BuzzerBeater Forums

Eesti - IV.1 > manageride rotatsioon

manageride rotatsioon

Set priority
Show messages by
From: Meelemb
This Post:
00
57583.1
Date: 11/13/2008 03:20:21
Overall Posts Rated:
3535
Liigatabelit vaadates paneb imestama manageride tohutu kiire rotatsioon - alagrupis pole vist ühtki tiimi kes ühe omaniku all oleks terve hooaja vastu pidanud ja väga mitmetel on hooaja jooksul olnud rohkem kui 2 omanikku.

Teab keegi miskit selle fenomeni tagamaadest - kas on põhjuseks kiired pankrotti minekud või lühike nn lubatud mitteaktiivsuse aeg (näiteks kui paar nädalat sisse ei logi antakse meeskond uuele omanikule?) või veel miskit kolmandat?

Ise üritaks ikka järgmise hooaja vastu pidada, eks näis ;)

From: T.Arx

This Post:
00
57583.2 in reply to 57583.1
Date: 11/13/2008 11:30:32
Overall Posts Rated:
1111
kusjuures mina seda igatahes ei tea. mul tiksub ka juba paar nädalat kergelt miinuses. pole ei head treenerit ega kalleid mängijaid. ka areen on enamasti täis või peaaegu täis. sel kuul tõstsin piletihindu natuke aga see ei aita eriti.

From: Hurmet

This Post:
00
57583.3 in reply to 57583.1
Date: 11/13/2008 16:56:40
Overall Posts Rated:
00
Ma ei tea, kas miinus tiksus neil juba varem, aga oluliselt suurenes vahetus siis, kui tuli kasutusele uus töötajate palkamissüsteem, mis isiklikult minu arvates on vähemalt alustajaklubidele ülijulm (treenerite värbamise poolest). Kõik tegelased peale treeneri võib vabalt 5. tasemega saada, aga treeneri jaoks tuleb juba 100k välja köhida. Mul vedas, et omal ajal 7. leveli treener veel soetatud sai.

Üldiselt olen algusest saadik üritanud oma rahalist seisu üle 200k plussis hoida, kuid nüüd on juba tsipa alla selle piiri tiksunud. Pärast hooaja lõppemist keeran skautimise 40k kraani kinni ja vähendan 10k peale, sest see on sisuliselt ainus kraan, mida piirata saab... Tahaks muidugi veel läbi õnne soetada max 50k eest viienda taseme treeneri.

Kuidas on lood siis teiste aktiivsemate meeskondadega, eskul ei tiksu miinust? Üleminekutes oli vist neil vahepeal üsna mõnusa hinnaga mehed soetatud.

From: Meelemb

This Post:
00
57583.4 in reply to 57583.3
Date: 11/14/2008 08:11:30
Overall Posts Rated:
3535
Miinus iseenesest ei tohiks veel eemaldamist kaasa tuua - vähemalt reeglites oli maksimummiinusena esitatud 500 mln ja siis pidavat kah enne hoiatatama kui pakrott välja kuulutatakse. Selles teadmises olen tegutsenud ja sestap kah väike miinus kontol, tahaks loota, et reaalsus ei erine teooriast (reeglitest) vähemasti mitte suurel määral...

Algaja klubi saab küll 5. taseme töötajad (va treener) endale osta, aga üleval pidada neid paraku ei jõua - tegingi algul selle vea ja pidin kohe ruttu 5. taseme arsti 3. taseme vastu välja vahetama, sest nii ei vedanud kuidagi välja...
Suhtekorraldaja jäi esialgu vahetamata puhtalt sel põhjusel, et miinuses olles ei saa uusi töötajaid/ mängijaid osta ja päris lahti lasta kah ei raatsi enne kui päris häda käes...

From: jan

This Post:
00
57583.5 in reply to 57583.4
Date: 11/16/2008 03:02:05
Overall Posts Rated:
00
noh minu rahaline seis on väga hea midu iga nädal tiksub vaikselt juurde ja nüüd panen hea mängia ka müüki varsti ja ma kavatsen küll hooaja vastu pidada mu sõber on meistriliigas ja juba kolmas hooaeg läheb edu kõigile uuel hooajal