BuzzerBeater Forums

Poland - IV.10 > Sezon 23!

Sezon 23!

Set priority
Show messages by
From: frackov
This Post:
00
238039.5 in reply to 238039.4
Date: 04/07/2013 09:07:19
Overall Posts Rated:
77
Fajna sprawa. Bo jak widać każdy może wygrać z każdym. Fakt, że Górnik Team wygląda zdecydowanie najmocniej w tym sezonie wcale nie skreśla żadnego z tych 8 zespołów (bo tak pomału zaczyna się krystalizować drabinka do PO) w końcowy sukces. Ja osobiście liczę, że uda mi się dojść do finału Big8 a potem już będę liczył na odrobinę szczęścia bo zawodników mam odpowiednich nawet do awansu. Może jeszcze 1 transfer przeprowadzę ale ten stoi pod znakiem zapytania. Po 5 meczach na wyjeździe W KOŃCU zagrałem u siebie i Wódżitsu nie miało nic do powiedzenia. Niestety dla Makasa i jego zespołu dla mnie są pewniakiem do spadku.

Czekam z niecierpliwością na mecze mojego teamu z czołówką Great8. Na początek nr 4 - Czarni Wrześnica. Ogólnie powiem Tobie BadgA szczerze, że stawiałem na Twoją wygraną ostatnio a tutaj taka niemiła niespodzianka.

From: BadgA

This Post:
00
238039.6 in reply to 238039.5
Date: 04/07/2013 15:07:57
Overall Posts Rated:
22
Również podoba mi się sytuacja w naszej lidze gdzie nie ma jednego/dwóch faworytów tylko jest ich bardzo dużo. I w tym względzie widać różnicę między IV a V ligą.
Zaś jeśli chodzi o mój ostatni mecz przeciwko Śląskowi to też się rozczarowałem :( Popełniłem błąd wywalając z rotacji mojego 6th mana oraz próbując zupełnie nową taktykę Outside Isolation. Myślałem że za rzuty będzie brał się Hasselkvist (ponad 30ppg) a rzucać zaczął mój rozgrywający(skończył mecz z 4/20 FG)... Po za tym moja skuteczność była do bani (37-103 przy 37-73 rywali). No cóż. Uznaję ten mecz jako za wypadek przy pracy.
Teraz czas na New York Kniks, czyli kolejny zespół z czołówki Great8. Będzie ciężko i raczej o wygraną będzie trudno ale swoich szans nie przekreślam (przecież udało mi się wygrać z Anengers :D). Póki co w bezpośrednich starciach Big8 i Great8 - 10-6 dla Great.

From: frackov
This Post:
00
238039.7 in reply to 238039.6
Date: 04/10/2013 09:16:39
Overall Posts Rated:
77
I nie powiem, że zaskoczył mnie Twój wynik z NYK myślałem że ich przejdziesz a tutaj proszę. Kolejny zespół którego lekceważyć nie można. Tak samo zaskoczyła mnie porażka Górnika z szóstym zespołem Great8. Tak czy inaczej wszystkie te wyniki tylko potwierdzają, że w tym sezonie każdy może pokonać każdego. W Sobotę sprawdzę Avengersów u siebie i potem same mecze z czołówką prawej strony ligi, będzie ciekawie to na pewno. Chciałbym po wszystkich pojedynkach RS z Great8 mieć bilans 7-1, 6-2 też będzie do zaakceptowania. Liczę że będzie frajda.

From: BadgA

This Post:
00
238039.8 in reply to 238039.7
Date: 04/12/2013 11:25:10
Overall Posts Rated:
22
Wynik mojego meczu nie jest niespodzianką, ale za to porażka Górnika już taką jest. Druzyna Maćka przegrała z Asco Śląskiem. Również z nimi przegrałem i uważam że nie zasługują na tak niskie miejsce :D. Jeszcze jeden mecz w którym nie wygrał faworyt to Muchobronx-Avengers. Muchobronxi uciekają z ostatniej pozycji i ich 1 wygrana w sezonie i to z drużyną która obstawiałem w TOP3 w całej lidzie (ale Avengers ostatnio słaba forma: 5 ostanich meczy ligowych - 1zw-4por). Oczywiście ja kontynuuje swoją serie porażek (4 porażki pod rząd wliczając puchary i sparingi). Bardzo prawdopodobne że przedłuże swoją serie do 5 bo teraz gram z kolejnym wykokszonym rywalem - Bydzią Dream Teamem. Jestem w coraz nieciekawszej pozycji więc zwycięstwo jest bardzo ważne. Fajnie by było odskoczyć Piastowi PKS by mieć spokojne 4 miejsce promujące awansem do Play-Offs.

