BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 49

Sezona 49

Set priority
Show messages by
This Post:
11
303454.4 in reply to 303454.1
Date: 02/26/2020 14:33:34
Overall Posts Rated:
122122
Lep pozdrav!

Tudi mi smo povratniki, ni dolgo trajalo v drugi ligi. Komaj že čakam malo bolj aktiven forum, kjer se lahko tudi kaj predebatira o tekmah in nasploh o poteku sezone.

Sicer pa kar se tiče naših načrtov - v bistvu smo nekje med dvema svetovoma. Sicer so sedaj treniranci izdelani do konca in čaka ogrodje ekipe kakšnih 5 let, ko bodo vsi na vrhuncu, kar pomeni da bi bilo smiselno prihajajoče obdobje označiti kot čas za napad. Moramo pa priznati, da smo bili fiskalno nekoliko manj odgovorni, zaradi česar bomo morali vsaj kakšno sezono dve skrbeti za to, da se klubska zakladnica ponovno napolni.

Če se nam slučajno kdaj posreči na naboru (do sedaj se nam v kakih 25 sezonah še ni), bo to znak da lahko s preostalimi sredstvi kupimo kakšno okrepitev. V nasprotnem primeru moramo strategijo postaviti tako, da ne bo čez kakih 5 let kriza - vsi nosilci tako stari, da jih noben noče kupiti za več kot par sto jurjev, mi pa brez sredstev za mlade talente.

No, upam pa predvsem na veliko kvalitetnih tekem, tako z igralskega vidika kot seveda s strani trenerjev in njihovih zamisli. Prvi izziv bo že v soboto, saj se spopademo s svojimi rivali Dream Catchersi. Ne dolgo pozneje sledi še televizijska tekma proti FC Leno, tako da smo letos priprave začeli nekaj dni prej in se prepričali, da sezono začnemo v dobri formi.

This Post:
11
303454.5 in reply to 303454.1
Date: 02/26/2020 17:03:11
Slovenia Suns
II.2
Overall Posts Rated:
4444
Lep pozdrav vsem.

Zdi se mi, da bo to sezono rdeča konferenca spet zelo izenačena (če izvzamemo doca seveda..). Mislim, da se za drugo mesto lahko poteguje vsaj 5 ekip, kar pomeni, da bo zelo zanimivo. Lep pozdrav tudi tajfunovcu, ki se vrača v našo konferenco.

Ker zaradi treninga spet ne bom mogel igrati vseh nosilcev na obeh ligaških tekmah in me to praktično izloči iz resnega boja za najvišja mesta, se bom tokrat mogoče malo bolj posvetil pokalu.

LP

This Post:
11
303454.6 in reply to 303454.1
Date: 02/27/2020 01:52:14
ForzaM08
II.3
Overall Posts Rated:
2727
CILJI...
Predvsem obstanek. Lani se je izjemno dobro izšlo. Kar naenkrat sem se znašel v končnici. Če bi letos mi uspelo kaj takega bi blo idealno, ker pogled na rdečo skupino in potem kalkuliranje na koga boš naletel od 6 do 8 mesta je resnično stresno:)

Ekipe nemorem spreminjat veliko. Pa ne zato, ker ni denarja ali želje ampak, ker mam neko idejo v glavi, da jedro ekipe držim skupaj in pa da se navijači lažje poistosvetijo z igralci če so v klubu do upokojitve :) Zato marsikaterega igralca držim tudi v ekipi bistveno dlje kot je potrebno. Se pa je pri 36letih poslovil SAFET ŠUKA.... Naš nosilec igre v zadnjih 7 sezonah. Trenutno je v ekipi en tujec, kar me navdušuje, ker sestavit popolnoma slovensko ekipo je resnično misija.....

V mlade pa nikoli nismo kaj posebej vlagali. Za draft je po naših izkušnjah škoda denarja.....kupujemo igralce stare okrog 27 let, ki jih potem držimo na nivoju ali mu dodamo kakšen skill. To je pa to.... Drugo se mi finančno nikoli ni izšlo....

