Dan 11 (Subota 17 Oktobar 2020) od (https://www.buzzer-manager.com)Rezultati kolaDorćol 67 -
BOLESNI MAMLAZI 81KK Lions 133 - Sparta 300 21
KK Celik Zenica 79 -
KK Zekica 94KK Mordor 58 -
Tunjevina 71Skok u bunar 62 -
Little Buddhas 84Lazarevac 71 -
KK Losers 74Batinari 40 -
KK Taurunum 114П и в о п и ј е 71 -
Munjo 🏆 sccc 83Najbolji tim kolaPoena : 133 : KK Lions
Skokovi : 64 : KK Taurunum, KK Lions
Asistencije : 39 : KK Lions
Ukradene lopte : 15 : KK Lions
Blokade : 18 : Dorćol
Najbolja partija kolaPoena : 41 : V. Elaković (Tunjevina)
Skokovi : 20 : J. Muga (Lazarevac), Y. Fotinopoulos (Lazarevac), S. Panzarino (KK Mordor), M. Remez (KK Lions)
Asistencije : 10 : A. Coria (KK Taurunum)
Ukradene lopte : 6 : Z. Šipovac (KK Lions)
Blokade : 8 : D. Razinger (Dorćol)
Najboljih 5 kolaPlej : Z. Šipovac (KK Lions) (21 Poena, 4 Skokovi, 6 Asistencije, 6 Ukradene lopte, 1 Blokade), A. Bungsberg (Dorćol) (13 Poena, 18 Skokovi, 6 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 7 Blokade) : Efikasnost : 34
Bek šuter : T. Hammarstrand (Tunjevina) (6 Poena, 17 Skokovi, 6 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 5 Blokade) : Efikasnost : 26
Krilo : L. Vučković (KK Taurunum) (15 Poena, 10 Skokovi, 5 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 3 Blokade) : Efikasnost : 28
Krilni centar : M. Remez (KK Lions) (22 Poena, 20 Skokovi, 7 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 46
Centar : D. Jiamin (KK Taurunum) (24 Poena, 15 Skokovi, 4 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 42
MVP kolaM. Remez (KK Lions) (22 Poena, 20 Skokovi, 7 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 46
Najslabija partija kolaA. Szieben (Sparta 300) (7 Poena, 1 Skokovi, 1 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : -33
Tripl-dabl kolaA. Coria (KK Taurunum) (13 Poena, 13 Skokovi, 10 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 2 Blokade)
Sve vrste statistikeIgrač koji je zaboravio da skine rukavice : N. Barbulović (Sparta 300), M. Batrićević (Batinari), B. Ceprnic (П и в о п и ј е) : 6 Izgubljene lopte
Igrač obeležen od sudija : P. Zečević (KK Celik Zenica), M. Novaković (KK Celik Zenica), R. Alborés (KK Taurunum), B. Cakar (Batinari), D. Razinger (Dorćol) : 6 Lične greške
Gvozdeni čovek : A. Szieben (Sparta 300), G. Swieczkowski (Sparta 300), I. Brkić (KK Mordor), J. Martínez (KK Taurunum), P. Pouchain (Skok u bunar), D. Cirkovic (Batinari), M. Batrićević (Batinari), M. Kezić (Batinari), A. Divac (Batinari), C. Merritt (Dorćol), A. Milijaš (П и в о п и ј е), N. Petrović (П и в о п и ј е), D. Preradović (Tunjevina) : 48 Minuta
Šuter : L. Nesvetaev (Skok u bunar) : 6 Trojki
Najbolji igrač : D. Jiamin (KK Taurunum) : Rejting : 20.5
Najgori igrač : P. Bzówka (Sparta 300) : Rejting : 0.5