BuzzerBeater Forums

BB Israel > נבחרת ישראל עונה 50

נבחרת ישראל עונה 50

Set priority
Show messages by
This Post:
55
305346.1
Date: 06/23/2020 18:30:39
Ramat-Gan Billers
II.4
Overall Posts Rated:
641641
Second Team:
Maccabi Ramat-Gan
עונת היובל של באזרביטר מוצאת את הנבחרת שלנו בטורניר הניחומים. אחרי שנים רבות של דיבור על בניה לעתיד, סוף סוף שחקני דור העתיד שלנו מתחילים להיות שחקנים מובילים בנבחרת. העונה יש לנו תמהיל יפה של שחקנים צעירים (הצעיר בהם הוא ג'וזף אוניל, בן 24, שזכה עם הצעירה באליפות העולם לפני שלוש עונות) יחד עם שחקנים ותיקים יותר שעדיין יכולים לתת מספר עונות יפות. מלבד רוקו מיטשל שפתאום מכוכב צעיר בעצמו הפך להיות לזקן השבט, לא יהיה אף שחקן העונה בסגל מעל גיל 30, וזה די מרגש בעיניי לראות את הבסיס של הסגל שלנו לעונות הקרובות, בתקווה שבאמת נצליח לעשות מספר צעדים קדימה גם ברמת הבוגרת.

את העונה פתחנו עם שני נצחונות, במשחק הראשון פגשנו את גיאורגיה וניצחנו אותם בחוץ 103-121 וזאת למרות הביתיות ויתרון גישה שלהם. אלרן רפואה ואסף קרויטורו נראו פשוט נהדר במשחק הזה עם 34 ו-32 נק' בהתאמה וסחפו אותנו לניצחון יפה, גם דילן היה נפלא עם 18 נק' ו-10 אסיסטים.
המשחק השני היה נגד יריבה מעט חלשה יותר, ובו ניצחנו את אנדורה 76-107. שני הימורים נכונים של האנדורים יחד עם הימור מוטעה שלנו (אך עם הגנה מתאימה) לא הספיקו להם, כששוב רפואה עם 23 נק' ואסף עם 13 הובילו את הקלעים שלנו.
בדרך היו לנו גם שני משחקי ידידות, האחד נגד הנבחרת הצעירה שלא היה כל כך כוחות בגלל בחירת שחקנים קצת חזקה מדי שלי, ועוד ניצחון במשחק ידידות מול לטביה, אשר גם בו, תראו מופתעים, אסף עם 25 ואלרן רפואה עם 20 הובילו את הקלעים. רפואה אגב משחק אצל גדי בליגת העל אשר אימן (ועדיין) מאמן אותו נפלא וזכה איתו בגביע המדינה בעונה שעברה, אסף גדל ואומן נהדר אצל אבי מטים אבי המיתולוגית המשחקת בליגה השניה ואולי העונה יצליח להוביל אותה לעליה לליגת העל.

הבוקר נערכה הגרלת ששת המשחקים הבאים של הנבחרת. סדר המשחקים יהיה:
דנמרק (מדורגת 67) בחוץ
מלזיה (30) בבית
רפובליקה דומיניקנית (90) חוץ
הונגריה (49) בית
פיליפינים (36) חוץ
ויאטנם (94) בית

מדובר בהגרלה סבירה, לא קיבלנו אף נבחרת על, כשיש כמה כאלה בניחומים הפעם. מנגד, מלבד המשחקים נגד המדורגות 90+, כל משחק יכול להיות מוקש. אבל אני מאמין שיש לנו נבחרת חזקה שיכולה לנצח את כל המשחקים הנ"ל. אני מקווה מאוד שנצליח להשיג הפעם מאזן 0-8 עם הפרש סלים טוב, ואולי להתברג גבוה לקראת הפלייאוף, בתקווה לנסות לזכור בתואר ולארח את אליפות אירופה. זה בהחלט לא יהיה קל, אבל הלוואי שנצליח.