From: frackov

This Post:
00
238039.9 in reply to 238039.8
Date: 04/13/2013 08:49:43
Overall Posts Rated:
77
To jedziemy! Dzisiaj sprawdzę Avangers. Myślę, że powinienem sobie z nimi poradzić. Ostatnimi czasy moi zawodnicy grają na przyzwoitym wysokim poziomie. Mimo wszystko nie można zlekceważyć przeciwnika. Zobaczymy za parę godzin jaki będzie rezultat.

From: BadgA

This Post:
11
238039.10 in reply to 238039.9
Date: 04/13/2013 14:32:55
Overall Posts Rated:
22
Ja pierdo**. Najpierw przy minucie do końca z wyniku 82-87 doprowadzam do stanu 90-87 a Brydzia trafia trójke na 1 sek do końca. Dogrywka: Od początku prowadze i mam 8 punktową przewage. Pół minuty do końca i Brydzia trafia za 3 ja pudłuje 2 rzuty wolne, znów trafia za 3 a ja pudłuje kolejne wolne. Brydzia znów trafia za 3 i faluje mnie gdy zegar wskazuje 0:00 a co się dzieje? PUDŁUJE PIERDO**** 2 RZUTY WOLNE. Qrwicy mozna dostać przez pieprzoną gre ...

From: frackov

This Post:
00
238039.11 in reply to 238039.10
Date: 04/14/2013 04:51:02
Overall Posts Rated:
77
Oglądałem Twój mecz ale przyznam się szczerze, że jak w dogrywce miałeś +8 to wyłączyłem z myślą, że wygrałeś a tu proszę. Wujek Random i jego brat Silnik Meczowy Ciebie nie oszczędzili. Nic... w naturze tak jest, że nic nie ginie lepiej teraz żeby takie coś miało miejsce a nie np. w PO kiedy to ranga meczu jest o wiele ważniejsza.

Co do mojego meczu powiem tyle, że w 2 kwarcie moich dwóch zawodników złapało już 4 faule i co najśmieszniejsze trener postanowił nimi grać dalej. Zaskoczeniem było dla mnie to, że nie złapali kolejnych dwóch faulów i dograli mecz do końca. W obronie nie do przejścia praktycznie byłem, a w ataku na spokojnie siedziało. Także teraz przede mną mecz którego chyba bardziej się obawiam niż meczu z Avengersami - mianowicie mecz z Asco Ślask Wrocław na wyjeździe. To powinien być dosyć wymagający sprawdzian ale i tym razem myślę, że bez walki meczu nie oddam.

From: BadgA

This Post:
00
238039.12 in reply to 238039.11
Date: 04/26/2013 11:20:41
Overall Posts Rated:
22
przed sezonem uznałbym że moja obecna pozycja nie jest zła. Jednak po tym początku w którym prez krótki moment nawet liderowałem uważam że moja obecna sytuacja jest katastrofalna. Co prawda mam sporą przewage nad 6 zespołem jednak biorąc pod uwagę moje ostatnie gry (9 porażek w ostanich ... 9 meczach (wliczając puchary i sparingi)) chyba powinienm się bać. Zmiana właściciela w drużynie Mapet Show daje mi jeszcze nadzieję gdyż obecny zespół Zastal Champions na pewno jeszcze nie jest gotów by wyrgywać mecze. To mi daje jeszcze jakiś cień nadziei. Jeśli moja sytuacja nie poprawi się prawdopodobnie będe strarał się utrzymać 5 pozycję i zająć jak najlepszą pozycję w walce o topowe wybory draftu. Chciałem za moich dosyć starych graczy (średnia wieku s5 około 30 lat) wprowadzać coraz to młodszych grajków którzy mają spory potencjał. Widzę że nie przynosi to zamierzonego skutku i możliwe że wciąż będe się opierał na "starych wyjadaczach" którzy zapewnili mi awans do 4 ligi.. Póki co teraz muszę ostro pozastanwiać się jak budować zespół na najbliższe sezony. Jednak teraz zajęstym jestem meczem z Wódżitsu. Jeśli chcę jeszcze grać w PO to tu nie ma innej opcji jak moje zwycięstwo. Nie będe jeszcze korzystać z opcji "mecz sezonu" ale może z Wrześnicą tak zagram. Czekam na jutrzejszy dzień i mecz z drużyną Makasa10.

