BuzzerBeater Forums

BB Israel > אלופת האלופות

אלופת האלופות

Set priority
Show messages by
This Post:
00
271734.1
Date: 07/30/2015 19:55:07
Ramat-Ilan Pilots
Ligat Ha'al
Overall Posts Rated:
407407
Second Team:
The Flutzer Fleatzers
אני עוקב כבר כמה עונות אחר הקבוצות הגדולות בעולם, כולל כמובן סקסס שלנו שמדורגת גבוה כבר מספר עונות, באיזושהי מטרה למצוא נוסחה להצלחה במשחק. הגעתי לכמה תובנות אבל לא על זה אני רוצה לדבר.

אני רוצה לדבר על
KK Mordor (42729)
הקבוצה המפחידה ביותר בעולם והראשונה מאז עונות 22-23 שזוכה בתואר אלופת באזרביטר פעמיים ברצף.

עברתי על השחקנים של הקבוצה וכולם נקנו בשווי של 20 מיליון בערך. משהו מפחיד. הקבוצה נבנתה באומנות לאורך מספר רב של עונות, עם קניות מדוייקות, אשפות כלכלית וכנראה הרבה אימונים מצוינים.

השחקן הזה ממש תפס את תשומת לבי, שימו לב:
Tian Xiaofa (23562128)
מוגדר כפוינט גארד, עם 68 אלף משכורת. נקנה לפני שלוש עונות בלא פחות מ-4.25 מיליון. משחק סמול פורוורד בפועל ומוציא ביום טוב ציון 20.0 עגול בעמדה זו.
ממש מעניין אותי לראות את הנתונים של השחקן הזה. כנראה הגנות ממש מטורפות וויתור על תכונות שמעלות משכורת כמו קליעה מבחוץ וריבאונד.

בחלום שלי, החזון הענק, אני רואה את עצמי כקבוצה הישראלית הראשונה שזוכה בבאזרביטר.
כעת אני מבין כמה שנים זה ייקח, כמה עבודה זה ידרוש, כמה סבלנות וכמה מוטיבציה.

This Post:
11
271734.2 in reply to 271734.1
Date: 07/30/2015 23:11:58
Overall Posts Rated:
131131
גם אני עוקב כמה עונות טובות אחרי הטורניר ואין ספק שהוא מרתק .

מורדור על פי מה שאני יודע מנוהלת בצורה מבריקה על ידי מנג'ר מאוד שנוי במחלוקת (מאוד תחרותי) מאידך מאוד לא אהוב על פי הבנתי , מאמן שמאוד אוהב את השטח האפור ומבחינתו המטרה מקדשת את כל האמצעים גם אם הם לא כ"כ ספורטיביים.
בשורה התחתונה זה הביא מספר לא מבוטל של תארים .

בטורניר הקודם לדעתי הוא היה האמ וי פי וגם העונה לדעתי השחקן אולי הכי טוב בקבוצה
(20872051)Javier Chaperón

רוב העונה הגבוה הדומיננטי שלו היה
Thomas Ménard (23964144)
כרגע הוא בשוק ואפשר לראות את הבחור ולהתרשם מהסגנון של השחקנים שסאורון אוהב

אגב ארבל Tian Xiaofa
בניחוש מאוד פרוע שחקן שניחן בקליעה פנימית גבוה מאוד לצד חדירה ושליטה ברמה מאוד גבוהה תכונות "מנוגדות" על פי המנוע שעוזרות לו לייצר שכר נמוך ויכולת גבוהה.
יש טרנד סיני מאוד חזק כרגע לייצר שחקנים בסגנון למרות שרק מעטים באמת מצליחים והם נסחרים בסכומים הזויים
מצאתי לך כמה שחקנים בסגנון בשוק שתוכל להתרשם משחקנים שלדעתי תואמים את תיאן ואולי אף קצת יותר טובים (חלקם בינלאומיים מה שמצביע על כך, בכל זאת למאמן הלאומי שניהם כאפשרות ) להלן
(23567496) אולי הכי פחות דומה
(19334369) העתק דיי סביר בשכר טיפה פחות נוח
(28497734) זה בדיוק הסגנון לדעתי
(23563355) כנ"ל
(22095468) אמריקאי אחד כי גם הם בטופ העולמי וחייבים ללמוד טרנדים חזקים (אגב מתי אנחנו?) הנבחרת בהחלט זקוקה לאחד כזה

אגב ארבל לא יהיה מאושר ממני לראות מאמן ישראלי לוקח את הבי 3 , בפרט אם זה יהיה אתה
אני מסכים איתך לגמרי שצריך איזה 20 מיליון בצד בשביל להתארגן לזה
רמי ותומר באמת עשו שיאים יפים והגיעו לרבע ולחצי הגמר בהתאמה , הישגים מדהימים החלום הבא הוא בהחלט קבוצה ישראלית בגמר ומשם השמיים הם הגבול , בתור אחד שחובב את הטורניר מאוד חבל לי על עצם כך שבעונות האחרונות השושלת של רמי אפשרה רק נציגה אחת בטורניר (בעצם רק הוא) לדעתי לא רמי הוא האשם אלא החוקה , בהנחה שקבוצה עשתה דאבל לדעתי פיינליסטית ליגת העל צריכה להתמודד גם היא בטורניר