League Schedule -- Season 48
Date/Time Away team Status Home team
11/23/2019 13:00:00 Fortuna Wedel U Bamberg
11/23/2019 13:00:00 BigAl and the HornyBallers Dortmunder Kaaskoppen
11/23/2019 13:00:00 BBC Berlin Bärendorfer Ball Movement
11/23/2019 13:00:00 Arctic Highlanders Asseln Hills Tigers
11/23/2019 13:00:00 ATV Ditmarsia Kiel Die Überspitzen 1910
11/23/2019 13:00:00 Hessisch Dynamite Acid Bulldogs
11/23/2019 13:00:00 Buchloe 75ers Nürnberg Falken
11/23/2019 13:00:00 SV Furpach Dirty Ducks TV
11/26/2019 13:00:00 8 U Bamberg 3 BigAl and the HornyBallers TV
11/26/2019 13:00:00 6 Dortmunder Kaaskoppen 7 BBC Berlin
11/26/2019 13:00:00 1 Bärendorfer Ball Movement 5 Arctic Highlanders
11/26/2019 13:00:00 4 Asseln Hills Tigers 2 Fortuna Wedel
11/26/2019 13:00:00 3 Die Überspitzen 1910 4 Hessisch Dynamite
11/26/2019 13:00:00 5 Acid Bulldogs 7 Buchloe 75ers
11/26/2019 13:00:00 2 Nürnberg Falken 1 SV Furpach
11/26/2019 13:00:00 8 Dirty Ducks 6 ATV Ditmarsia Kiel
11/30/2019 13:00:00 3 BBC Berlin 7 U Bamberg
11/30/2019 13:00:00 4 Arctic Highlanders 8 Dortmunder Kaaskoppen TV
11/30/2019 13:00:00 1 Fortuna Wedel 5 Bärendorfer Ball Movement
11/30/2019 13:00:00 2 BigAl and the HornyBallers 6 Asseln Hills Tigers
11/30/2019 13:00:00 5 Buchloe 75ers 6 Die Überspitzen 1910
11/30/2019 13:00:00 4 SV Furpach 7 Acid Bulldogs
11/30/2019 13:00:00 3 ATV Ditmarsia Kiel 1 Nürnberg Falken
11/30/2019 13:00:00 2 Hessisch Dynamite 8 Dirty Ducks
12/03/2019 13:00:00 8 U Bamberg 6 Arctic Highlanders
12/03/2019 13:00:00 7 Dortmunder Kaaskoppen 2 Fortuna Wedel
12/03/2019 13:00:00 3 Bärendorfer Ball Movement 4 BigAl and the HornyBallers
12/03/2019 13:00:00 5 Asseln Hills Tigers 1 BBC Berlin
12/03/2019 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 5 SV Furpach
12/03/2019 13:00:00 6 Acid Bulldogs 4 ATV Ditmarsia Kiel TV
12/03/2019 13:00:00 2 Nürnberg Falken 1 Hessisch Dynamite
12/03/2019 13:00:00 8 Dirty Ducks 3 Buchloe 75ers
12/07/2019 13:00:00 1 Bärendorfer Ball Movement 8 U Bamberg
12/07/2019 13:00:00 4 Asseln Hills Tigers 6 Dortmunder Kaaskoppen
12/07/2019 13:00:00 2 BBC Berlin 3 Fortuna Wedel TV
12/07/2019 13:00:00 7 Arctic Highlanders 5 BigAl and the HornyBallers
12/07/2019 13:00:00 1 Nürnberg Falken 7 Die Überspitzen 1910 TV
12/07/2019 13:00:00 8 Dirty Ducks 5 Acid Bulldogs
12/07/2019 13:00:00 2 Buchloe 75ers 6 ATV Ditmarsia Kiel
12/07/2019 13:00:00 4 SV Furpach 3 Hessisch Dynamite
12/10/2019 13:00:00 6 U Bamberg 7 Asseln Hills Tigers
12/10/2019 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 2 Bärendorfer Ball Movement
12/10/2019 13:00:00 3 Fortuna Wedel 8 Arctic Highlanders
12/10/2019 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 1 BBC Berlin
12/10/2019 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 8 Dirty Ducks
12/10/2019 13:00:00 4 Acid Bulldogs 1 Nürnberg Falken
12/10/2019 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 5 SV Furpach
12/10/2019 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 2 Buchloe 75ers TV
12/14/2019 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 6 U Bamberg
12/14/2019 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 2 Bärendorfer Ball Movement TV
12/14/2019 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 3 Fortuna Wedel
12/14/2019 13:00:00 8 Arctic Highlanders 1 BBC Berlin
12/14/2019 13:00:00 4 Acid Bulldogs 7 Die Überspitzen 1910
12/14/2019 13:00:00 8 Dirty Ducks 1 Nürnberg Falken
12/14/2019 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 6 ATV Ditmarsia Kiel
12/14/2019 13:00:00 5 SV Furpach 2 Buchloe 75ers
12/17/2019 13:00:00 6 U Bamberg 7 Die Überspitzen 1910
12/17/2019 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 4 Acid Bulldogs
12/17/2019 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 1 Nürnberg Falken
12/17/2019 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 8 Dirty Ducks
