BuzzerBeater Forums

Eesti - III.5 > Hooaeg 42

Hooaeg 42

Set priority
Show messages by
From: JJ_Jack
This Post:
00
293875.1
Date: 04/19/2018 04:33:00
Overall Posts Rated:
1414
Tere. Mõtlesin, et kui avada selle hooaja teema on meil põnevam mängida.

Räägiks enda hooaja algusest. Kuna mul uue mängijana veel palga alammäära ei rakendu, siis kavatsen see hooaeg hoida plagad nii madalal kui võimalik. Juba seetõttu ei konkureeri ma see hooaeg edasipääsule ega kurvasta isegi siis kui alla langen. Aga võitluseta ma ei alla ei anna. Esimeses mängus läksin täispangale, et äkki vastane veidi alahindab ja õnnestuski võita suur võit. Teises vastupidi läksin kaotama ja läks nii nagu minema pidigi. Teisest mängust veel niipalju, et õnnestus taktikaga vastane ära petta. Olge ettevaatlikud, kavatsen taktikat ka edaspidi varieerida. Kõiki nippe muidugi avaldada ei saa, vastastel oleks liiga lihtne

Võib-olla tahab veel keegi veidi omi plaane avada? Oleks huvitav teada ja nagu eelpool öeldud, põnevam.

From: gunn23

This Post:
11
293875.2 in reply to 293875.1
Date: 05/03/2018 09:55:30
BCGunn
III.10
Overall Posts Rated:
11
Mina tiksun ja kogun pappi, aga isegi kui pappi on piisavalt, ei usu, et leian motivatsiooni tõsiselt tegeleda. Elu näitab.

From: JJ_Jack

This Post:
00
293875.3 in reply to 293875.2
Date: 07/09/2018 17:10:45
Overall Posts Rated:
1414
Ha. Motivatsiooni sul vist ikka natuke on, sest jõudsid finaali. Pole uurinud kellel edulootus suurem, aga edu igal juhul. Endal samuti ees põnev otsustav kohtumine. Esimeses kogusin entut ja teises läksin kodus täiega panema ja seis 1:1. Homses mängus on vastasel koduväljakueelis ja tugevamad mängijad, mul on vastu panna ainult tugevam entusiasm. Seis pole parim aga mingi lootus siiski on. Kui kukin välja siis kukun. Kui peaks jääma, siis järgmine hooaeg olen kindlasti raskem vastane, sest uue manageri mängijate palgasoodustus lõppes see nädal.