BuzzerBeater Forums

BB Israel > הנבחרת הצעירה עונה 51

הנבחרת הצעירה עונה 51

Set priority
Show messages by
From: Ido
This Post:
55
306608.1
Date: 09/29/2020 10:56:36
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
שלום לכולם!
מתחילים עונה חדשה בבמה המרכזית והטורניר האהוב עלינו ביותר מהעונות האחרונות - אליפות העולם!י
חיכיתי כמה שבועות לכתוב את ההודעה הזאת כי רציתי לחכות שזה יהיה רישמי אחרי המוקדמות - שלא היו קלות מדי.

תקציר המוקדמות:

קיבלנו בית לא פשוט בכלל במבט ראשון שכלל את מצרים, פרו ופיליפינים. פרו זאת נבחרת שכמעט תמיד מגיעה לטורניר אליפות העולם, וגם הפיליפינים מצליחים בדרך כלל להעמיד סגל מכובד. מצרים מדינה מאוד קטנה ובכלל לא מאיימת.

ישראל 102 - 69 מצרים

מחזור ראשון וקליל נגד מצרים, כמובן שניצחנו כמו שציפינו. רוזנבלט הוביל את הקלעים עם 22 נקודות וגם מנצור תרם 18. לירוי הוסיף דאבל דאבל משלו עם 11-14 וישראל ניסים מסר 7 אסיסטים.

ישראל 112 - 97 פיליפינים
מחזור שני נגד פיליפנים, זיהינו שיש להם העונה חולשה מבחינת גבוהים בסגל וידענו מה צריך לעשות.
לירוי נבון הראה לכולם מי האלפה בנבחרת העונה והוביל את הקלעים עם 28 נקודות כשהוא מוסיף על זה 16 ריבאונד. גם דודו בסרמן נתן משחק מעולה של 26 נקודות ו-14 ריבאונד, סה"כ משחק מעולה לשני הגבוהים שלנו העונה! ישראל ניסים וחיים גבע הגארדים נתנו את האסיסטים מהקו האחורי, 5 ו-6 בהתאמה.

ישראל 84 - 72 פרו
הגענו למחזור השלישי במצב של שיוויון מבחינת מאזן עם פרו מה שאומר שזה משחק ישיר על עליה לטורניר המרכזי של אליפות העולם. כמובן שרק ניצחון בא בחשבון!
הפעם טעינו מבחינה טקטית כאשר הם עלו התקפה מאוזנת כשהימרנו פנימה והם מצד שני פגעו בהימור על התקפת פנימה שלנו והוסיפו על זה אזורית 2-3. בנוסף, הם עלו בגישה גבוהה יותר למשחק לעומתינו.
בסוף האיכות של הסגל שלנו העונה הכריעה את המשחק לטובתינו והצלחנו לנצח ולעלות לאליפות העולם.
רוזנבלט שוב הוביל את הקלעים עם 20 נקודות, לירוי שוב עם דאבל דאבל של 15-15 מראה לכולם מי הבוס. פיטר סלטיקוב מסר 8 אסיסטים כאשר פתח לראשונה העונה בעמדת הרכז.

לאחר הניצחון, היום קיבלנו את תוצאות ההגרלה של השלב הראשון באליפות העולם.
הבית שלנו כולל את: סנגל, טיוואן, ארגנטינה, פינלנד ופולין, וזה הסדר שבו נפגוש אותן.
פולין וטיוואן נראות כמועמדות רציניות להגיע עד הסוף העונה ולא יהיה פשוט נגדן בכלל.
גם ארגנטינה ופינלנד העונה עם סגלים מצוינים ולא נזלזל בהן בשום צורה!
מבחינת הציפיות שלנו - אנחנו רוצים להגיע הכי רחוק שאפשר, פחות מחצי גמר יהיה אכזבה. אנחנו האלופים המכהנים משני הטורנירים הקודמים והעונה אנחנו רוצים את הטריפית יש לנו סגל מעניין מאוד שנבנה בקפידה והרבה השקעה של מאמנים מעולים, ונמשיך להתחזק לאורך העונה!

כמובן שאני מדברים בלשון רבים כי אני לא היחידי שאחראי על הנבחרת הזאת, ביחד איתי יש צוות מנוסה ומיומן שכולל בעיקרו את יואב ואלון, ומאמנים מובילים נוספים בקהילה וביניהם גל ניר ארבל וצבי.
שגם אם אנחנו מתווכחים ולא מסכימים אחד עם השני לפעמים, לכולם בסוף ברור שכולנו בעד הצלחת הנבחרת.

