BuzzerBeater Forums

Poland - IV.35 > Sezon 19

Sezon 19

Set priority
Show messages by
From: b_kmiec
This Post:
00
209595.1
Date: 02/09/2012 03:36:32
Overall Posts Rated:
00
Witam Panowie Menadżerowie w nowym sezonie !!!
Tak więc z naszej konfy ubył jeden ważny team - zespół Diabloz wywalczył awans po zaciętych bojach w PO - gratulacje :)
W minionych PO nikomu nie umknęła także postawa Chełmińskiej Potęgi.... o czym najbardziej przekonał się zespół PIK z Sopotu, który wg mojej oceny uchodził za murowanego kandydata do awansu. A tak znowu będzie dla nas wszystkich niewygodnym przeciwnikiem, chociaż jak widzę zanosi się tam na małą rewolucję kadrową :-)

W tym sezonie dołączył do nas jeden silny były już III-ligowiec, myślę, że będą problemy z jego pokonaniem. Ale parkiet już nie takich weryfikował.

Powodzenie koledzy i rzucicie trochę swoich opini, niech to nasze forum ożyje.


This Post:
00
209595.2 in reply to 209595.1
Date: 02/10/2012 04:12:35
Overall Posts Rated:
00
Witam panowie !
W tym sezonie zaczynam jako beniaminek w waszej lidze , o swojej drużynie moge powiedzieć ze udało mi sie ściągnąć dobrego PG ale mam zamiar jeszcze wzmocnić jednym zawodnikiem pozycje obwodową i zacząć walkę o TOP 5 w mojej konferencji . Mam nadzieje ze forum bedzie aktywne , bo miło bedzie wymieniać poglądy z rywalami "zza miedzy" . Pozdrawiam i życzę udanego sezonu a żeby was kontuzje omijały

From: Fałek
This Post:
00
209595.3 in reply to 209595.1
Date: 02/12/2012 18:16:45
Overall Posts Rated:
00
Witam!

Powiem szczerze, ze mam juz troche doscyc ligi IV.35 :) ale coz czuje ze przynajmniej sezon-dwa jeszcze tutaj posiedze i pozagrazam najlepszym, bo spokojnie realizuje sa plan treningowy i stopniowe wzmacnianie zespolu. Jakis czas temu nie moglem zajac sie druzyna w pelni i moj czas w BB ograniczyl sie tylko do ustawiania skladu na kolejne mecze, co oczywiscie negatywnie odbilo sie na wynikach, ale mam nadzieje ze w tym sezonie bedzie lepiej! :)

Pozdrawiam!

Last edited by Fałek at 02/12/2012 18:17:24