BuzzerBeater Forums

Poland - IV.13 > s30 - podsumowanie

s30 - podsumowanie

Set priority
Show messages by
This Post:
11
269087.1
Date: 04/27/2015 08:02:23
Overall Posts Rated:
88
Yo!
Dziękuję wszystkim za rywalizację. To był sezon pełen większych i mniejszych niespodzianek. Odkąd grałem w tej lidze, to poziom systematycznie się podnosił. Awans udało mi się wywalczyć w dość ciężkich okolicznościach i chyba sporym kosztem, bardzo długo nie sądziłem, że jestem w stanie to wygrać.
Na koniec sezonu wpadłem na pomysł, żeby w jakiś sposób go podsumować i przyznać nieoficjalne nagrody w jakichś tam kategoriach. Zatem, oto co mi przyszło do głowy:

kategoria: Ogień w szopie, czyli trzęsę się ze strachu - moja nominacja: bs1 i SIMPSONOWIE. Był moment, w którym przekreśliłem swoje szanse. Mieć w IV lidze w składzie gości z pensjami: 100, 70, 45, 20k? Wow...

k: Wtopa roku - n: Asseco Prokom Arka Gdynia. Gdynia była murowanym kandydatem do awansu. Niestety menadżer przestał się logować na dwa? trzy? tygodnie przed PO, co skrzętnie wykorzystała drużyna z Wrocławia. Chociaż kto wie, dobry bilans w RS może poskutkuje awansem. Przekonamy się za kilka godzin.

k: Cichy zwycięzca - n: jestemobrazem i jego Basket Bats. Widzieliście jakich transferów dokonał na koniec sezonu? Gość sra kasą i będzie bardzo niebezpieczny w niedalekiej przyszłości. V.20 rządzi!

k: Mecz sezonu - n: (81948751) Cóż to musiało być za widowisko! Dawid kontra Goliat! Pluszzowi dzięki znakomicie przygotowanej taktyce i zbilansowanej drużynie udało się awansować do dalszej fazy turnieju. Jaka szkoda, że musiałem wtedy być na swoim meczu;)

k: MIP, czyli jak wzrosła moja średnia ocena względem poprzedniego sezonu - tutaj nominuję swojego zawodnika (nie sprawdzałem tego u Was;) - Andrzeja Swiecickiego (31247767), którego w zeszłym sezonie średnia wynosiła 7, a w tym... 10,4! Co ciekawe Andrew w przeciągu sezonu nie zanotował chyba żadnego skoku umiejętności... Po prostu częściej grał na swojej pozycji i grał krócej...

Wpisujcie swoje nominacje i kategorie!

Pozdro

Last edited by Dariusz Rozanski at 04/27/2015 08:04:19