BuzzerBeater Forums

Bulgaria - II.2 > СЕЗОН 34

СЕЗОН 34 (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
277210.11 in reply to 277210.10
Date: 2/20/2016 11:04:11 AM
Overall Posts Rated:
22
И от мен успех на всички. Дано да се забавляваме достатъчно и много.

This Post:
00
277210.12 in reply to 277210.8
Date: 2/20/2016 3:09:37 PM
Overall Posts Rated:
119119
В сезона, в който ще гоня промоция започвам със загуба.
Инфарктен мач е било. Добро начало на 34-ката!

Честита победа - страхотно представяне и заслужен триумф.

Успех и за напред!

From: direct

This Post:
00
277210.13 in reply to 277210.12
Date: 2/20/2016 3:19:05 PM
PAF.bg
A Grupa
Overall Posts Rated:
120120
Имам два сезона 21-1, които съм почвал със загуба. Не е голяма драма.

This Post:
00
277210.14 in reply to 277210.12
Date: 2/20/2016 3:42:20 PM
Overall Posts Rated:
11
Благодаря! Успех и на теб! :)

This Post:
11
277210.15 in reply to 277210.14
Date: 2/21/2016 2:48:02 AM
Sofia Mavericks
II.1
Overall Posts Rated:
66
След странния ми предишен сезон този смятам да си кротувам и тренирам младежи. Единствената ми цел ще е да не изпадна, което няма да е много лесно, като поразгледах другите отбори. Иначе успех на работа сички и дано се получи драматичен сезон По-добре ще е, отколкото да има отбори 22-0 ;)

From: uBAH

This Post:
11
277210.16 in reply to 277210.4
Date: 2/22/2016 4:42:10 AM
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Нека не намесваш мен в конфликта ви с minkacha, става ли? Мога да ти покажа цялата ми кореспонденция с него, за да видиш дали някъде се уговаря финалната серия. Аз самия бях изненадам от начина, по който игра той в последния мач - аз моите мачове си ги изиграх така, както смятах за най-добре. Неговите първи 2 мача също бяха изиграни тактически правилно от негова страна, а защо е решил да даде последния без битка - питай го него. Това бяха 2та най-добри отбора през сезона (загубих от него и от Маверикс в момент, в който имах контузени играчи). Аз очаквах финала с интерес не толкова дали ще спечеля, а дали съм избрал правилната тактика, за да го постигна и както си цитирал, шансовете според мен си бяха равни. Пак ти казвам, питай него защо е играл така, не намесвай мен. Останалите отбори бяха много по-слаби по една или друга причина и това се вижда от резултатите, така че това което се случва в А група и на което ти самия си свидетел сезони наред не е сравнимо по никакъв начин с развитието на сезона тук. За много неща можем да си говорим по тази тема, неща които знаем и аз, и ти (за жалост не и повечето от останалите мениджъри в лигата), но до какво ще доведе това?

From: SuperKras

To: uBAH
This Post:
00
277210.17 in reply to 277210.16
Date: 2/22/2016 12:02:48 PM
Overall Posts Rated:
3737
Ванка,позволявам си да те нарека така,защото мисля,че сме приятели поне виртуални,а не врагове,къде прочете че ти си виновен за нещо,просто споменавам финала в групата,както и това че единия отбор е ,,полегнал,,,ти няма как да си виновен ,просто си играл да победиш и си победил а и наистина отбора ти е доста силен и наи вероято както и да беше играл противника ти пак щеше да биеш..но това няма как никога да се узнае,просто този мач не може да се повтори никога.А относно нац.тренер ,аз конфлкит с него нямам и няма да имам,просто не одобрявам методите и гадните му номера на работа,много исках ти да стнеш тренер на малките за да видя как ще работите заедно ,но ...не стана,иначе успех ти желая както в тренките на играчи така и да останеш в а група...

From: uBAH

This Post:
00
277210.18 in reply to 277210.17
Date: 2/22/2016 1:45:04 PM
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats
Беше цитирал мен и затова реших, че и аз съм набеден в нещо и затова реагирах така. Надявам се да не си се засегнал, но нямаше и как иначе да реагирам предвид това, че аз винаги съм бил коректен и ще продължавам да бъда такъв и всякакви подобни обвинения по мой адрес няма как да ги приема с отворени обятия, от когото и да било.

Иначе аз до този момент каквито цели съм си поставил в играта съм ги постигнал. Сега си имам следващи такива и си ги гоня. В момента се интересувам само от тренирането на играчи и подпомагане на НО, затова взех Каменов, което при никое положение не е добра инвестиция в моя случай, но само и само да е в ръцете на БГ мениджър, който да го държи във форма, за да е полезен за НО.

Сега си тренирам играчи за НО, което ще отнеме доста време... Имам един в отбора ми в Утопия, който за жалост миналия сезон претърпя контузии 2 пъти, а и изпусна първоначални тренировки, докато го взема, но се надявам постепено да навакса. Имах още един играч с по-нисък потенциал, който имаше подобна съдба, но и не е никак лош вариант за U21 и тъй като тренировката му не се връзва с другия ми играч - пуснах го за без пари на пазара, като дори писах и във форума за него, надявам се новия мениджър да го тренира според оказанията на треньора на U21.

Сега имам и едно трейни в основния ми отбор, като възнамерявам да взема и още 1. Имах интерес към един играч, който мина сутринта на пазара, но трябваше да стана в 6:30 сутринта, а при положение че си легнах в 3 (заради ангажименти, които имах), просто нямаше как да го взема. Утре ще се пробвам да взема друг, но не знам дали ще успея, защото по това време е възможно да имам други работи за вършене. Имам и 3ти вариант, дано пък той стане.

Така че сега ще си тренирам и това е. Нямам намерение да оставам в А група. Исках да се кача, просто защото си го бях поставил като цел, но дори да не бях в момента отбора ми щеше да изглежда по същия начин. Другия сезон, ако си тук ще си играем пак помежду си (да ме биеш, не за друго). Успех през сезона!


From: SuperKras

To: uBAH
This Post:
00
277210.19 in reply to 277210.18
Date: 2/22/2016 2:09:01 PM
Overall Posts Rated:
3737
ОК,ще те чакам да си играем мачове по между си не мисля да влизам скоро в а група там не може да се тренира а на мен това ми е голямото удоволствие в тази игра,така че ако съдбата реши може да поиграем в една лига..скоро не сме го правили...ха,миналия сезон си правил анализи на всички мачове в групата,било е доста интересно,каква ти е тарифата за да те наемем пак...

From: uBAH

This Post:
00
277210.20 in reply to 277210.19
Date: 2/22/2016 2:34:16 PM
Green Cats
II.4
Overall Posts Rated:
7575
Second Team:
Yellow Cats


И без тарифа бих го правил, ако има достатъчно активни мениджъри, но уви аз се отказах, защото нямаше такива.

From: SuperKras

To: uBAH
This Post:
00
277210.21 in reply to 277210.20
Date: 2/22/2016 3:09:15 PM
Overall Posts Rated:
3737
според мен ще ги активизираме ако го го продължиш,все пак това е групата в която всички мен-ри тренират играчи,а това е супер...това е групата с наи-много трениращи мениджъри..

Advertisement