BuzzerBeater Forums

Srbija - III.11 > S-51

S-51

Set priority
Show messages by
This Post:
11
306531.1
Date: 09/19/2020 11:47:01
Kompozitori
III.11
Overall Posts Rated:
8888
За почетак да, као прошлосезонски финалиста, пожелим добродошлицу новопридошлим менаџерима. Такође свима желим добро здравље играча и напредак потенцијалних репрезнтативаца на тренинзима.

Честитке @ BackInBlack на победи у другом колу. Нисам на време поставио петорку, па сам на брзину ушао пре поласка на посао. Понео ме такмичарски дух, па сам поставио прву петорку на штету тренинга, али ни то није било довољно. Нисам гледао меч, али бих рекао да је било тесно. Надам се да ћу у реваншу имати више среће па, уз добар распоред, да се нађемо у плеј-офу. Колико видим по конкуренцији и броју ботова, Ти си опстанак већ обезбедио, а мени ће требати још једна до две победе.

This Post:
11
306531.2 in reply to 306531.1
Date: 09/21/2020 13:48:23
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
..pozdrav i od mene za sve..
hvala na cestitkama mada nije trebalo da pobedim s obzirom da ti se naj.igrac tj. plej povredio odmah na pocetku.. imam nesto slabiji tim od prosle sezone i planovi su mi iskljucivo vezani za trening i finansije kroz prodaju igraca.. pa mozda ako se poklope neki planovi porastu apetiti za neku od sl. sezona
e sad predvidjanja su hmm.. pa ovako SO Giants sa Vujketom je najavio svoje planove dakle on i Kompozitori kod nas a kod crvenih Akademija Jankovic i nemojte biti iznenadjeni ali dajem dobre sanse 7N Army za ovu sezonu pa videcemo..
mi svi ostali aktivni smo u drugom sesiru i vrebamo neko iznenadjenje kao sto se meni desilo u proslom kolu.. :)
novi menadzeri pa sta reci neka probaju da ostanu bar pola sezone na igrici dok ne vide sta i kako ako vole ovu vrstu sportske simulacije a bolje nema sto se basketa tice onda je ovo prava stvar..
p.s. gubim sledecu tekmu 100% jedino ako Vujke dobije koronu mozda se izvucem :)

This Post:
00
306531.4 in reply to 306531.3
Date: 09/23/2020 09:26:53
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
.. cestitke popravio si dosta tim nije to onaj iz proslih sezona .. bez Vujketa nekako sam se i nadao, kako on udje razlika ode na 15+ .. da i ja sam se zacudio sa tvojom rotacijom ali rekoh znas ti sta radis nista nije slucajno..
.. srecno u nastavku na dobrom si putu da deres lagano i u visem rangu .. para imas znanja ne manjka sve je tu :)

This Post:
00
306531.6 in reply to 306531.5
Date: 09/26/2020 17:30:40
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
.. udjem danas da vidim rezultate kad ono pobeda Kompozitora i bez vrhunskog pleja, kad tamo istovetna taktika ali izgleda je presudila ujednacenost ekipe.. sve cestitke sad se mnogo zakomplikovalo.. sto je dobro svakako :)
.. evo da pocnem sa pitanjima pa ako neko hoce moze i da mi odgovori :
- u kojoj meri su bitni nutricionista i psiho ili fizio nisam upamtio za trening mladih igraca i do koje godine se oni smatraju mladim ?
p.s. bice jos pitanja bar jedno po koliu al rekoh da vas ne smaram previse :)
hvala na odgovoru unapred

This Post:
00
306531.8 in reply to 306531.7
Date: 10/08/2020 15:36:51
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
.. bzv. mislio sam da ces u Kupu izaci sa rotacijom ali ne i sa ovakvom .. sta je tu je a ja zapeo ko sivonja :)
ispadam sl. kolo 100% a sto se tice lige nije mi jasno sto se Akademija J. uspavao nadam se ne i odustao, s obzirom da ima ekipu za sam vrh.. izgleda se ispadanje iz dvice jako tesko podnosi.. jbg.
.. jos malo da utreniram ove moje pa na transfer da se oparim a mora i arena da se prosiri

From: darkomp
This Post:
11
306531.9 in reply to 306531.8
Date: 10/17/2020 04:21:48
Severno Kosovo
II.1
Overall Posts Rated:
1717
Samo da Vas pozdravim i kažem da ni II liga nije više kao što je bila... Zato hajde gazite, pa se gledamo gore. Napravio sam ono što sam hteo i sada gledam da se stabilizuje tim i da izguram do play-off-a. Srećno svima

This Post:
00
306531.10 in reply to 306531.9
Date: 11/02/2020 23:41:35
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
Pozdrav i tebi i srecno u dvici, paa da ima ovde kandidata samo steta sto nemogu po 4 tima odjednom da uskoce, znaci fer-plej se vratio u visem rangu to je lepo cuti...
Dobio sam neki ^sampionski pojas^ za B3 timove koji mogu lako da izgubim, sta je taj pojas i kako ga bas meni dadose nisam upucen ako neko nesto zna vise da mi objasni...
Sto se tice lige idealna za trening - nema sanse da se ispadne bar trenutno - igraci napreduju - para sve manje..
p.s. Ja sam u Becu nocas bilo pucnjave - pored lock-down jos i teroristi jbg. srecom nisam bio tamo sinoc

This Post:
00
306531.11 in reply to 306531.10
Date: 11/18/2020 05:55:49
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
... dadoh sve od sebe i mogu reci da sam dobar otpor pruzio buducem sampionu
vidim da je Kompozitor doveo pojacanje dakle bice dobre borbe..
trening ide po planu jos i prodaja da prodje i sve na mestu
cestitke Dzajantsima jos jednom