הסגל:

השלישייה האגדית של עומר האגדי - איציק תמיר, אבירם קולניק וקובי שוהם.
עומר מאמן מנוסה שהביא לנו בעבר הרבה שחקנים לצעירה והפעם לקח פרוייקט באוטופית להביא שלישיית גארדים. כמו שהיה ברור שיקרה, הם גארדים ברמה הגבוהה ביותר ויעזרו לנו העונה להגיע לאן שאנחנו שואפים. שחקנים עם ניחוח של אגדות עבר בצעירה, אולי הם יהיו אגדות בעצמם בעתיד? נראה..

ישראל ניסים - עוד גארד מצויין בקו האחורי שלנו, מתאמן אצל אלון רוזן שמשקיע בו הכי הרבה שאפשר. תוספת כוח משמעותית העונה.

פיטר סלטיקוב - בחור רציני שגדל בפרברים של תל אביב, מתאמן אצל נדי שגם ממנו עוד תשמעו! נתן לנו טעימה ממה שהוא מסוגל במשחק האחרון, ונרצה לראות אותו ממשיך ומשתפר

שרון רוזנבלט - האגדה אומרת שכשהוא לא נפצע במהלך המשחק, הוא יקלע הכי הרבה נקודות בקבוצה.י
מגיע אלינו היישר מהחממה המפוארת של אופק שכבר הביא שחקנים בעבר לנבחרת הצעירה וגם לרמת נבחרת בוגרת.
עד כה הראה לנו במוקדמות שהוא בורג משמעותי, נקווה שימשיך כך!

חיים גבע - שחקן של אור, מאמן צעיר ומבטיח שגם ממנו עוד נשמע. דואג לתת לחיים את מיטב האימונים ובינתיים גבע הראה נגד פרו שהוא ראוי להיות חלק מהסגל.

אילן מנצור - מגיע אלינו מהאקדמיה של יניב רד-הד, שחקן שיכול לעשות צרות לכל יריבה מכל מקום על המגרש.י
הפוטנציאל שלו הוא אמויפי ונקווה שבאמת יהיה כזה באליפות הזו

נחום בוארון - גדל אצל איגור, העונה עבר לקבל את האקסטרה שצריך בשביל לקחת אליפות עולם אצל מי שכבר עשה את זה - אלון המאמן הקודם של הנבחרת. אמור לתת לנו מימד נוסף בנבחרת שאין אצל שחקנים אחרים.

To: Ido
This Post:
33
306608.2 in reply to 306608.1
Date: 09/29/2020 10:56:53
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers

דודו בסרמן ומידן כהן - גדלים אצל לא אחר מאור שהביא לנו את גבי יוחפז האגדי שלא יישכח לעולם. שני גבוהים רציניים מאוד שיתנו לנו כוח מתחת לסלים, גם בצד ההגנתי וגם בצד ההתקפי, ויבינו מהבוס שלהם מה זה להתמודד מול המפלצות של שאר העולם.

מאזין סולימן חאג' אמין - זה לא משנה אם אתם לא בטוחים איך לקרוא את השם שלו, עוד לפני שתספיקו להגיד אותו הוא יקלע סל. שחקן כשרוני ביותר שמקבל תשומת לב גדולה מהמאמן שלו ואין ספק שככה מגיעים לרמה הגבוהה שאנחנו רוצים ושמאזין בדרך אליה!

שרון ארביב - האח הקטן של ניקולאי שנתן הופעות מרשימות בנבחרת שלנו בעונה הקודמת. גדל אצל נדב, שכשמזכירים לו שיש לו קבוצה בבאזר הוא עושה אחלה עבודה! גבוה נוסף וחשוב בקו הקדמי שלנו העונה.

אחרון חביב, המנהיג והקפטן שלנו העונה - לירוי נבון!י
גדל אצל מאמן הגבוהים הראשי של הנבחרת שלנו בעונות האחרונות, יואב. אחרי שבנה ועזר בבניית גבוהים רבים לאורך העונות, הפעם יואב לקח על עצמו פרוייקט לבנות גבוה לצעירה שעדיין לא ראינו כמוהו. בינתיים לירוי התחמם בטורניר המוקדמות והראה שהוא כוח רציני בטורניר העונה ושהוא לא מפחד מאף אחד!

שיהיה לנו בהצלחה! אל אל ישראל

עידו.

