V.80 Great 8
W
L

Last 8 league games
1
9-2
Next: Teemo Team
 
W
L

Last 8 league games
2
9-2
Next: Black Rangers SC
 
W
L

Last 8 league games
3
8-3
Next: Spurs Caserito
 
W
L

Last 8 league games
4
8-3
Next: Atletico Leganes
 
W
L

Last 8 league games
5
4-7
Next: CB Gases Nobles
 
W
L

Last 8 league games
6
3-8
Next: Miqueltime
 
W
L

Last 8 league games
7
2-9
Next: Tabarca C.B
 
W
L

Last 8 league games
8
1-10
Next: DKVST
 
Sneak Peek
Season Schedule
08/17/2019 14:00:00  Manresa fs  zarreusport  104 - 121
08/17/2019 14:00:00  Belicena Genil  Bold Olmos de Atapuerca  93 - 120
08/17/2019 14:00:00  TGN Bears  Maroubra Boys  127 - 112
08/17/2019 14:00:00  CB Navarcles  Baskonia Giants  110 - 119
08/20/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  TGN Bears  94 - 106
08/20/2019 14:00:00  Maroubra Boys  CB Navarcles  101 - 114
08/20/2019 14:00:00  Baskonia Giants  Manresa fs  110 - 133
08/20/2019 14:00:00  zarreusport  Belicena Genil  101 - 84
08/24/2019 14:00:00  TGN Bears  zarreusport  113 - 120
08/24/2019 14:00:00  Manresa fs  Maroubra Boys  127 - 113
08/24/2019 14:00:00  Belicena Genil  Baskonia Giants  116 - 122
08/24/2019 14:00:00  CB Navarcles  Bold Olmos de Atapuerca  105 - 120
08/27/2019 14:00:00  zarreusport  CB Navarcles  113 - 103
08/27/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  Manresa fs  97 - 114
08/27/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Belicena Genil  121 - 128
08/27/2019 14:00:00  Baskonia Giants  TGN Bears  106 - 113
08/31/2019 14:00:00  Maroubra Boys  zarreusport  84 - 121
08/31/2019 14:00:00  Baskonia Giants  Bold Olmos de Atapuerca  106 - 117
08/31/2019 14:00:00  CB Navarcles  Belicena Genil  115 - 126
08/31/2019 14:00:00  TGN Bears  Manresa fs  120 - 126
09/03/2019 14:00:00  zarreusport  Baskonia Giants  103 - 104
09/03/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  Maroubra Boys  113 - 86
09/03/2019 14:00:00  Manresa fs  CB Navarcles  121 - 114
09/03/2019 14:00:00  Belicena Genil  TGN Bears  118 - 114
09/07/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  zarreusport  96 - 110
09/07/2019 14:00:00  Belicena Genil  Manresa fs  112 - 134
09/07/2019 14:00:00  CB Navarcles  TGN Bears  91 - 114
09/07/2019 14:00:00  Baskonia Giants  Maroubra Boys  107 - 109
09/10/2019 14:00:00  zarreusport  Black Rangers SC  97 - 87
09/10/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  CB Gases Nobles  119 - 107
09/10/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Atletico Leganes  108 - 121
09/10/2019 14:00:00  Baskonia Giants  DKVST  102 - 112
09/10/2019 14:00:00  Manresa fs  Teemo Team  124 - 120
09/10/2019 14:00:00  Belicena Genil  Spurs Caserito  95 - 118
09/10/2019 14:00:00  TGN Bears  Tabarca C.B  135 - 128
09/10/2019 14:00:00  CB Navarcles  Miqueltime  93 - 105
09/14/2019 14:00:00  CB Gases Nobles  zarreusport  89 - 108
09/14/2019 14:00:00  Atletico Leganes  Bold Olmos de Atapuerca  120 - 132
09/14/2019 14:00:00  Teemo Team  Baskonia Giants  123 - 122
09/14/2019 14:00:00  Spurs Caserito  Manresa fs  118 - 116
09/14/2019 14:00:00  Tabarca C.B  Belicena Genil  129 - 117
09/14/2019 14:00:00  Miqueltime  TGN Bears  118 - 124
09/14/2019 14:00:00  Black Rangers SC  CB Navarcles  110 - 106
09/14/2019 14:00:00  DKVST  Maroubra Boys  144 - 146
09/17/2019 14:00:00  zarreusport  Atletico Leganes  128 - 134
09/17/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  DKVST  115 - 110
09/17/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Teemo Team  106 - 130
09/17/2019 14:00:00  Baskonia Giants  Spurs Caserito  96 - 107
09/17/2019 14:00:00  Manresa fs  Tabarca C.B  118 - 112
09/17/2019 14:00:00  Belicena Genil  Miqueltime  111 - 126
09/17/2019 14:00:00  TGN Bears  Black Rangers SC  137 - 131