המשחק הבא שלנו יהיה נגד דנמרק בשני ב-19:30. מוזמנים לצפות ולהצטרף לצ'אט.

אגב, כל שחקני הסגל שלנו וגם הפרוספקטים העתידיים לעונות הקרובות, כולם אומנו אצל מאמנים ישראלים שנמצאים הקבוצת הווטסאפ שלנו. מנצל את ההזדמנות הזאת שוב כדי להמליץ עליה למי שמעוניין להיות חלק מהקהילה הבאמת פעילה ויוצאת דופן שלנו, שהצליחה לקדם את רמת הנבחרות הישראליות בצורה משמעותית מאוד בעונות האחרונות.

This Post:
55
305346.2 in reply to 305346.1
Date: 07/12/2020 12:26:07
Ramat-Gan Billers
II.4
Overall Posts Rated:
641641
Second Team:
Maccabi Ramat-Gan
עדכון על שני המשחקים האחרונים:
אז עברנו עוד שתי משוכות בדרך לפלייאוף עם נצחונות חשובים. ראשית משחק שחששתי מאוד שיסתבך בדנמרק הפך לניצחון חוץ קליל, 130-91 בין השאר בזכות הימור כפול שגוי של המאמן המקומי.
עלי דרוויש הראה ולו מעט מהפוטנציאל האדיר שלו עם 26 נק', רוקו מיטשל הראה שבכוונתו להמשיך להיות דומיננטי גם העונה עם 25, דילן הוסיף 15, איוון אורון נתן את משחקו הטוב ביותר בנבחרת עד כה עם 13 נק', אותו מספר כמו ליריב עומר.
בוקסקור: (56186)

בשני האחרון אירחנו את מלזיה. מדובר בקהילה קטנה מאוד אשר מצליחה למרות זאת להרכיב נבחרת מאוד חזקה. יתרון גישה של האורחים יצר משחק צמוד מאוד אשר יכול היה ללכת לכל כיוון, לשמחתנו זה הלך אלינו וסייע לנו לשמור על מאזן מושלם העונה. יריב עומר הוביל את הנבחרת עם 20 נק', קרויטורו הוסיף 15 ו-13 ריב', מיטשל ודרוויש הוסיפו 14 כ"א.
בוקסקור: (56229)

מחר נפגוש את הרפובליקה הדומיניקנית למשחק חוץ בשעה מאוחרת (01:30). מדובר באחת הנבחרות החלשות במשחק שאנו אמורים לעבור ללא כל בעיה, כשהתקווה היא בעיקר להגדיל כמה שיותר את הפרש הסלים החיובי שלנו. הנבחרת מדורגת כרגע במקום ה-9 (נזכיר כי בתום 8 משחקים משחקות 32 הראשונות בפלייאוף בשיטת נוקאאוט כשהמדורגת גבוה ביותר מכל יבשת זוכה לארח את האליפות היבשתית בעונה באה). ישנן כרגע 12 נבחרות עם מאזן מושלם ואני מאמין שאם נצליח לסיים ב-8-0 נהיה ברביעיה הראשונה בדירוג, שתשים אותנו במצב טוב להצליח לעשות משהו באליפות הזאת. זכיה ואירוח אליפות אירופה תהיה משימה לא קלה בכלל, אבל אפשר לקוות ולחלום על זה.

From: Ido

This Post:
22
305346.3 in reply to 305346.2
Date: 07/12/2020 13:21:06
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
פתיחה טובה לקמפיין! נקווה שימשיך ככה

This Post:
11
305346.5 in reply to 305346.2
Date: 07/13/2020 04:54:37
OP Robotics
III.1
Overall Posts Rated:
141141
Second Team:
Simbotics
מדהים לראות את השינוי בבוגרת סוף סוף, כוכבי הצעירה מתחילים להתברג בצורה טובה בבוגרת בשעה טובה, אגדות כמו יריב עומר, ג'וזף אוניל וכמובן האחד והיחיד איוון שסוף סוף מקבל את הכבוד שמגיע לו

כמה חיכינו לעונות כאלה ועכשיו הן מתחילות להגיע, כל הכבוד גל, המון בזכותך!!