12/17/2019 13:00:00 3 Fortuna Wedel 6 ATV Ditmarsia Kiel
12/17/2019 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 3 Hessisch Dynamite
12/17/2019 13:00:00 1 BBC Berlin 2 Buchloe 75ers
12/17/2019 13:00:00 8 Arctic Highlanders 5 SV Furpach TV
12/21/2019 13:00:00 4 Acid Bulldogs 6 U Bamberg
12/21/2019 13:00:00 1 Nürnberg Falken 5 Dortmunder Kaaskoppen
12/21/2019 13:00:00 8 Dirty Ducks 2 Bärendorfer Ball Movement TV
12/21/2019 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 7 Asseln Hills Tigers
12/21/2019 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 3 Fortuna Wedel
12/21/2019 13:00:00 2 Buchloe 75ers 4 BigAl and the HornyBallers
12/21/2019 13:00:00 5 SV Furpach 1 BBC Berlin
12/21/2019 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 8 Arctic Highlanders
12/24/2019 13:00:00 6 U Bamberg 1 Nürnberg Falken
12/24/2019 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 8 Dirty Ducks
12/24/2019 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 6 ATV Ditmarsia Kiel
12/24/2019 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 3 Hessisch Dynamite
12/24/2019 13:00:00 3 Fortuna Wedel 2 Buchloe 75ers
12/24/2019 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 5 SV Furpach
12/24/2019 13:00:00 1 BBC Berlin 7 Die Überspitzen 1910
12/24/2019 13:00:00 8 Arctic Highlanders 4 Acid Bulldogs
12/28/2019 13:00:00 8 Dirty Ducks 6 U Bamberg
12/28/2019 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 5 Dortmunder Kaaskoppen
12/28/2019 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 2 Bärendorfer Ball Movement
12/28/2019 13:00:00 2 Buchloe 75ers 7 Asseln Hills Tigers TV
12/28/2019 13:00:00 5 SV Furpach 3 Fortuna Wedel
12/28/2019 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 4 BigAl and the HornyBallers
12/28/2019 13:00:00 4 Acid Bulldogs 1 BBC Berlin
12/28/2019 13:00:00 1 Nürnberg Falken 8 Arctic Highlanders
12/31/2019 13:00:00 6 U Bamberg 6 ATV Ditmarsia Kiel
12/31/2019 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 3 Hessisch Dynamite
12/31/2019 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 2 Buchloe 75ers
12/31/2019 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 5 SV Furpach
12/31/2019 13:00:00 3 Fortuna Wedel 7 Die Überspitzen 1910
12/31/2019 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 4 Acid Bulldogs TV
12/31/2019 13:00:00 1 BBC Berlin 1 Nürnberg Falken
12/31/2019 13:00:00 8 Arctic Highlanders 8 Dirty Ducks
01/04/2020 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 6 U Bamberg TV
01/04/2020 13:00:00 2 Buchloe 75ers 5 Dortmunder Kaaskoppen
01/04/2020 13:00:00 5 SV Furpach 2 Bärendorfer Ball Movement
01/04/2020 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 7 Asseln Hills Tigers
01/04/2020 13:00:00 4 Acid Bulldogs 3 Fortuna Wedel
01/04/2020 13:00:00 1 Nürnberg Falken 4 BigAl and the HornyBallers
01/04/2020 13:00:00 8 Dirty Ducks 1 BBC Berlin
01/04/2020 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 8 Arctic Highlanders
01/11/2020 13:00:00 6 U Bamberg 2 Buchloe 75ers
01/11/2020 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 5 SV Furpach
01/11/2020 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 7 Die Überspitzen 1910
01/11/2020 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 4 Acid Bulldogs
01/11/2020 13:00:00 3 Fortuna Wedel 1 Nürnberg Falken TV
01/11/2020 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 8 Dirty Ducks
01/11/2020 13:00:00 1 BBC Berlin 6 ATV Ditmarsia Kiel TV
01/11/2020 13:00:00 8 Arctic Highlanders 3 Hessisch Dynamite
01/14/2020 13:00:00 5 SV Furpach 6 U Bamberg
01/14/2020 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 5 Dortmunder Kaaskoppen TV
01/14/2020 13:00:00 4 Acid Bulldogs 2 Bärendorfer Ball Movement
01/14/2020 13:00:00 1 Nürnberg Falken 7 Asseln Hills Tigers
01/14/2020 13:00:00 8 Dirty Ducks 3 Fortuna Wedel
01/14/2020 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 4 BigAl and the HornyBallers