09/17/2019 14:00:00  CB Navarcles  CB Gases Nobles  101 - 118
09/21/2019 14:00:00  DKVST  zarreusport  109 - 116
09/21/2019 14:00:00  Teemo Team  Bold Olmos de Atapuerca  85 - 111
09/21/2019 14:00:00  Spurs Caserito  Maroubra Boys  110 - 102
09/21/2019 14:00:00  Miqueltime  Manresa fs  121 - 135
09/21/2019 14:00:00  Black Rangers SC  Belicena Genil  110 - 118
09/21/2019 14:00:00  CB Gases Nobles  TGN Bears  114 - 123
09/21/2019 14:00:00  Atletico Leganes  CB Navarcles  113 - 108
09/21/2019 14:00:00  Tabarca C.B  Baskonia Giants  119 - 113
09/24/2019 14:00:00  zarreusport  Teemo Team 
09/24/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  Spurs Caserito 
09/24/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Tabarca C.B 
09/24/2019 14:00:00  Baskonia Giants  Miqueltime 
09/24/2019 14:00:00  Manresa fs  Black Rangers SC 
09/24/2019 14:00:00  TGN Bears  Atletico Leganes 
09/24/2019 14:00:00  CB Navarcles  DKVST 
09/24/2019 14:00:00  Belicena Genil  CB Gases Nobles 
09/28/2019 14:00:00  Tabarca C.B  Bold Olmos de Atapuerca 
09/28/2019 14:00:00  Miqueltime  Maroubra Boys 
09/28/2019 14:00:00  Black Rangers SC  Baskonia Giants 
09/28/2019 14:00:00  CB Gases Nobles  Manresa fs 
09/28/2019 14:00:00  Atletico Leganes  Belicena Genil 
09/28/2019 14:00:00  DKVST  TGN Bears 
09/28/2019 14:00:00  Teemo Team  CB Navarcles 
09/28/2019 14:00:00  Spurs Caserito  zarreusport 
10/05/2019 14:00:00  zarreusport  Tabarca C.B 
10/05/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  Miqueltime 
10/05/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Black Rangers SC 
10/05/2019 14:00:00  Baskonia Giants  CB Gases Nobles 
10/05/2019 14:00:00  Belicena Genil  DKVST 
10/05/2019 14:00:00  CB Navarcles  Spurs Caserito 
10/05/2019 14:00:00  Manresa fs  Atletico Leganes 
10/05/2019 14:00:00  TGN Bears  Teemo Team 
10/08/2019 14:00:00  Miqueltime  zarreusport 
10/08/2019 14:00:00  CB Gases Nobles  Maroubra Boys 
10/08/2019 14:00:00  Atletico Leganes  Baskonia Giants 
10/08/2019 14:00:00  DKVST  Manresa fs 
10/08/2019 14:00:00  Teemo Team  Belicena Genil 
10/08/2019 14:00:00  Spurs Caserito  TGN Bears 
10/08/2019 14:00:00  Tabarca C.B  CB Navarcles 
10/08/2019 14:00:00  Black Rangers SC  Bold Olmos de Atapuerca 
10/12/2019 14:00:00  zarreusport  Manresa fs 
10/12/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  Belicena Genil 
10/12/2019 14:00:00  Maroubra Boys  TGN Bears 
10/12/2019 14:00:00  Baskonia Giants  CB Navarcles 
10/15/2019 14:00:00  TGN Bears  Bold Olmos de Atapuerca 
10/15/2019 14:00:00  CB Navarcles  Maroubra Boys 
10/15/2019 14:00:00  Manresa fs  Baskonia Giants 
10/15/2019 14:00:00  Belicena Genil  zarreusport 
10/19/2019 14:00:00  zarreusport  TGN Bears 
10/19/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Manresa fs 
10/19/2019 14:00:00  Baskonia Giants  Belicena Genil 
10/19/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  CB Navarcles 
10/22/2019 14:00:00  CB Navarcles  zarreusport 
10/22/2019 14:00:00  Manresa fs  Bold Olmos de Atapuerca 
10/22/2019 14:00:00  Belicena Genil  Maroubra Boys 
10/22/2019 14:00:00  TGN Bears  Baskonia Giants 
10/26/2019 14:00:00  zarreusport  Maroubra Boys 
10/26/2019 14:00:00  Bold Olmos de Atapuerca  Baskonia Giants 
10/26/2019 14:00:00  Belicena Genil  CB Navarcles 
10/26/2019 14:00:00  Manresa fs  TGN Bears 
10/29/2019 14:00:00  Baskonia Giants  zarreusport 
10/29/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Bold Olmos de Atapuerca 
10/29/2019 14:00:00  CB Navarcles  Manresa fs 
10/29/2019 14:00:00  TGN Bears  Belicena Genil 
11/02/2019 14:00:00  zarreusport  Bold Olmos de Atapuerca 
11/02/2019 14:00:00  Manresa fs  Belicena Genil 
11/02/2019 14:00:00  TGN Bears  CB Navarcles 
11/02/2019 14:00:00  Maroubra Boys  Baskonia Giants 
Advertisement