BuzzerBeater Forums

BB Srbija > У21 - сезона 52

У21 - сезона 52

Set priority
Show messages by
This Post:
77
307704.1
Date: 12/24/2020 05:47:28
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Дошао је ред да отворимо и тему младе репрезентације за сезону 52.

Хвала свима на гласовима, не само за мене него и за против кандидата. Надао сам се да ће бити много више гласова укупно јер би то значило да се људи интересују за репрезентацију, али добро, ово само значи да има доста да се ради да се опет створи култ репрезентације који ће да је врати на место старе славе.

Као што већ знате, радио сам са претходним сКелетором у његовом мандату и њему могу и да захвалим што ме је тргнуо из вишесезонске летаргије. Играо сам за себе последњих пар година (ових наших "нормалних" не ББ) и једноставно се ништа није дешавало. Са истим нестрпљењем сам очекивао тај петак и тренинг, али чисто за себе, без амбијција да направим неког новог Бодирогу, а утакмице сам одрађивао и остајао у другој лиги без неког великог труда. Амбиција за више нисам имао.

Међутим, како ме је Змај натерао да се укључим у рад репрезентације кроз скаутинг, удахнуо ми је неку нову енергију и жељу за још бољим тренингом и прављењем играча (наравно наших пошто страни плаћеници нису крочили у мој тим 40 сезона). Отуд и жеља да га одменим у тренутку када он има мало више амбиција, али и обавеза да ја пробудим неке друге људе. Надам се да је један од њих и наш добри Spaciulis, који је урадио одличан посао олакшавајући прикупљање играча што са драфта што овако.

Елем, Предо, а и Реља, као повучени кандидат, али и сви остали, добродошли сте да се укључите у сав рад који смо (стари и тренутни селектори, будући и они после њих и свакаквих шарлатана тамо има), осмислили у циљу оживљавања заједнице.

Што се сезоне и утакмица са репрезентацијом тиче, нека нам Бог да што мање повреда и добру форму док се не организујемо још боље па сами будемо водили рачуна о истој...

Свако добро и срећно у новој сезони уз Блажу и Кљунове
(https://www.youtube.com/watch?v=ygR8KUjfV4k)

Last edited by LA-Мартиненко at 12/24/2020 06:07:32

No guts, no glory!
This Post:
66
307704.2 in reply to 307704.1
Date: 12/24/2020 10:35:40
Predragon
Prva Liga
Overall Posts Rated:
175175
Cestitke na izboru.

Ajde da vidimo vise vec jednom kod nekoga novu energiju i entuzijazam i zelju i...
Od tebe ocekujem da uradis novi BB prirucnik i Uputstvo za trening i da napravis 10 farmerskih klubova za razvoj mladih igraca. Ja cu da budem 11-ti.

Ovaj drugi selektor (sis mis promasis) je korektan i OK momak, ali kao da ima 63 god, pa mora vise da gleda babu nego bb.
Ivko je bio selektor koji je meni ostao u najboljem secanju. Ko zna koliko poruka smo razmenili u vezi Tesica i Markoskog kada su doneli prvi trofej U21, 100god. pre n.e. Jednom se i naljutio na mene jer je trazio treninge OD i PA, a ja trenirao JS. Da se pojavi neko makar upola njega ja bih aplaudirao.

Bozicni je post pa ajde da se suzdrzim od gresnih misli inace ko zna sta bih jos napisao.
Sta mogu, takav sam ja, sto na umu to na drumu.
Surovo iskren.
U licu vosten u dusi posten.
Ako nekome smeta neka me prijavi glavesinama pa neka mi zabrane pisanje po forumu Necu se ljutiti.

This Post:
00
307704.3 in reply to 307704.2
Date: 12/24/2020 14:37:44
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Cestitke na izboru.

Kako si znao da sam glasao za sebe?

Od tebe ocekujem da uradis novi BB prirucnik i Uputstvo za trening i da napravis 10 farmerskih klubova za razvoj mladih igraca. Ja cu da budem 11-ti.

Razmišljao sam o tome, samo ne znam da li naći pa opet prevoditi kao i prošli ili pisati iz početka... A što se tiče farmi, pa potrudićemo se da ih bude sve više. Već je nekoliko nas, delom iz Zmajevog stručnog štaba počelo da prikuplja novac i infrastrukturu u Utopiji tako da se ja lično nadam da ću moći već od sledeće sezone da imam lep trening centar tamo. Sad imam samo Vidića od naših koga sam preuzeo od ovog 63-ogodišnjaka , ali biće tu još kad se naprave bolji uslovi.

Ovaj drugi selektor (sis mis promasis) je korektan i OK momak, ali kao da ima 63 god, pa mora vise da gleda babu nego bb.
Ivko je bio selektor koji je meni ostao u najboljem secanju. Ko zna koliko poruka smo razmenili u vezi Tesica i Markoskog kada su doneli prvi trofej U21, 100god. pre n.e. Jednom se i naljutio na mene jer je trazio treninge OD i PA, a ja trenirao JS. Da se pojavi neko makar upola njega ja bih aplaudirao.

Ivko je bio u potpunosti posvećen BB-u. Moram da priznam da mi je drago što sam imao priliku i uživo da ga upoznam. Dolazio je on u BG sa Trbazzi-jem, a bogami, išao sam i ja za NS sa Jabusom. To su bila druga vremena, ali to ne treba da znači da ne možemo da ih vratimo.


