BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 35

Sezona 35

Set priority
Show messages by
This Post:
00
279332.3 in reply to 279332.2
Date: 05/24/2016 04:25:28
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Lep pozdrav vsem!

Sem izredno vesel da bom končno po skoraj 20 sezonah igranja se preizkusu še v SKLju! Nekih visokih ambicij prvo sezono (še) nimam, cilj je predvsem 1-2 okrepitve v boju za obstanek, obenem pa šparanje denarja in trening Srše in Miškiča, da bom v prihodnosti lahko napadal tudi vrh. Vsekakor upam tudi, da bo malo bolj oživel forum, s čimer bo zrastla tudi zanimivost in privlačnost lige! Podobno mi je uspelo v III.13 ligi pred sezonami in predvsem v zadnjih sezonah v II.4 ligi, kjer smo sploh bili verjetno edina forumsko aktivna liga na našem področju (po kratkem pregledu, smo bili definitivno top 10 liga v vse BBju, mogoče celo top 5!).

Skratka, igranje v aktivni ligi je definitivno veliko bolj zanimivo, ustvarijo se rivalstva, obenem pa tudi prijateljstva. Zato vas vse pozivam, da zavoljo same lige, če že ne samih sebe, vsaj občasno prispevate kakšen komentar, obenem pa da vse skupaj ostane "v mejah normale" (glede na to da sem slišal marsikaj o SKL forumu iz preteklosti ).

Torej, hvala za dobrodošlico, veliko sreče vsem in upam na zelo zanimivo sezono!

This Post:
11
279332.5 in reply to 279332.4
Date: 05/24/2016 04:51:58
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Definitivno se strinjam glede splošnega foruma, je prava žalost pogledat tja.. samo kaj ko bi za kaj takega rabili kolektivni effort vsaj nekih 10-15 ljudi, obenem pa je tudi manjko materiala za pogovor - v ligi recimo redno debatiraš lahko vsako kolo, malo prcanja sm pa ke, pa kakšen transfer pokomentiraš pa recimo pokal, v splošnem forumu pa.. zmanjka na hitro.

Tudi repka, me zelo skrbi, ker Koperbox-a zdej že nekaj mesecev ni slišati ali videti na spregled.. jutri pa bo 1 mesec od njegovega zadnjega vpisa v Buzzerbeater. Hvala bogu mu vsaj mandat zdej poteče, je pa vprašanje kdo je sploh primeren naslednik? Namreč kdo ima dovolj izkušenj, časa in energije da primerno posveti repki? Smo trenutno 12. rangirani na svetu in 6. rangirani v Evropi, kar je noro, sploh če upoštevamo da se selektor že 1 mesec niti ni vpisal v igro..

Je pa verjetno tole primerna debata za splošni forum.

This Post:
00
279332.6 in reply to 279332.4
Date: 05/24/2016 06:18:04
Overall Posts Rated:
3737
Bos kandidiral? Imas moj glas.

This Post:
00
279332.8 in reply to 279332.7
Date: 05/24/2016 07:11:45
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
V vsakem primeru sem mnenja da bi reprezentanca mogla bit kolektivni projekt, konec koncev smo na uvrstitev repke ponosni (lahko) vsi. Kot selektor pa bi moral biti nekdo z karizmo, voljo in znanjem, da spodbuja trenerje reprezentantov k vzdrzevanju pripravljenosti, da poskrbi da je postava vedno nastimana in skomunicira s svetovalci kako bi bilo najbolje igrati proti dolocenemu nasprotniku.

Je konec koncev kar nekaj dela, saj je vseeno na selektorju da povezuje niti med svetovalci in ostalimi ki bi pomagali ampak na koncu koncev bi pa vse skupaj moralo biti kolektivno delo.

Imam pa obcutek da smo tega sposobni.. ce se odlocis za kandidaturo imas zelo verjetno tudi moj glas, saj ne vidim dosti uporabnikov bolj sposobnih za to vlogo od tebe (ce sploh kdo). Vprasanje je samo v casa in motivacije

This Post:
22
279332.9 in reply to 279332.7
Date: 05/24/2016 09:10:22
Overall Posts Rated:
335335
Nisem prepričan, da imam dovolj časa za to, malo bi se mi zdelo neodgovorno. Pogosto sem odsoten za teden ali dva in takrat za kaj dosti več kot minimalno funkcioniranje svojega moštva niti ne morem poskrbeti.

Ampak če se ne bo pojavil kakšen primeren kandidat, bi mogoče razmislil... Bi pa v tem primeru gotovo potreboval pomoč še kakšnih izkušenih managerjev. No, v vsakem primeru upam, da se vseeno najde še kdo.


Sensiman najprej pohvale da si po po zelo dolgem času uredil logotip svojega kluba, profil takoj izgleda veliko lepše, pa še zabavna logota si naredu haha, fajn si zrihtu :D

Za reprezentanco pa nism opazu, da se koperbox sploh več ne prijavlja v igro, vsake tolko časa pogledam rezultate da vidim če je reprezentanca na nivoju :) in itak v zadnjem obdobju so bili zelo dobri rezultati pa še koperbox je vedno bil inteligenten manager, tko da sem predvideval da bo reprezentanca tudi v prihodnje v njegovih rokah. Če on odpade potem pa bi me resno interesiralo vodenje rezprezentance, ker moja ekipa je še v gradnji in nimam neki visokih ambicij trenutno in prov rabim neki še zraven :) zasebna liga tudi ni neki zanimiva, preslaba konkurenca :) reprezentanca pa bi mi bila res en velik izziv :) ker časa in volje imam več kot dovolj, sicer imam službo, ampak mi ta dopušča dovolj prostega časa in sem vsak dan doma. Zadnjo sezono bi mi ob pomanjkanju tekmovalnih ambicij s klubom, oz. ambicija je bila obstanek ki sem ga pa že zgodaj dosegel, še kako prav prišlo recimo vodenje reprezentance, tko pa sem se do konca sezone zamotil s spremljanjem rezultatov moje bivše lige in njihovih debat, pa tudi nekatere ekipe sem spremljal v različnih ligah s katerimi sem v stikih in sem navijal za njih v izločilnih bojih, da so mi hitreje minili ti tedni :) Tko da ja bi me zelo zanimalo vodenje reprezentance, tko da če ni pravega kandidata z dovolj izkušenj in prostega časa, potem sem vsekakor jaz pripravljen sprejet izziv.

This Post:
11
279332.10 in reply to 279332.9
Date: 05/24/2016 09:23:16
Savlje BC
SKL
Overall Posts Rated:
580580
Second Team:
Berlin BC
Definitivno si ti eden od teh parih ki sem jih imel v mislih kot mozni kandidati poleg sensimana, tko da ce se odlocis, imas definitivno mojo podporo!

This Post:
00
279332.11 in reply to 279332.1
Date: 05/24/2016 12:02:36
Overall Posts Rated:
130130
Pokal ,sicer se bom,pa malo bolj potrudil za ligo in motiviral za dvojno krono ,ampak Pokal je prioriteta
Sem nr. 1 klub v SLO in hočem,ta uradni status održati