Veliko sreče vsem uglavnem:)

From: Katana
This Post:
11
303454.7 in reply to 303454.6
Date: 02/27/2020 03:44:21
Šmartno Afera Šmarna gora '02
II.1
Overall Posts Rated:
7777
Lep pozdrav vsem!

Za letos imam plan še naprej trenirati svoje trenirance, eden je skoraj zapolnil potencial, druga dva ga bosta verjetno proti koncu te sezone. Ligaški cilj je tako obstanek, v SKL sem nameraval šele naslednjo sezono a je bila moja ekipa nekoliko neučakana. V pokalu bom pa dokaj hitro videl, kje stoji moja ekipa. Veselim se tudi bolj aktivnega foruma :)

This Post:
11
303454.8 in reply to 303454.7
Date: 02/29/2020 04:13:21
FC Leno 2014
III.6
Overall Posts Rated:
7878
Second Team:
BC Leno 2019
Lep pozdrav vsem tudi z moje strani,

po precej uspešni prejšnji sezoni, so v tej cilji precej podobni. Borba za vrh v lastni konkurenci, kjer bosta izredno nevarna nasprotnika predvsem Return in Pigsi (pa še se mogoče kdo priključi), hkrati pa trening Simčiča, Pezdernika in Možine, ki počasi prehaja v končno fazo.

V prvem tednu že začenjam proti obema rivaloma za prvo mesto (po moji oceni), tako da bo kar pestro. Vseeno pa tudi začetek z 0-2 ne bi bil konec sveta :)

This Post:
22
303454.9 in reply to 303454.8
Date: 02/29/2020 06:31:37
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
v novi sezoni bodo treniranci že približno dovolj močni, da bi morda lahko začel boj za prav štiri mesta. žal sta Peterc in Murovec že malo v letih, tako da ne pašeta ravno v dolgoročen plan. Jelinčič, Simsič in Satler so še kakšno sezono od zaključne faze, vendar pa imam še posebej z Jelinčiče, že kar malo težave kako usmeriti njegov razvoj, da ne bo že po koncu sezone dosegel potenciala.

Ekipa je v celoti slovenska in komaj čakam, da bodo igralci zreli za morebiten napad na prvo mesto.

srečno vsem in čim manj poškodb :)

This Post:
11
303454.11 in reply to 303454.10
Date: 02/29/2020 11:49:36
Dream Catchers
SKL
Overall Posts Rated:
7777
Second Team:
Mind Blowers
Moje ambicije so, da malce napolnem blagajno in brez okrepitev prijadram do nove sezone.
Ob enem pa poskusiti ustvariti novega mladinskega reprezentanta in Urbančiča popolniti na zunanjih skillih.
Torej dokaj nezahtevno, ob enem pa se lahko vedno kaj zalomi.
Začenjam proti povratnikoma v prvo ligo, niti ne vem kaj pričakovati. Ne vem od kod mi je liga sicer dosodila, da je Return moj rival, ampak očitno nečesa še ne vemo.


From: Mr.X
This Post:
00
303454.12 in reply to 303454.11
Date: 02/29/2020 12:30:12
The Return
II.3
Overall Posts Rated:
6464
Po dolgem casu kliknem na tekmo v živo in vidim tole : http://prntscr.com/r9jtkr.Imamo kaksn nov sistem na bb?

In se to.Ima kdo razlago zakaj je Silvo Cerar najboljsi center v ligi vsakic ko igra proti meni? :/

Last edited by Mr.X at 02/29/2020 12:32:42

This Post:
00
303454.14 in reply to 303454.13
Date: 02/29/2020 13:09:22
Šmartno Afera Šmarna gora '02
II.1
Overall Posts Rated:
7777
Oh, nevem kako lahko vsako sezono na prvih tekmah vedno igramo tako slabo. No, ko se bo ekipa uigrala bomo videti drugače. Upam.

Advertisement