P.S.
Ako nekome smeta neka me prijavi glavesinama pa neka mi zabrane pisanje po forumu Necu se ljutiti.

Nisam te prijavio




Last edited by LA-Мартиненко at 12/24/2020 14:38:03

No guts, no glory!
This Post:
11
307704.4 in reply to 307704.1
Date: 12/25/2020 01:14:22
Head Hunters
III.3
Overall Posts Rated:
140140
Честитке на именовању. Заслужено!
Прави изазови тек су пред тобом/заједницом.

Придружићу вам се и ја и свакако да можете рачунати на мене, међутим не одмах.
До тада вам желим много успеха и што бољу организацију.

Из приватно-репрезентативних интереса апелујем на вас да се у што краћем року отвори нека тема за оглашавање/купопродају младо-репрезентативних узданица, не би ли остале у земљи.

Недавно сам пазарио Свитлицу (48916979) и не га могу развијати упоредо са Јосиповићем (48316112).

Стога ће, Синиша на добош, а Лази стижу земљаци.

This Post:
11
307704.5 in reply to 307704.1
Date: 12/25/2020 04:25:50
Batinari
Prva Liga
Overall Posts Rated:
667667
Second Team:
Minions Batinari
Čestitam i ovde sKeletore
Nastavljamo sa organizacijom još jače, samo se zavali u fotelju

From: Preda90

This Post:
11
307704.6 in reply to 307704.5
Date: 12/25/2020 04:38:42
KK TELEČKI
III.10
Overall Posts Rated:
77
Cestitam druze na pobedi!!
Zelim tebi i tvom timu puno lepih uspeha na celu reprezentacije!!
I nema sumlje da smo dobili jednu novu energiju od trenera.
Jos jednom puno srece!!

This Post:
11
307704.7 in reply to 307704.6
Date: 12/25/2020 08:48:38
Head Hunters
III.3
Overall Posts Rated:
140140
Честитке и теби, на освојеном цензусу и изванредном изборном резултату!

Надам се да ћеш у потпуности оправдати указано поверење својих бирача и да и нас, 15% опозиционо оријентисаних исправњака у теби коначно имамо свог легитимног, народног представника!
Да ћеш на форуму, чврсто заступати и бранити ставове и интересе бирачког тела које ти је своје поверење и указало, и да ма по коју цену нећеш подлећи притисцима и уценама новоизабраног селектора и владајуће већине! :D



This Post:
11
307704.8 in reply to 307704.4
Date: 12/25/2020 10:22:46
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Хвала пуно, колеЗа.

Искрено, кад сам видео са којим жаром си наступио у предизборној кампањи, помислио сам да ти пишем да видим колико је то дугог века па ако мислиш да си у стању да тако наставиш цео мандат и да се повучем. Ипак си много новца уложио у кампању.


Играче јуримо свакодневно, писали смо били и Марину да видимо шта може, а шта не може да заврши на форуму. Немамо ГМ-а, али ако буде било потребе - добићемо га, а лично мислим да ће нам требати ако се отвори таква тема. Једино да се ограничи да не могу сви да пишу на њој, да не би било превише шкарта...

Са Свитлицом ћеш да се намучиш. Једино одмах да му подижеш ЈР јер доле ће спорије да ти напредује због висине. Синиша тренутно заостаје фино због тог истог шута из даљине.

No guts, no glory!
This Post:
00
307704.9 in reply to 307704.5
Date: 12/25/2020 10:24:21
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Фала ви, само да са бабом буде све у реду па да можеш да запнеш

No guts, no glory!
This Post:
00
307704.10 in reply to 307704.6
Date: 12/25/2020 10:25:09
Бесни Цветићи
II.4
Overall Posts Rated:
454454
Second Team:
Mad Mamba Academy
Хвала царе, видећемо још шта ће и како ће бити, али подршка је увек добродошла...
;)

No guts, no glory!
This Post:
11
307704.11 in reply to 307704.8
Date: 12/25/2020 21:38:16
Head Hunters
III.3
Overall Posts Rated:
140140
Боље што ниси.
Много бројнији скаутинг тим потребан је за популаризацију игре.
Зато сам и одустао.
Без општег концензуса и јасно дефинисане стратегије на тему оживљавања треће-лигашких форума, то је немогуће.
Једино репрезентација може имати проактивни капацитет и механизме за спровођење тако нечег, али јој као и према обичају недостаје људство.
2 скаутинг тима, а не 1.
За мене је ово питање-свих питања домаћег ББ-а и онај који око себе буде успео окупити сличне и упустити се у реализацију истог неупоредиво је/су већи чак и од Ивка о коме пишете.
Али да не постављам пред тебе/вас нереална очекивања. Ипак је много успаваних. I-)

ГМО? Супер! (y)
Свака част!
Па шта каже на тему треће-лигашких форума?
Јел може репка да се води преко њих?
Недељни предлози тренинга, промоција-популаризација играча, репке, итд...?

Надам се да грешиш по питању Лазине висине и да ћу те у сезони 55. демантовати комплетном унутрашње-репрезентативном линијом тешкаша.
Јбг., није било бољег на ТЛ-и а немам ни пара. 😞