BuzzerBeater Forums

Slovenija - I.1 > Sezona 33

Sezona 33

Set priority
Show messages by
This Post:
00
275021.2 in reply to 275021.1
Date: 11/12/2015 13:48:50
Overall Posts Rated:
130130
Pa smo dočakali novo nitko

vrtec
Ponovno na naslov,tokrat,pa res Ekipa ostaja superiorna in ne bo kakšnih posebnih sprememb.Ostajam prvi favorit za osvojitev naslova,če se ne bo kdo,ne vem kako okrepil.Prejšna sezona je bila zapravljena.Bolj,kot ne osvojitev naslova,pa je problem v tem,da ponovno ne igram v BBL,kar je primarni cilj.

KK Lumpi
Težko bo prodal igralce,po željenih cenah,tako,da ostaja favorit za osvojitev naslova.Močna ekipa z sekundarnii skili in STAREJŠIMI igralci.Eden redkih,ki se ne obremenjuje z modo nakupavnja,ki odsvetuje nakup strarejših igralcev.Kar nekaj njegovih igralcev je bilo na moji listi,torej,zelo podoben koncept razmišljanja.

Ljubljana Pigs
Morda je pa on prvi favorit za osvojitev naslova.S takšno ekipo,kot jo ima že sedaj je favorit.Ima še veliko rezerve,vendar je vprašanje ,koliko ima denarja.V kolikor ga ima oz si ga bo prišparal se komot zoperstavi moji ekipi tudi z zdravim Neumannom.

Ostali na modri strani:
Lahko kdorkoli postane favorit.......Silver klub je v prenovi,Return je veliko zaslužil s prodajo igralca,itd..



Rdeči:

Ljubljana Vultures
Pokalni zmagovale,drugi po rednem delu na vzhodni strani v prejšni sezoni...skaratka,keš ma.Ima tudi možnost prodaje perspektivnega nabornika,kar pomeni še več,keša.Bomo videli,kako se bo odločil.Definitvno med favoroti.

KK matematiki
Že kar nekaj sezon,ne igrajo na polno in čakajo na svojo priložnost.Prodaja,se pripravlja...v koliko se bo odločil za to sezono je zagotovo med favoriti.

KK Rudar
Napovoduje,da se vrača močnejši,kot kadarkoli in da bi rad,ne le sodeloval,ampak tudi nekaj naredil v BBL.Torej,napoved za naslov oz pokal.Očitno ima vsega že dovolj (zaostril retoriko na forumu) in hoče dokazati,česa je sposoben.En naslov že ima in bi verjetno imel še kakšnega več,če ne bi "živel" v sensimenovi eri.

Ostali na rdeči strani:
Lahko postane favorit,kdorkoli,če se okrepi,recimo Dreamcather-pokalni podprvak,prodal nekaj igralcev še pred zaključkom sezone,torej ima nekaj keša....


Bo zanimivo,ni kej,l.p.

This Post:
00
275021.3 in reply to 275021.2
Date: 11/12/2015 14:34:37
kk rudar 1978
SKL
Overall Posts Rated:
3636
Ekipa KK Rudar še ni pripravljena na visoka mesta , tako bo poizkusila le privarčevati čim več denarja in na koncu obstati v ligi seveda pa bistveno trenirati igralce.

This Post:
00
275021.4 in reply to 275021.3
Date: 11/12/2015 14:41:11
Overall Posts Rated:
130130
Dobro,eden manj
Vidim neke povezave med teboj in KK Lumpi.Tudi ti imaš starejše igralce z sekundarnimi skili.Nekoč je bil tudi tale na moji listi Alex Miguel Criollo (19240708)

From: JJ team

This Post:
00
275021.5 in reply to 275021.4
Date: 11/13/2015 04:56:38
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
pozdravljeni še v mojem imenu :) čeprav igram že kar nekaj časa, sem precej zelen glede vsega skupaj in si za prvo ligo nekako ne predstavljam povsem kako bom funkcioniral. nosilci, ki so mi zagotovili preboj v prvo ligo se žal poslavljajo (že prej sem igral buzzer z nekaj prijatelji in Novinščak ter Fijavž sta še iz časov mojih prvih trenerskih poskusov) in odpira se prostor za nov rod. trenutno še iščem igralca, ki bi ga lahko iz začetka treniral, ter spravil v reprezentanco. moram pa tudi videti, kakšni bodo prihodki in odhodki. potem pa se bom odločil, ali bom konkuriral za končnico, ali se le boril za obstanek.

From: JJ team

This Post:
00
275021.6 in reply to 275021.4
Date: 11/13/2015 04:56:57
J&J team
II.4
Overall Posts Rated:
9797
pozdravljeni še v mojem imenu :) čeprav igram že kar nekaj časa, sem precej zelen glede vsega skupaj in si za prvo ligo nekako ne predstavljam povsem kako bom funkcioniral. nosilci, ki so mi zagotovili preboj v prvo ligo se žal poslavljajo (že prej sem igral buzzer z nekaj prijatelji in Novinščak ter Fijavž sta še iz časov mojih prvih trenerskih poskusov) in odpira se prostor za nov rod. trenutno še iščem igralca, ki bi ga lahko iz začetka treniral, ter spravil v reprezentanco. moram pa tudi videti, kakšni bodo prihodki in odhodki. potem pa se bom odločil, ali bom konkuriral za končnico, ali se le boril za obstanek.

From: copatar
This Post:
00
275021.7 in reply to 275021.6
Date: 11/14/2015 13:56:49
Overall Posts Rated:
130130
Več sreče,kot pameti
vrtec proti GlobalniTrotlni 116 - 105 (88182424) Pomotoma sem igral z nižjo zavzetostjo.Prvo tekmo sezone na tujem,ne bi namenoma odigral proti nikomur,ne glede na mojo superiorno ekipo
Boljše razpoloženje v primerjavi z boljšo koš razliko na začetku sezone.Kaj pa vem,pomojem,da razpoloženje ni tako pomembno na začetku sezone,dokler imaš srečo z boti v pokalu.Res je,da so v letošnji sezoni zmanjšali število botov in je razpoloženje malo bolj pomembno,kot v prejšnih sezonah v prvih tednih.

This Post:
00
275021.9 in reply to 275021.8
Date: 11/14/2015 17:12:58
Overall Posts Rated:
130130
KK je nek hibrid ,zaenkrat sem ugotovil,da ima kar dober met,tako zunajni,kot notranji in lahko pokriva zunajne igralce,težje pa notranje.Taal-hibrid številka 2 Igra na OI,nima ravno dobrega zunajnega meta,zato,pa je dosti bolj nevaren pod košem in še več,lahko pokriva pod košem...vsaj poskuša Misterija

Buzz team,res čudno...verjetno mu ni zmanjkalo denarja (napredovanje),da bi mu odvzeli klub.Nov uporabnik,pa ga ne more nadomestiti v kolikor se je kaj takšnega zgodilo,no vsaj mislim,da je tako.