BuzzerBeater Forums

Poland - IV.35 > SEZON 16

SEZON 16

Set priority
Show messages by
This Post:
00
181850.5 in reply to 181850.4
Date: 04/23/2011 04:53:19
Overall Posts Rated:
00
Witojcie w 16 sezonie.Moim skromnym zdaniem sezon ten bedzie nalezal do druzyny Michelin i nie ma co sie spinac za bardzo taka prawda:P Mimo tego zycze wszystkim awansu do play-off ktore jak wiemy rzadza sie swoimi praw3ami i wszystko sie moze zdarzyc;-) Moj typ na final Michelin- Polish Gastro.A i wesolych swiat:-)

This Post:
00
181850.6 in reply to 181850.5
Date: 04/23/2011 06:46:49
Overall Posts Rated:
168168
Wesołych świąt i wesołego dyngusa!
Przez te święta nawet nie mam czasu nic wejsc napisac :P
Ale po świętach planuje ruszyc z typerem naszej ligi, bedziemy mogli typowac i zobaczymy kto na koniec najlepiej obstawiał ;-)
Troche mam slaby terminarz bo juz drugi mecz Funka a pozniej przechlewo no ale zobaczymy co bedzie...Powodzenia wszystkim w pierwszej kolejce!!! ;-)

From: Ray Jay

This Post:
00
181850.7 in reply to 181850.6
Date: 04/23/2011 17:53:04
Overall Posts Rated:
168168
Pierwsze koty za płoty :P
Jak wrazenia po pierwszej kolejce? Jak dla mnie najwieksza niespodzianką jest porażka Funki na swoim parkiecie bieniaminkiem z V ligi, niestety budowanie entuzjazmu na początku sezonu to nie łatwe zadanie ( u mnie niewiele brakowało ;p )
Bardz ciekawy mecz był tez w B8 Kalafior- Czarny Smok. Rafal mimo lepszego nastawienia nie poradził sobie z rzucającym wszystko rozgrywajacym goodwill'a, ale mecz bardzo wyrównany.

This Post:
00
181850.8 in reply to 181850.7
Date: 04/24/2011 04:33:29
Overall Posts Rated:
00
No niestety nie udalo sie choc przez wiekszosc meczu moja druzyna przewazala.Trudno sie mowi.Z takim terminarzem to moze sie zaczac od 0-4 w moim przypadku:P Gratuluje zwyciezcom i do zobaczenia w drugiej kolejce.

This Post:
00
181850.9 in reply to 181850.8
Date: 04/24/2011 07:44:16
Overall Posts Rated:
168168
No juz na starcie dostałeś wszystkich najmocniejszych :P
Ale mysle ze cos urwiesz, zreszta i tak wazne zebys sie dostal do PO bo w nich to juz wszystko mozliwe ;)

From: b_kmiec

This Post:
00
181850.10 in reply to 181850.9
Date: 04/24/2011 15:14:44
Overall Posts Rated:
00
Witam Panowie Prezesi klubów.
Jak tak poczytałem Wasze typy na sezon, finały i resztę to widzę, że uchodzę tu za jednego z faworytów :-) Miło słyszeć, mam nadzieję, że Was nie zawiodę :-)
A poważenie pierwsza kolejka u mnie bez większych nerwów. Wynik chłopaki trzymali raczej pod kontrolą od początku do końca. Słowem inauguracja bez większych problemów.
Zobaczymy co nam los przyniesie dalej.

Pozdrawiam

From: Ray Jay

This Post:
00
181850.11 in reply to 181850.10
Date: 04/24/2011 16:19:48
Overall Posts Rated:
168168
No pewnie że jeden z faworytów, w końcu kto jak nie Ty był ostatnio w finale :P
Ale B8 robi sie coraz mocniejsza i bedziemy mieli na prawde sporo dobrych i wyrównanych spotkan w tym sezonie, wystarczy spojrzec na wyniki pierwszej kolejki ;-)
Kurde tylko ten Borowski w przechlewie dalej nie zawodzi...musze cos na niego wymyslic szybko :P

This Post:
00
181850.12 in reply to 181850.11
Date: 04/25/2011 09:40:36
Overall Posts Rated:
00
Co by tu wymyslic na ten Michelin hmmm.Chyba co bym nie wymyslil to porazke mam wkalkulowana:P ale mam jeszcze powazniejszy problem mianowicie dlugi;/ przyda sie spotkanie u siebie moze chociaz 5tys przyjdzie na mecz outsidera z faworytem rozgrywek:P Pozdro

