LNA Great 8
Last Seen:
11/16/2019
W
L

Last 8 league games
1
18-4
Next: 
 
Last Seen:
11/16/2019
W
L

Last 8 league games
2
15-7
Next: 
 
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
3
15-7
Next: 
 
Last Seen:
11/16/2019
W
L

Last 8 league games
4
12-10
Next: 
 
Last Seen:
11/16/2019
W
L

Last 8 league games
5
11-11
Next: 
 
Online
W
L

Last 8 league games
6
7-15
Next: 
 
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
7
6-16
Next: 
 
Last Seen:
11/16/2019
W
L

Last 8 league games
8
4-18
Season Schedule
08/17/2019 18:00:00  Los Marañones  Kobenhaven BC  89 - 107
08/17/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Centro Vasco  87 - 100
08/17/2019 18:00:00  Afterdark  ny knicks  80 - 103
08/17/2019 18:00:00  Guasones  Club Atlético River Plate  76 - 101
08/20/2019 18:00:00  Centro Vasco  Afterdark  75 - 84
08/20/2019 18:00:00  ny knicks  Guasones  91 - 69
08/20/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Los Marañones  109 - 105
08/20/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  91 - 103
08/24/2019 18:00:00  Afterdark  Kobenhaven BC  86 - 75
08/24/2019 18:00:00  Los Marañones  ny knicks  67 - 119
08/24/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Club Atlético River Plate  79 - 118
08/24/2019 18:00:00  Guasones  Centro Vasco  88 - 99
08/27/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Guasones  81 - 96
08/27/2019 18:00:00  Centro Vasco  Los Marañones  103 - 81
08/27/2019 18:00:00  ny knicks  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  103 - 85
08/27/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Afterdark  73 - 92
08/31/2019 18:00:00  ny knicks  Kobenhaven BC  105 - 40
08/31/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Centro Vasco  105 - 91
08/31/2019 18:00:00  Guasones  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  91 - 113
08/31/2019 18:00:00  Afterdark  Los Marañones  84 - 93
09/03/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Club Atlético River Plate  73 - 98
09/03/2019 18:00:00  Centro Vasco  ny knicks  50 - 91
09/03/2019 18:00:00  Los Marañones  Guasones  95 - 104
09/03/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Afterdark  98 - 81
09/07/2019 18:00:00  Centro Vasco  Kobenhaven BC  89 - 78
09/07/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Los Marañones  114 - 95
09/07/2019 18:00:00  Guasones  Afterdark  102 - 103
09/07/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  ny knicks  50 - 114
09/10/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Lucateam  89 - 96
09/10/2019 18:00:00  Centro Vasco  Beccar Globetrotters  95 - 115
09/10/2019 18:00:00  ny knicks  La Pelada  94 - 81
09/10/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Lanús  88 - 81
09/10/2019 18:00:00  Los Marañones  Existencialistas BC  52 - 92
09/10/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  The Bends  98 - 86
09/10/2019 18:00:00  Afterdark  Deportivo Feo  89 - 103
09/10/2019 18:00:00  Guasones  Luisito Team  73 - 108
09/14/2019 18:00:00  Beccar Globetrotters  Kobenhaven BC  89 - 73
09/14/2019 18:00:00  La Pelada  Centro Vasco  95 - 107
09/14/2019 18:00:00  Existencialistas BC  Club Atlético River Plate  106 - 85
09/14/2019 18:00:00  The Bends  Los Marañones  110 - 104
09/14/2019 18:00:00  Deportivo Feo  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  68 - 82
09/14/2019 18:00:00  Luisito Team  Afterdark  121 - 119
09/14/2019 18:00:00  Lucateam  Guasones  56 - 110
09/14/2019 18:00:00  Lanús  ny knicks  37 - 84
09/17/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  La Pelada  76 - 100
09/17/2019 18:00:00  Centro Vasco  Lanús  84 - 99
09/17/2019 18:00:00  ny knicks  Existencialistas BC  51 - 115
09/17/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  The Bends  93 - 72
09/17/2019 18:00:00  Los Marañones  Deportivo Feo  60 - 106
09/17/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Luisito Team  111 - 122
09/17/2019 18:00:00  Afterdark  Lucateam  94 - 115
09/17/2019 18:00:00  Guasones  Beccar Globetrotters  61 - 118
09/21/2019 18:00:00  Lanús  Kobenhaven BC  111 - 120
09/21/2019 18:00:00  Existencialistas BC  Centro Vasco  86 - 94
09/21/2019 18:00:00  The Bends  ny knicks  53 - 106
09/21/2019 18:00:00  Luisito Team  Los Marañones  91 - 96
