BuzzerBeater Forums

Srbija - III.11 > S-50

S-50

Set priority
Show messages by
This Post:
11
305001.1
Date: 06/05/2020 16:19:17
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
---
Da pozelim dobrodoslicu svim novim menadzerima u jubilarnoj 50.sezoni..
Puno srece sa povredama pa nek bolji pobedi na kraju..
---
Na pocetku kao i uvek dajem moja predvidjanja pa ovako :
Favoriti su novi timovi kod nas S.Kosovo i Kompozitori
a nas par vrebamo nasu sansu..
imamo i nekoliko rukija pa dobro od svega pomalo
---
ukljucite se na forum ako treba pocetnicima neka pomoc ja sam tu :)
p.s. a ja sam kao iskusan igram tek 6-sezona xa-xa-xa

This Post:
11
305001.2 in reply to 305001.1
Date: 06/09/2020 15:21:23
Kompozitori
III.11
Overall Posts Rated:
8888
Хвала на добродошлици.
Надам се да вас нећу разошарати, и да ћу до краја остати међу фаворитима за виши ранг. За сада сам "развучен" на два фронта: први је повратак у другу лигу, а други стварање играча за младу репрезентацију. Ово друго ми је донело пораз на отварању сезоне, па не знам када ће жељу да помогнем селектору надвладати такмичарски дух. Све у свему, очекујте лепу сезону.

This Post:
11
305001.3 in reply to 305001.2
Date: 06/10/2020 18:43:26
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
---
naspanovaces se ti sigurno ovih par prvih kola nisu pravi odnos snaga..

uh izvukoh se u gostima protiv Korege koji je iskreno trebao da dobije nas mec
ni sada mi nije jasno sto mi je poklonjena pobeda al eto ne zalim se..
do sada najludja tekma koju sam odigrao realno..

da ne zaboravim da pomenem preozbiljnu prodaju visemilionskog transfera 3,7M Gakova
sve pohvale to je trejd iz snova .. idemo dalje bice sto kaze Kompozitor lepo i ludo :)

---


This Post:
22
305001.4 in reply to 305001.3
Date: 08/29/2020 13:46:26
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
Zasluzeno dve najbolje ekipe u super finalu..
ja sam dosta lose odigrao nije se moglo vise..
srecno super finalistima ! :)

From: darkomp
This Post:
22
305001.6 in reply to 305001.5
Date: 09/01/2020 13:58:49
Severno Kosovo
II.1
Overall Posts Rated:
1717
Svaka čast kompozitorima na odigranoj prvoj utakmici super finala. Očekujem još jači otpor u drugoj utakmici a verujem da ćemo obojica u ligu II... SREĆNO!!

This Post:
00
305001.7 in reply to 305001.5
Date: 09/03/2020 03:51:56
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
... nadam se da ces uspeti da odes sl. sezone i oprobas Vujketa sta oprobas ima sve da ih pojede zverina je to.. videces :)
da sam ja u super finalu imao bih sanse kao laki-luzer sa 20-2, cini mi se da ako Kompozitori izgube tesko da ce dvojac otici kao i prosle sezone..
tako da ko god ostane okej lepo je i ovde u trici samo da nije ovolika navala botova..
za mene jos 2 sezone pa napadam vrh..
jbt. pa nema nista da se pazari kvalitetno do 300k, sto ne naprave na igrici neki vid banke da se zaduzim malo :)
Nedaj se Kompozitore branis cast plave grupe ;)

From: darkomp
This Post:
11
305001.9 in reply to 305001.8
Date: 09/03/2020 14:37:58
Severno Kosovo
II.1
Overall Posts Rated:
1717
Ma brate, ja sam hteo da napustim igru prošle sezone kada sam zbog nekog glupog baga ostao sa istom postavom dve vrlo bitne utakmice. Iskreno, nadao sam se većem otporu u ligi uopšteno, ali izgleda da je ostalo veoma malo onih koji igraju... Ništa, ako prodjem revanš opet obnova tima i borba za opstanak...

This Post:
33
305001.10 in reply to 305001.9
Date: 09/06/2020 18:53:36
Kompozitori
III.11
Overall Posts Rated:
8888
Моје најискреније честитке на победи. Након 22:0 у лиги, потпуно заслужено.
Искрено, нисам очекивао да ћу у реваншу и мајсторици пружити овакав отпор, посебно након -10 у другој четвртини друге утакмице, али је квалитет мојих ограча дошао до изражаја.
Што се тиче лигашког дела, на центарским позицијама су ми играла три млада играча које сам тренирао, па отуда и слабији пласман. Играо сам за треће место у конференцији, па шта ми Бог да у плеј-офу. У четвртфиналу сам морао да одиграм максимално због страховитог Вујкова. Полуфинале је било лакше, па сам себи дао слободу да одиграм опуштено, као и у првој финалној утакмици. Оцене игре су ми давале какве-такве шансе у реваншу, али кад сам видео ДМИ Твојиг центара након тренинга, очекивао сам да ћеш ме уништити у реваншу. Након лошег почетка, неким чудом сам се стабилизовао у другој четвртини, а онда су уследиле фуриозне трећа и четврта четвртина. У трећој утакмици сам очекивао тактичко изненађење, па сам одиграо одбрану 2:3 а Новаковића убацио у прву петорку што је, по мом мишљењу, уз домаћи терен одлучило утакмицу. И Новаковић и Манић су одиграли далеко испод нивоа друге утакмице, а Твоји центри су доминирали под кошем. Продужетак нисам могао да гледам јер је тако одлучио мој остарели компјутер, због кога у неколико прилика нисам успевао ни петорку за утакмице да поставим.
Што се тиче напуштања игре, ја о томе нисам размишљао, али мислим да би то требали колективно урадити. Првенствено због фаворизовања бољих тимова. Механизам игре је промењен, тако да тим који уђе у вишу лигу има мале шансе да тамо и остане. Ако покуша да уштеди новац за неку следећу прилику, навијачи га бојкотују и плаћа пенале. Примера ради, ја сам са истим тимом у другој лиги имао недељни приход од преко 150 000, а у трећој минус од 120 000. Да не помињем намештање резултата међу "старим познаницима".
У сваком слушају, Теби желим да успеш да се задржиш у другој, а ми ћемо наставити да се "ћерамо". Надам се на заједничко задовољство.
ПС: И, да не заборавим, желим свима свако добро у приватном животу.

This Post:
11
305001.11 in reply to 305001.10
Date: 09/06/2020 19:54:53
BlackBells
II.1
Overall Posts Rated:
88
Cestitke sampionskoj ekipi S.Kosova na tituli, takodje i ekipi Kompozitora na izuzetnoj rekao bih egal borbi gde su nijanse odlucile mozda domaci teren ili nesto drugo...
nemojte nikako napustati igricu iako se ni meni ne svidja ovo sto si naveo kao fakte jbg. i ja sam relativno nov na igrici pa me
mozda radi pocetnicki ent. :)
vi ste preiskusni menadzeri i poznajete dobro kako funkcionisu vise lige ali kao i u zivotu neka pravicnost i fer-plej je vrlina retkih tako da nema za cim da zalite
hvala Kompozitoru na lepim zeljama sto i njemu zelim kao i ostalima !
p.s. pogodio sam finaliste 1|1 ;)