Last edited by BadgA at 04/26/2013 11:23:34

From: frackov

This Post:
00
238039.13 in reply to 238039.12
Date: 04/28/2013 12:15:47
Overall Posts Rated:
77
Nie wiem jak to jest, że oprócz mnie wszystkie zespoły przegrały z Great8. Teoretycznie są słabsi od nas. Nawet Górnik Team przegrał (tracąc tym samym pozycję lidera). U mnie wszystko zaczyna się układać tak jak powinno. I nie zamierzam oddać żadnego meczu do końca sezonu.

U Ciebie nie widzę żadnego lidera który by mógł pociągnąć grę. Masz 36 latka z największą pensją w zespole (14k) także nie powinieneś oczekiwać kokosów od tego zespołu. Nie wiem jak wyglądasz z finansami. Na TL masz wielu dostępnych dobrych i tanich zawodników, którzy by mogli zasilić szeregi Twojego zespołu i umożliwić Tobie szanse na powalczenie jeszcze o PO. Wszystko zależy od Ciebie, czy chcesz poddać ten sezon już i spróbować zaatakować w następnym czy może liczysz, że uda się ugrać coś jeszcze w tym ( a to będzie trudne, patrząc na naszą ligę ).

From: BadgA

This Post:
00
238039.14 in reply to 238039.13
Date: 04/29/2013 07:05:24
Overall Posts Rated:
22
Ten sezon odpuszczam. Tez zespół i ten lider pociągnął mnie bez problemu do IV ligi więc liczyłem że i tutaj uda mi się coś osiągnąć (walka o finał swojej dywizji). Niestety uda mi się (mam nadzieję) osiągnąć tylko plan minimum czyli 5 miejsce. Będę jeszcze coś kombinował. W tej lidze mam zamiar jeszcze trochę posiedzieć i tak po kilku sezonach być w 3 lidze. Będzie ciężko tym bardziej że w najbliższym czasie czeka mnie gruntowna przebudowa zespołu.
PS. Great8 jest zajebiste :D. Tam każdy może jeszcze wygrać i by być ostatni.

From: frackov

This Post:
00
238039.15 in reply to 238039.14
Date: 04/29/2013 08:24:14
Overall Posts Rated:
77
Bez problemu powinieneś wskoczyć na 4 miejsce. Patrząc na to, że przed nami runda rewanżowa to możesz śmiało szykować się na pierwszą rundę PO, a tam zapewne zagramy między sobą. Chyba, że stanie się coś nieprzewidzianego i spadnę na drugie miejsce albo Ty nie załapiesz się do pierwszej rundy.

Co do Great8 to jutro gram trzeci mecz z drużyną 4-ego miejsca. Strasznie zespoły skaczą na tych pozycjach. Może to dla nich jest pewnego rodzaju atrakcją i emocje towarzyszące temu zwiększają rywalizację i chęć do gry. Szkoda tylko, że nikt oprócz Ciebie nie zechciał się wypowiadać na forum. Myślałem o tym, żeby każdemu menago z osoba zaproszenie wysłać przez prywatną wiadomość, bo może nie każdy znalazł zakładkę do forum...chociaż to byłoby idiotyczne.

Nic, nie chcą to nie będziemy tutaj nikogo zmuszać żeby się wypowiedział. Nie ukrywam, że ciekawe by było poznać opinie innych użytkowników.

Advertisement