נ.ב.
כמובן שכל זה לא היה מתאפשר ללא קבוצת הווטסאפ של הקהילה שלנו שכוללת 70 מאמנים מכל הליגות בארץ ובזכותה אנחנו מגיעים לכאלה הצלחות בנבחרות.
מאמנים ותיקים וחדשים כאחד, עוזרים ומייעצים אחד לשני על דברים שונים בבאזר וגם מדברים סתם לכיף.
מחכים שתצטרפו (:
(https://chat.whatsapp.com/BhRLMy2Eg8y5EWQiYtG5Bc)

This Post:
55
306608.5 in reply to 306608.4
Date: 12/08/2020 06:21:52
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
יש גמר!
אחרי משחק קשה מאוד נגד פולין, שיש לה העונה - כמו תמיד כמעט, סגל מעולה ומאמן מעולה שיודע להביא להם תארים, הצלחנו לנצח בסוף בזכות יתרון גישה במשחק שהיה מאוד צמוד ולפניו הייתי בטוח שנפסיד.

משחקים נגד איטליה שבוע הבא על מדלית זהב באליפות עולם, רוצים את השלישית ברצף!
מקווה שלאף אחד לא מת אוגר או משהו כזה ושכולם יזכרו לשים הרכבים ולשמור על דקות טובות לשחקנים שלהם.

אם המשחק נגד איטליה מלפני שבוע מלמד משהו, אז אני לא בא אופטימי במיוחד לגמר הזה לצערי,
נקווה שנצליח להפתיע אותם (:

כולם מוזמנים להציע פה טקטיקות ועזרה לקראת למשחק.

This Post:
33
306608.6 in reply to 306608.5
Date: 12/09/2020 12:31:31
Croissant
Serie A
Overall Posts Rated:
301301
Second Team:
the Rick-counters of the Rick Kind
You should definitely use Inside Iso 😁

This Post:
66
306608.8 in reply to 306608.7
Date: 12/14/2020 16:17:42
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
זהו.. נגמרה העונה.
זה אולי 14 שבועות אבל לי זה הרגיש כמו נצח.

בתחילת העונה כתבתי כאן שהציפיות שלי הן חצי גמר לפחות.
היה נראה שיש סגל שלגמרי מסוגל לזה, אבל משבוע לשבוע הציפיות האלה קצת התרחקו בהתאם לתוצאות ובהתאם לעובדה שמאמנים קצת הזניחו את השחקנים שלהם ולא כולם קיבלו אימונים ודקות אידיאליים..
וככה קרה שלא תמיד היינו בכושר מספיק טוב וגם לא הגיעו כל העליות שחשבתי שיגיעו.
למרות הכל, הצלחנו להגיע לגמר אחרי משחקים מאוד קשים!
לצערי פגשנו יריבה חזקה מאוד בגמר והפסדנו לה בסוף, אבל אי אפשר להיות מאוכזבים מהעונה הזאת, גם מקום שני באליפות העולם זה לא רע (:

זאת היתה הקדנציה הראשונה שלי כמאמן הנבחרת הצעירה, וכנראה גם האחרונה. אני לא מתכנן להמשיך ולנסות לרוץ לעוד קמפיין.
הייתה אחלה חוויה, ויצא לי להתנסות בדברים שאומנים הכרתי אבל רק דרך אחרים. יצא לי להיות בקשר עם מאמנים מכל העולם, חלק עדיין אוהבים אותנו וחלק פחות..
לגמרי ממליץ למי שעדיין לא מעורב בנבחרות - להכנס לזה. בהתחלה בתור סקאוט או יועץ ולאט לאט להתקדם ככל שמבינים ומנוסים יותר. נותן פן נוסף וכיפי לבאזר.

יש לנו מחזורים טובים שעתידים להגיע לנבחרת בעונה הבאה ובעונות לאחר מכן, נלמד מהטעויות ואני בטוח שנבוא חזקים יותר וגם בהמשך נתחרה תמיד על כל תואר!

כמובן אסיים בתודה לכל מי שעזר במהלך העונה, קודם כל למאמנים של השחקנים שכן נתנו עונה מדהימה ועשו עבודה גדולה, ולצערי גם לאלון שהוא בדרך כלל האדם הכי מעצבן בעולם אבל גם יש לו קצת ניסיון בנבחרת הצעירה אז קשה להתעלם מזה לגמרי, אפילו שניסיתי לפעמים. גם לחברים נוספים שתמיד תמכו ועזרו כשיכלו - גל ניר ארבל יואב וצבי.

שיהיה לנו בהצלחה (:

To: Ido
This Post:
11
306608.9 in reply to 306608.8
Date: 12/14/2020 16:20:04
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers

ואני חייב לסיים במחווה למאמן האיטלקי, עם גיף מתגובה שמאוד הצחיקה אותי..