09/21/2019 18:00:00  Lucateam  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  126 - 119
09/21/2019 18:00:00  Beccar Globetrotters  Afterdark  38 - 112
09/21/2019 18:00:00  La Pelada  Guasones  101 - 103
09/21/2019 18:00:00  Deportivo Feo  Club Atlético River Plate  108 - 137
09/24/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Existencialistas BC  85 - 102
09/24/2019 18:00:00  Centro Vasco  The Bends  123 - 109
09/24/2019 18:00:00  ny knicks  Deportivo Feo  72 - 98
09/24/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Luisito Team  94 - 110
09/24/2019 18:00:00  Los Marañones  Lucateam  93 - 129
09/24/2019 18:00:00  Afterdark  La Pelada  82 - 91
09/24/2019 18:00:00  Guasones  Lanús  55 - 113
09/24/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Beccar Globetrotters  98 - 90
09/28/2019 18:00:00  Deportivo Feo  Centro Vasco  72 - 88
09/28/2019 18:00:00  Luisito Team  ny knicks  88 - 68
09/28/2019 18:00:00  Lucateam  Club Atlético River Plate  39 - 118
09/28/2019 18:00:00  Beccar Globetrotters  Los Marañones  111 - 118
09/28/2019 18:00:00  La Pelada  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  129 - 132
09/28/2019 18:00:00  Lanús  Afterdark  91 - 109
09/28/2019 18:00:00  Existencialistas BC  Guasones  98 - 79
09/28/2019 18:00:00  The Bends  Kobenhaven BC  100 - 122
10/05/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Deportivo Feo  89 - 99
10/05/2019 18:00:00  Centro Vasco  Luisito Team  73 - 124
10/05/2019 18:00:00  ny knicks  Lucateam  102 - 97
10/05/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Beccar Globetrotters  148 - 149
10/05/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Lanús  106 - 93
10/05/2019 18:00:00  Guasones  The Bends  88 - 99
10/05/2019 18:00:00  Los Marañones  La Pelada  100 - 126
10/05/2019 18:00:00  Afterdark  Existencialistas BC  79 - 87
10/08/2019 18:00:00  Luisito Team  Kobenhaven BC  116 - 126
10/08/2019 18:00:00  Beccar Globetrotters  ny knicks  69 - 101
10/08/2019 18:00:00  La Pelada  Club Atlético River Plate  101 - 118
10/08/2019 18:00:00  Lanús  Los Marañones  101 - 106
10/08/2019 18:00:00  Existencialistas BC  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  103 - 113
10/08/2019 18:00:00  The Bends  Afterdark  76 - 96
10/08/2019 18:00:00  Deportivo Feo  Guasones  92 - 80
10/08/2019 18:00:00  Lucateam  Centro Vasco  102 - 115
10/12/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Los Marañones  105 - 112
10/12/2019 18:00:00  Centro Vasco  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  83 - 95
10/12/2019 18:00:00  ny knicks  Afterdark  86 - 64
10/12/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Guasones  104 - 80
10/15/2019 18:00:00  Afterdark  Centro Vasco  104 - 101
10/15/2019 18:00:00  Guasones  ny knicks  64 - 104
10/15/2019 18:00:00  Los Marañones  Club Atlético River Plate  102 - 120
10/15/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Kobenhaven BC  84 - 103
10/19/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Afterdark  92 - 102
10/19/2019 18:00:00  ny knicks  Los Marañones  105 - 84
10/19/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  81 - 93
10/19/2019 18:00:00  Centro Vasco  Guasones  104 - 76
10/22/2019 18:00:00  Guasones  Kobenhaven BC  95 - 115
10/22/2019 18:00:00  Los Marañones  Centro Vasco  90 - 110
10/22/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  ny knicks  84 - 113
10/22/2019 18:00:00  Afterdark  Club Atlético River Plate  84 - 105
10/26/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  ny knicks  85 - 111
10/26/2019 18:00:00  Centro Vasco  Club Atlético River Plate  100 - 114
10/26/2019 18:00:00  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  Guasones  105 - 69
10/26/2019 18:00:00  Los Marañones  Afterdark  67 - 91
10/29/2019 18:00:00  Club Atlético River Plate  Kobenhaven BC  79 - 97
10/29/2019 18:00:00  ny knicks  Centro Vasco  73 - 53
10/29/2019 18:00:00  Guasones  Los Marañones  86 - 100
10/29/2019 18:00:00  Afterdark  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  79 - 94
11/02/2019 18:00:00  Kobenhaven BC  Centro Vasco  79 - 81
11/02/2019 18:00:00  Los Marañones  ASOC.ATLETICA ARGENTINOS JUNIORS  80 - 116
11/02/2019 18:00:00  Afterdark  Guasones  120 - 86
11/02/2019 18:00:00  ny knicks  Club Atlético River Plate  68 - 98
Advertisement