Dan 10 (Utorak 13 Oktobar 2020) od (https://www.buzzer-manager.com)Rezultati kolaBOLESNI MAMLAZI 44 -
П и в о п и ј е 122Sparta 300 20 -
Dorćol 134KK Zekica 98 - KK Lions 93
Tunjevina 95 - KK Celik Zenica 55
Little Buddhas 89 -
KK Mordor 110KK Losers 69 -
Skok u bunar 117KK Taurunum 101 - Lazarevac 48
Munjo 🏆 sccc 90 -
Batinari 134Najbolji tim kolaPoena : 134 : Batinari, Dorćol
Skokovi : 69 : Dorćol
Asistencije : 44 : Dorćol
Ukradene lopte : 16 : Dorćol
Blokade : 20 : Tunjevina
Najbolja partija kolaPoena : 68 : B. Vuksanović (KK Zekica)
Skokovi : 24 : A. Bungsberg (Dorćol)
Asistencije : 13 : A. Bungsberg (Dorćol)
Ukradene lopte : 7 : H. Lüthje (Batinari)
Blokade : 7 : N. Fakas (Skok u bunar), T. Hammarstrand (Tunjevina)
Najboljih 5 kolaPlej : N. Ikodinović (П и в о п и ј е) (30 Poena, 2 Skokovi, 6 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 28
Bek šuter : T. Hammarstrand (Tunjevina) (14 Poena, 17 Skokovi, 8 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 7 Blokade) : Efikasnost : 43
Krilo : A. Bungsberg (Dorćol) (31 Poena, 24 Skokovi, 13 Asistencije, 5 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 65
Krilni centar : N. Fakas (Skok u bunar) (19 Poena, 14 Skokovi, 3 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 7 Blokade) : Efikasnost : 32
Centar : B. Vuksanović (KK Zekica) (68 Poena, 3 Skokovi, 2 Asistencije, 3 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 54
MVP kolaA. Bungsberg (Dorćol) (31 Poena, 24 Skokovi, 13 Asistencije, 5 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 65
Najslabija partija kolaA. Szieben (Sparta 300) (8 Poena, 4 Skokovi, 1 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : -31
Tripl-dabl kolaA. Bungsberg (Dorćol) (31 Poena, 24 Skokovi, 13 Asistencije, 5 Ukradene lopte, 2 Blokade)
Sve vrste statistikeIgrač koji je zaboravio da skine rukavice : A. Szieben (Sparta 300) : 9 Izgubljene lopte
Igrač obeležen od sudija : J. Inneh (Lazarevac), Y. Kuzmanov (KK Lions), V. Selvi (Skok u bunar), D. Curuvija (KK Losers), C. Mpriakos (KK Losers), D. Cirkovic (Batinari), D. Razinger (Dorćol) : 6 Lične greške
Gvozdeni čovek : A. Szieben (Sparta 300), G. Swieczkowski (Sparta 300), K. Ti Jeun (KK Celik Zenica), M. Meunier (Lazarevac), M. Olivet (Lazarevac), M. Pacheco Moreno (Lazarevac), J. Inneh (Lazarevac), C. Conde (KK Mordor), R. Alborés (KK Taurunum), J. Martínez (KK Taurunum), B. Vuksanović (KK Zekica), B. Yeter (BOLESNI MAMLAZI), D. Morend (BOLESNI MAMLAZI), G. Valli (BOLESNI MAMLAZI), K. Lemberis (Munjo 🏆 sccc), I. Brito Nunes (Munjo 🏆 sccc), L. ČabriĆ (Munjo 🏆 sccc), U. Rogić (Munjo 🏆 sccc), P. Cirovic (KK Losers), F. Gens (KK Losers), G. Lalatović (KK Losers), M. Ðordević (Batinari), M. Nesovas (Dorćol), A. Bungsberg (Dorćol), I. Denković (Dorćol), T. Hammarstrand (Tunjevina), D. Preradović (Tunjevina) : 48 Minuta
Šuter : A. Milijaš (П и в о п и ј е) : 8 Trojki
Najbolji igrač : N. Fakas (Skok u bunar) : Rejting : 19.5
Najgori igrač : K. Nutsubidze (Sparta 300) : Rejting : 1.0