BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
55
281283.2 in reply to 281283.1
Date: 08/30/2016 03:35:24
Šiaulių Rambynai
LBBL
Overall Posts Rated:
453453
Second Team:
Bėginis dviratis
Sveiki,

Esu Ignas, buzzerbeater‘į žaidžiu nuo antro sezono su pertraukomis. Pačiam visada imponavo Lietuvos NT ir U21 rinktinių pasirodymai, o ne klubinės pergalės. Todėl nuo 30 sezono nusprendžiau prisijungti prie U-21 rinktinės štabo ir padėti. Tik 34 sezone teko prisiliesti prie taktikavimo. Normalu, kad ne į visas mano pastabas buvo atsižvelgiama. Todėl dabar norėčiau jas įgyvendinti ir prisiimti visą atsakomybę dėl U-21 rinktinės.

U-21 rinktinės sezonui pradėjau ruoštis jau gana anksti skautindamas kitų rinktinių 36 sezono U-21 jaunius. Dėka žaidėjų trenerių, mūsų 36 sezono U-21 žaidėjai gavosi geresni nei tikėjausi. Žaidėjai įvairūs, sudėtis tinkama įvairioms taktikoms. Jei norės priešininkai galės bandyti spėlioti GDP.

Pačiam visada patikdavo skaityti prieš ir po rungtynių trenerių apžvalgas, todėl pasistengsiu dalintis informacija su bendruomene ir įtraukti daugiau besidominčių žmonių rinktine.

Štabas išlieka tas pats, tik Ptyca, kuris prižiūrės 38 ir 39 sezono kartas, bei aš, 36 ir 37 sezono kartos. Man pačiam prižiūrėti dvi kartas buvo gana sunku, ypač vasarą, todėl po rinkimų ieškosiu patikimo, nepabėgančio žmogaus, kuris norėtų mums padėti su treniruotėmis.

Tikslas paprastas, išvengti paguodos turnyro dviejų sezonų cikle ir išlaikyti bendruomenės susidomėjimą rinktine visą kadenciją.

Lauksiu klausimų.