734.5 in reply to 148734.3
Date: 06/30/2010 18:15:42
Overall Posts Rated:
00
Hoces li kao i prosle sezone vodite repku emocijama,ili pak hladnom glavom???

From: boban

This Post:
00
148734.6 in reply to 148734.5
Date: 06/30/2010 20:41:22
Overall Posts Rated:
11
Zašto misliš da u prošlom mandatu nisam odluke donosio hladnom glavom? Onaj ko ne rizikuje, taj ceo život ostaje prosek. Možda se ti sa prosekom zadovoljavaš...ja ne. Protiv Srbije i Češke sam video šansu da nešto napravimo, nažalost nismo i meni je jako krivo zbog toga. Nadam se da će nam se sledeće sezone to vratiti.
Ako misliš da nismo dovoljno napredovali u poslednje dve sezone, ti daj glas drugome.

Evo jedno pitanje i za tebe... Hoćeš li kao i prošle sezone samo kritikovati ili ćeš na neki način i pomoći budućem selektoru tako što ćeš mu slati predloge ili kupiti nekog perspektivnog crnogorskog igrača? Pogledaj malo TL...

From: DACHO

This Post:
00
148734.7 in reply to 148734.6
Date: 07/01/2010 06:46:28
Overall Posts Rated:
5151
Evo i ja da se oglasim,sto se tice izbora moj glas svakako ide bobanu! Ostvario sam savrsenu komunikaciju sa njim a i on je ima sasvim solidne rezultate sa repkom.Treba imati u vidu gdje je repka bila kad ju je on preuzeo a gdje je sada.Nazalost ono cega nije bilo je interesovanje i saradjivanje drugih korisnika iz drzave.Mislim da ce kada se prikljuci par igraca iz mlade repke boban napraviti sjajan rezultat.

Ostali kandidati su takodje dobri a ako neko od njih pobijedi ja se nadam dobroj saradnji.

From: trubasin

This Post:
00
148734.8 in reply to 148734.6
Date: 07/01/2010 09:30:11
Overall Posts Rated:
00
Mislim iz tog razloga sto smo kikasali na neke bitne utakmice,plasman je mogao biti puno bolji nego sto je ovaj sad da se uradilo sto se nije uradilo!Ili se uradilo ali na pogresan nacin.

Selektor prije tebe je usrao repku,zato i podici je na nivo na kojem je sad,i nije bilo toliko tesko,jer smo imali kvaliteta za vecu poziciju nego koju smo imali kad je bio selektor prije tebe.

Znaci uradio si ono sto bi svaki prosjecan menadzer sa nekim prosjecnim iskustvom uradio,necu ti skidat kapu,jer nijesi uradio nesto toliko vrijedno paznje.

Ako budes izabran,mislis li da mozemo jos da skocimo za 20 mjesta na rang listi>>???
I ako budes izabran a budemo u grupi sa Srbijom npr,hoces li da rizikujes kao prosle sezone?


Moji odg na tvoja pitanja:)

Nemam previse slobodnog vremena,mada ako nadjem pomoci cu,pratim sve,ali ne mogu da se ukljucim u neke vece projekte koji uzimaju previse vremena,jer se bojim necu ih zavrsit i slagacu,a nijesam takav covjek.

Drugi odg je,trazio sam svih ovih sezona potencijalnOG reperezetativca,ali bezuspjesno na zalost,nemam toliko vremena da stalno pratim TL,ako imas ti ili bilo ko,da mi preporuci nekog mladog koji ce mi se uklopiti u trening,naravno da cu ga kupiti.


Toliko od mene.



From: no Frks
This Post:
00
148734.9 in reply to 148734.8
Date: 07/01/2010 11:05:25
Overall Posts Rated:
88
Pozdrav i od mene. Resio sam da se kandidujem i ja. Ne bih da duzim mnogo. Mislim da imam dovoljno iskustva da mogu da pomognem i napravim uspeh sa reprezentacijom Crne Gore.BB igram od 3 sezone i mislim da bih saradjujuci sa najboljim menadzerima iz CG doprineo skoku na rang listi najboljih reprezentacija.

Pozdrav,
Milos

From: boban

This Post:
00
148734.10 in reply to 148734.8
Date: 07/01/2010 11:38:18
Overall Posts Rated:
11
Ne bi trebali da se dopisujemo na ovoj temi, ali nemam gde drugde da ti odgovorim... :)

Ok, donekle se slažem s tobom... Smatram da niisam uradio ništa senzacionalno, ali sam nas vratio na pravi put. Ne mogu da da obećavam kule i gradove, jer mislim da to nije realno, ali sigurno očekujem bolje rezultate u kvalifikacijama nego prošli put.

Ove sezone u reprezentaciju ulazi i Gušić, tako da ćemo s njim dobiti mnogo pod košem. I hteo bih posebno da se zahvalim Dači što se toliko žrtvovao i doveo ga u svoj tim! Veliki posao rade i Džoni i hate_usa!

Ako budemo ponovo u grupi sa Srbijom, pitaću tebe i ostale kritičare šta da radimo! :)))

Poslaću ti par igrača u inbox...