Dzień 8 (Wtorek 29 Kwiecień 2014) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiCharlotte_Bobcats 54 -
Gsquad 92Legnica Stalions 44 -
KKS Brda 108Viking Gdynia 57 -
Trustal 91Grudusk Elite™ 63 -
Els àngels de Catalunya 90Banici 71 - Paranoicy 59
Borsuki Osw 83 - BC Ugory 69
KS Bykowina Ruda Śląska 65 -
KOiRR Tarnów 95duch gór 93 -
Mazovia Sitno 105Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 108 : KKS Brda
Zbiórki : 54 : Els àngels de Catalunya
Asysty : 25 : Mazovia Sitno, Trustal
Przechwyty : 15 : KKS Brda
Zablokowane rzuty : 11 : Banici, KKS Brda
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 37 : I. Vojisavljevic (Gsquad)
Zbiórki : 21 : G. Putko (Trustal)
Asysty : 14 : K. Slominski (Mazovia Sitno)
Przechwyty : 5 : E. Fernández (Borsuki Osw)
Zablokowane rzuty : 4 : G. Putko (Trustal), M. Dürümcü (KS Bykowina Ruda Śląska), I. Valencia Junco (Grudusk Elite™), L. Escuadra (KOiRR Tarnów), I. Vojisavljevic (Gsquad)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : T. Bzymek (Trustal) (34 Punkty, 4 Zbiórki, 7 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 31
Shooting Guard : M. Kwok Kuen (KKS Brda) (34 Punkty, 2 Zbiórki, 3 Asysty, 2 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Small Forward : J. Gary (KKS Brda) (21 Punkty, 6 Zbiórki, 3 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 28
Power Forward : I. Vojisavljevic (Gsquad) (37 Punkty, 16 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Center : W. Lasończyk (Mazovia Sitno) (23 Punkty, 12 Zbiórki, 0 Asysty, 3 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty), D. Zuriaga (BC Ugory) (20 Punkty, 12 Zbiórki, 6 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 33
MVP kolejkiI. Vojisavljevic (Gsquad) (37 Punkty, 16 Zbiórki, 2 Asysty, 2 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 47
Najsłabszy występ kolejkiW. Tamioła (Legnica Stalions) (5 Punkty, 0 Zbiórki, 1 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty), E. Plona (Legnica Stalions) (0 Punkty, 3 Zbiórki, 0 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -8
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : T. Toompuu (Charlotte_Bobcats) : 8 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : L. Reina (Paranoicy), D. Connolly (KS Bykowina Ruda Śląska), M. Tek Chau (Banici), L. Major (duch gór), D. Danelia (KKS Brda) : 6 Faule
Iron man : G. Putko (Trustal), S. Moussier (Legnica Stalions), E. Plona (Legnica Stalions), F. Łatko (KS Bykowina Ruda Śląska), R. Han (Grudusk Elite™), I. Valencia Junco (Grudusk Elite™), B. Cruz Jr. (Grudusk Elite™), S. Ilić (Grudusk Elite™), M. Žáček (BC Ugory), P. Synnott (BC Ugory), A. Rogoziński (Borsuki Osw), L. Escuadra (KOiRR Tarnów), W. Miścichowski (Els àngels de Catalunya), A. Carles (Gsquad), I. Vojisavljevic (Gsquad), M. Jeremić (Gsquad), E. Songür (Gsquad), F. Chylaszek (Charlotte_Bobcats), E. Radinš (Charlotte_Bobcats), T. Toompuu (Charlotte_Bobcats) : 48 Minuty
Snajper : M. Kwok Kuen (KKS Brda) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : D. Zuriaga (BC Ugory), C. Zamarramala (KOiRR Tarnów) : Ocena : 15.5
Najsłabszy zawodnik : E. Plona (Legnica Stalions), T. Karhút (Gsquad) : Ocena : 4.5