BuzzerBeater Forums

Yardım – Türkçe > Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

Set priority
Show messages by
From: yiggins
This Post:
00
267586.1
Date: 02/05/2015 06:28:39
Overall Posts Rated:
00
Oyuna yeni başladım, ilk iş olarak takımda oynamayacak olan oyuncuları kovdum.Peki şimdi ne yapmalıyım?
Sizce hemen ucuza transfer yapmalı mıyım yoksa para mı biriktirmeliyim ?
Bir de bana antreman ve draft olaylarını basitçe, anlayacağım bir biçimde anlatabilirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

This Post:
00
267586.2 in reply to 267586.1
Date: 02/05/2015 17:05:19
Overall Posts Rated:
1919
Ya bu tip mesajları oyuna yeni başlayanlar okusun diye bi başlıkta kayıt edelim bence bu 200 üncü filan benim :D

Hocam oyuncuları kovduktan sonra bir çok şey yapabilirsin elinde 300 bin var. Bi seçenek yaşlı oyuncu alıp iyi bi kadro kurmaktır. Ama bence bu geleceksiz bi yol çünkü yaşlı oyuncuların özellikleri sürekli düşer.

Antrenman sistemi kısaca şöyle. En iyi gelişim tek mevki antrenmanında sağlanır. Yani 2 oyuncu seç ve tek bir mevkiye antrenman ver. Genç oyuncular daha hızlı yükselir. Ama oyun yeni başlayan takımlara potansiyelli oyuncu vermez. Potansiyel oyuncudan ne kadar ekmek çıkacağının göstergesidir çünkü oyuncular düşük potansiyelliyse bi süre sonra gelişmezler. Antrenman verilebilecek bi oyuncu bence en düşük daimi all-star potlu olmalı ve bunun üstü tabi. Benim tavsiyem paranla 2 tane 18 yaşında aynı mevkide ve boyları yakın olan genç oyuncu al. Antrenman veren koç önemli. En az 4. seviye olmak zorunda. Personel sayfasından yeni bi antrenör al. ve para biriktirmeye başla. Uzun ve sıkıcı olucak ama bekleyip paran olduktan sonra oyundan çok zevk almaya başlarsın.

Son olarak draft konusu şöyle. Haftada 2 puan yeterli bence. Draftda ligin son sırası olan takım ilk seçer. Bu yüzden bilerek maç yenilip lig sonuncusu olup ilk seçmek daha iyidir çünkü 4.ligden daha alta düşemezsin zaten. Draft listeleri açıklanınca 18 yaşında (19 değil) bulabildiğin en yüksek potlu adamı en üste koy bu kadar. Daha fazla merak ettiğin şey varsa üsteki soru işaretinden öğrenebilirsin. Onlarda yetmezse bana özelden sor ben yanıtlarım. Kolay gelsin

This Post:
00
267586.3 in reply to 267586.2
Date: 02/05/2015 17:25:30
Overall Posts Rated:
00
çok teşekkür ederim yardımınız için :))