This Post:
66
305346.6 in reply to 305346.5
Date: 08/08/2020 16:28:00
Ramat-Gan Billers
II.4
Overall Posts Rated:
641641
Second Team:
Maccabi Ramat-Gan
סיכום של שמונת משחקי הדירוג לקראת הפלייאוף:
טוב, אז בגדול אני חושב שאנחנו יכולים להיות מאוד מרוצים. הצלחנו להתברג למקום השני מתוך 86 הנבחרות המתחרות בטורניר. המטרה שלי היתה לסיים את השלב הזה ב-8-0, ואכן עמדנו בכך, אך מבחינתי הכיוון היה לנסות להתברג בין ארבע הראשונות. גם אחרי שבעה משחקים היינו מדורגים רק במקום השישי, וכלל לא הייתי בטוח שנצליח להשתחל לרביעיה. אך בסוף מספר הפתעות במחזור הסיום יחד עם משחק קל במיוחד שלנו, הובילו אותנו עד למקום השני. המיקום הוא משמעותי מכיוון שהוא מבטיח לנו ביתיות עד חצי הגמר (כולל), במידה ונגיע לשם כמובן. הדרך לשם לא תהיה קלה, אך אני מקווה שנצליח להגיע לשם.

ביום שני הקרוב אנחנו נארח את מלזיה. שתי הנבחרות נפגשו כבר מוקדם יותר העונה כשאירחנו אותם במחזור הרביעי וניצחנו במשחק הצמוד ביותר שלנו העונה, ב-7 הפרש בלבד. מדובר בנבחרת שמגיעה מקהילה קטנה אך מאוד מגובשת שהצליחה להעמיד נבחרת מרשימה. הם קיבלו הגרלה די קשה שהובילה אותם לסיים במקום ה-31, אך בהחלט אסור לזלזל בהם. אני מקווה שנצליח לעבור את המשוכה הזאת ולעלות לשלב הבא.

כמה מילים על מובילי העונה הזאת:
אסף קרויטורו שכבר שנים מסומן כסנטר העתיד של הנבחרת מוכיח כי כבר הגיעה העת, והוא גם סנטר ההווה. אסף מוביל את הנבחרת בנקודות (166), ריבאונדים (107), ומדורג שני באסיסטים עם 37. זו גם הזדמנות להודות למאמנו אבי על העבודה הנהדרת שעשה באימון שלו, וגם על כך שמצליח לשמור אותו בכושר מצויין לאורך רוב העונה.
במקום השני בנקודות עם 117 ממוקם עלי דרוויש, שמשחק בקבוצה האוטופית שלי. מאמין שנמשיך לראות אותו שם לא פעם בעונות הקרובות. במקום השלישי בנקודות (112) ובאסיסטים (26) מדורג רוקו מיטשל, זקן השבט, שעלה העונה למקום החמישי ברשימת קלעי כל הזמנים של הנבחרת. מאמין שלרוקו יש סיכוי לא רע להיכנס לשלישיה הראשונה במהלך העונה הזאת או הבאה. איגור המאמן שלו עשה עבודה מדהימה באימון שלו ושל גור בזמנו (תאמינו או לא אבל גור עדיין מחזיק בשיא סך התכונות לשחקן בנבחרת, למרות שאני מאמין שזה ישבר, אולי כבר העונה)
במקום השני והשלישי. בריבאונדים מדורגים צחי סלע (58) ואלרן רפואה (56). שניהם משחקים בקבוצות צמרת הבית האדום בליגת העל וצפויים להוביל את קו הפנים של הנבחרת יחד עם קריוטורו בשנים הקרובות. סלע אומן ומשחק אצל נועם (בי סי טוטו) שעשה ועושה איתו עבודה נהדרת, כמו גדי (אקיס) עם רפואה.
בפינת המילים הטובות אפשר לפרגן גם לשני הפיינליסטים של העונה שעברה, ארבל (סולדטוב ואמיר) וניר (איוון, קטש ואבני), ששולחים יחד לא פחות מחמישה שחקנים לנבחרת, חלקם אומנו אצלם מ-0 וחלקם שופרו אצלם בגיל מאוחר. גם לעומר, מאמנם של יריב עומר ודב קושמרו מגיעות הרבה מילים טובות על הצמד הנהדר שהוא מאמן, כמו גם ליניב שפירא שמעמיד צמד מדהים משלו עם ג'וזף ולקס. ג'וזף הוא השחקן הצעיר בסגל (בן 24) ונותן הופעות יפות כבר כיום, וגם לקס יצטרף אליו בסגל בעונות הקרובות. פרגונים אחרונים נפרגן גם לצבי ששניים מגבוהי הנבחרת למדו אצלו את הבסיס לאיך לקחת ריבאונד, ולאורי שדואג לשמור על דילן, אחד משחקני המפתח של הנבחרת, בכושר לאורך כל העונה.

