BuzzerBeater Forums

Slovenija - IV.16 > IZKUŠNJE

Favorite Folders

IZKUŠNJE

Set priority
Show messages by
This Post:
00
65321.1
Date: 12/22/2008 12:33:28
Overall Posts Rated:
66
Hey folk...sem čisto frišen tukaj..malo me bega toliko menijev in nastavitev na BB..Igrica je zelo podobna HTcku v katerem se tudi nisem preveč znašel...Igram basketsim ki je zelo enostaven, tam mi gre toplo hladno , upam da bom tukaj prvo skapiral kako pa kaj...
Am..par vprašanj za vse, če kdo lahko pomaga...pravila sem si prebral, tega je ogromno a vseeno..prijateljske tekme..predvidevam da trenutno še ne pridejo v poštev ker traja pokal..a se ti kje izpiše kdaj se lahko igrajo, prebral sem ob četrtkih sam sedaj je še liga...
Prodaja igralcev in vaše izkušne...tukaj ni nikjer videti koliko je sam igralec dejansko vreden, ali pač kje pa tega še nisem zasledil....DMI je neka vrednost igralca, samo ne vem kaj to ovrednoti in če lahko na tej podlagi lahklo oceniš koliko je vreden igralec...
A obstaja kakšen skavt oziroma oseba ki jo pošlješ v tujino in ti poroča o igralcih ki jih je našel..na podlagi tega lahko igrallcu ponudiš pogodbo, ali kakšen sistem glede skavtanja tukaj teče?

Pod treningih sem videl kao neko opcijo 4 igralce na teden...am...za nabor igralcev..a ti to kaj kje pokaže ali kako to poteka..
No, vsem želim vse naj lepe praznike in NL...srečno v BB ju.. jaz pa upam da se bom čim preje sprijateljiv z to igro, ter da mi kakšna prijazna oseba odgovori na vprašanja.. Pozdrav iz Dolenjske