This Post:
00
181850.13 in reply to 181850.12
Date: 04/27/2011 03:47:47
Overall Posts Rated:
168168
Kolejna kolejka już za nami!
Obyło się bez niespodzianek, a na pochwałę zasługuje beniaminek krychy zgorzelec, który minimalnie uległ jednej z mocniejszych drużyn w lidze ;-)
Na uwagę zasługuję także fakt, że nieźle radzi sobie spadkowicz krok po kroku. Drugie zwycięstwo, gdzie dość pewnie rozstrzelał szerszeni. Widać, że jednak może trochę namieszać w tym sezonie w naszej lidze ;-)

This Post:
00
181850.14 in reply to 181850.11
Date: 04/27/2011 04:06:07
Overall Posts Rated:
00
Ja muszę powiedzieć, że terminarz mnie w tym sezonie nieco rozpieszcza. Spotkania z drużynami z dolnej części tabeli pozwalają mi budować entuzjazm już na początku sezonu. W drugiej kolejce nieco ostro potraktowałem beniaminka z Wrocławia, chociaż nie wiem, czy on przypadkiem nie odpuścił tego meczu, aby powalczyć w Pucharze. W każdym razie tak to się musiało skończyć jak się gra przeciwko mnie Run and Gun :)

Na razie więc 2-0, a na tapecie mamy kolejnego beniaminka. Przy odrobinie szczęścia mogę ten sezon zacząć 4-0, chyba, że mi pewien kalafior przez gardło nie przejdzie :P

This Post:
00
181850.15 in reply to 181850.14
Date: 05/01/2011 14:42:49
Overall Posts Rated:
00
Po trzeciej kolejce spotkań rzecznik prasowy drużyny Michelin - Symeon Jasnowski udzielił krótkiego wywiadu na łamach dziennika "Przegląd Sportowy". Poniżej wycinek wywiadu :-)

PS - Przegląd Sportowy; SJ - Symeon Jasnowski

1. PS - Jak Pan ocenia początek sezonu swojej drużyny?
SJ - Początek dotychczas jak najbardziej udany. Cieszą zwycięstwa, choć maruderzy powiedzą, że rywale nie byli z pierwszej półki. Mnie osobiście najbardziej cieszy dotychczas występ w PP i mimo, że rywal również nie był najmocniejszy pamiętajmy, że mecze PP są nieobliczalne o czym bardzo szybko przekonaliśmy się w minionym sezonie.

2. PS - A jak Pan ocenia dotychczasowe roztrzygnięcia w lidze?
SJ - Jeśli chodzi o BIG8 to wszystko zgodnie z planem. Oczywiście do każdego rywala podchodzimy z należytą koncentracją, ale myślę, że finałowe karty rozegrają między sobą Diabloz i Michelin. Czyli będzie powtórka z ubiegłego sezonu. Oby rywal nie wziął rewanżu (śmiech). W GREAT8 moim faworytem jest Polish Gastro. Póki co trochę zawodzi mnie Funka, ale pamiętajmy to dopiero początek sezonu. Wszystko się może zdarzyć.

3. PS - Transfery w drużynie? Cały sezon ogórkowy nie przyniósł zmian?
SJ - Wraz z trenerem stwierdziliśmy, że trzon naszego zespołu jest wystarczający aby powalczyć w tym sezonie o III ligę. Szczęśliwie na razie kontuzje drużynę omijają. Każdy inny wynik sportowy poza awansem i naszym powrotem do wyższej ligi z pewnością spowoduje jakieś ruchy personalne, ale spokojnie póki co sezon trwa, a my zakładamy awans.

4. PS - Chętnych aby pokrzyżować Wam plany nie brakuje.
SJ - Nie brakuje. O faworytach tego sezonu mówiłem już wcześniej.

5. PS - Gwiazdy ligi?
SJ - Większość gra w naszym zespole (śmiech), proszę spojrzeć na zeszłoroczny MECZ GWIAZD. Oczywiście żartuję. Proszę jednak pamiętać, że gwiazdy same meczu nie wygrają, niekiedy lepiej nie mieć żadnej gwiazdy, a tylko pięciu liderów i pełnowartościowych ich zmienników.

6. PS – Dziękuję za rozmowę i powodzenia w najbliższych spotkaniach ligowych i PP.
SJ – Nie dziękuję, aby nie zapeszyć. Zapraszam jednocześnie na nasze najbliższe mecze i zachęcam innych rzeczników prasowych, Prezesów i Menedżerów klubów do szerszej dyskusji na forach.

Advertisement