בכלליות אני חייב להגיד שזה מאוד מאוד כיף לי שמתור 17 שחקנים בסגל 16 משחקים אצל מאמנים ישראלים, וכולם אומנו וגדלו אצל מאמנים ישראלים. הלוואי שנצליח לראות הישגים יפים כבר העונה בזכות התהליך שהקהילה עוברת, אבל זה משהו שבסך הכל מאוד קשה לי להבטיח, כי יש גם הרבה אלמנט של מזל בהגרלות בטורניר הזה. עם זאת, העונות הקרובות הולכות בוודאות להיראות טוב הרבה יותר ברמת הבוגרת ממה שראינו בעבר, וזה בזכות הקהילה הנהדרת שהצלחנו לבנות כאן.

From: Ido

This Post:
11
305346.7 in reply to 305346.6
Date: 08/08/2020 16:42:37
Killers Reformed
II.4
Overall Posts Rated:
266266
Second Team:
Raanana Farmers
בהצלחה! הנבחרת מתחילה לקבל כיוון מאוד מאוד כיף ואנחנו רואים את זה לאט לאט

From: ig
This Post:
22
305346.8 in reply to 305346.7
Date: 08/09/2020 05:00:41
Jerusalem TET
II.4
Overall Posts Rated:
207207
Second Team:
Jerusalem TET Utopia
סיכום נהדר לקמפיין מושלם עד כה! ללא ספק, הנבחרת הבוגרת כבר קפצה כמה מדרגות והדרך לטופ העולמי עוד נטויה! אנחנו מעמידים ומפתחים בשיטתיות מספר שחקני טופ עולמיים בכל העמדות, ואף שחקנים רבגוניים שיכולים לשחק במספר רב של עמדות, מה שיאפשר לנו גמישות טקטית מעבר לאיכות.

ובנימה אישית, הצלחת שתי הנבחרות שלנו למעשה משאירה אותי במשחק. כלל לא בטוח אם הייתי היום חלק מבאזר אילו זה לא היה קורה. כולי תקווה שאושר ונתנאל, אותם אני מפתח באוטופית, יעבו בעוד 2-3 עונות את העמדות 3-4 בנבחרת, דבר שכלל לא יהיה פשוט בשל מספר שחקנים הבאמת מיוחדים שגדלו לנו וממשיכים לגדול.

Last edited by ig at 08/09/2020 05:01:28

This Post:
22
305346.9 in reply to 305346.6
Date: 08/09/2020 06:37:36
Maccabi Sharp Tel Aviv!
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
480480
מרשים מאוד. שאפו עצום, לך ולכל המאמנים איתך שהובילו את הנבחרת לשם.