01/14/2020 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 1 BBC Berlin
01/14/2020 13:00:00 2 Buchloe 75ers 8 Arctic Highlanders
01/18/2020 13:00:00 6 U Bamberg 3 Fortuna Wedel
01/18/2020 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 4 BigAl and the HornyBallers
01/18/2020 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 1 BBC Berlin
01/18/2020 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 8 Arctic Highlanders
01/18/2020 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 6 ATV Ditmarsia Kiel
01/18/2020 13:00:00 4 Acid Bulldogs 3 Hessisch Dynamite
01/18/2020 13:00:00 1 Nürnberg Falken 2 Buchloe 75ers
01/18/2020 13:00:00 8 Dirty Ducks 5 SV Furpach TV
01/21/2020 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 6 U Bamberg TV
01/21/2020 13:00:00 1 BBC Berlin 5 Dortmunder Kaaskoppen
01/21/2020 13:00:00 8 Arctic Highlanders 2 Bärendorfer Ball Movement
01/21/2020 13:00:00 3 Fortuna Wedel 7 Asseln Hills Tigers
01/21/2020 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 7 Die Überspitzen 1910
01/21/2020 13:00:00 2 Buchloe 75ers 4 Acid Bulldogs TV
01/21/2020 13:00:00 5 SV Furpach 1 Nürnberg Falken
01/21/2020 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 8 Dirty Ducks
01/25/2020 13:00:00 6 U Bamberg 1 BBC Berlin
01/25/2020 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 8 Arctic Highlanders TV
01/25/2020 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 3 Fortuna Wedel
01/25/2020 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 4 BigAl and the HornyBallers
01/25/2020 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 2 Buchloe 75ers
01/25/2020 13:00:00 4 Acid Bulldogs 5 SV Furpach
01/25/2020 13:00:00 1 Nürnberg Falken 6 ATV Ditmarsia Kiel
01/25/2020 13:00:00 8 Dirty Ducks 3 Hessisch Dynamite
01/28/2020 13:00:00 8 Arctic Highlanders 6 U Bamberg
01/28/2020 13:00:00 3 Fortuna Wedel 5 Dortmunder Kaaskoppen
01/28/2020 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 2 Bärendorfer Ball Movement
01/28/2020 13:00:00 1 BBC Berlin 7 Asseln Hills Tigers
01/28/2020 13:00:00 5 SV Furpach 7 Die Überspitzen 1910
01/28/2020 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 4 Acid Bulldogs
01/28/2020 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 1 Nürnberg Falken
01/28/2020 13:00:00 2 Buchloe 75ers 8 Dirty Ducks
02/01/2020 13:00:00 6 U Bamberg 2 Bärendorfer Ball Movement
02/01/2020 13:00:00 5 Dortmunder Kaaskoppen 7 Asseln Hills Tigers
02/01/2020 13:00:00 3 Fortuna Wedel 1 BBC Berlin TV
02/01/2020 13:00:00 4 BigAl and the HornyBallers 8 Arctic Highlanders
02/01/2020 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 1 Nürnberg Falken TV
02/01/2020 13:00:00 4 Acid Bulldogs 8 Dirty Ducks
02/01/2020 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 2 Buchloe 75ers
02/01/2020 13:00:00 3 Hessisch Dynamite 5 SV Furpach
02/04/2020 13:00:00 7 Asseln Hills Tigers 6 U Bamberg
02/04/2020 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 5 Dortmunder Kaaskoppen
02/04/2020 13:00:00 8 Arctic Highlanders 3 Fortuna Wedel
02/04/2020 13:00:00 1 BBC Berlin 4 BigAl and the HornyBallers
02/04/2020 13:00:00 8 Dirty Ducks 7 Die Überspitzen 1910
02/04/2020 13:00:00 1 Nürnberg Falken 4 Acid Bulldogs
02/04/2020 13:00:00 5 SV Furpach 6 ATV Ditmarsia Kiel
02/04/2020 13:00:00 2 Buchloe 75ers 3 Hessisch Dynamite
02/08/2020 13:00:00 6 U Bamberg 5 Dortmunder Kaaskoppen
02/08/2020 13:00:00 2 Bärendorfer Ball Movement 7 Asseln Hills Tigers TV
02/08/2020 13:00:00 3 Fortuna Wedel 4 BigAl and the HornyBallers
02/08/2020 13:00:00 1 BBC Berlin 8 Arctic Highlanders
02/08/2020 13:00:00 7 Die Überspitzen 1910 4 Acid Bulldogs
02/08/2020 13:00:00 1 Nürnberg Falken 8 Dirty Ducks
02/08/2020 13:00:00 6 ATV Ditmarsia Kiel 3 Hessisch Dynamite TV
02/08/2020 13:00:00 2 Buchloe 75ers 5 SV Furpach
TV: Televised
Advertisement