BuzzerBeater Forums

Israel - IV.6 > הצלבה

הצלבה

Set priority
Show messages by
This Post:
00
163083.1
Date: 11/02/2010 15:00:16
Overall Posts Rated:
00
טוב אז ננסה לעשות משהו

הליגה נכנסה לשלב ההצלבה בבית שלי הדברים נראים די קבועים אם לא יהיה שם איזה דברים משונים במהלך העונה או חיזוקים מטורפים של קבוצות כרגע אני עם ריצה של 7-0 בבית שלי שהיחידה שעוד יכולה לאיים על המקום הראשון היא אהיאדרי שספגה 32 הפרש ממני במחזור שנעל את הסיבוב הראשון נראה שהם קדיהאר אר אל אס והלא נשכחים יאבקו על מקומות 2-5 וכאשר כוכבי החורף עוד ינסו לעשות משהו מלמטה ואולי להוריד קבוצה או שתיים מישם לפליאוף התחתון וכאשר הקנדים והקבוצה כנראה יראו את כל הליגה על הכתפיים שלהם

בבית האדום המצב טיפה יותר מעניין כאשר אל אי, קדר וביתר אשדוד בעלי אותו מספר נצחונות ויאבקו ראש/ בראש על המקום הראשון שכלו שאני רואה עכשיו אל אי וקדר הם בעלי הסיכוי הגבוה יותר לסיים 1-2 והמקום הרביעי נאבקות עליו לא פחות מ 4 קבוצות עם הבדל של ניצחון אחד עמית, גבעתיים, הפועל אוסישקין והפועל תל אביב ירושלים כולם רוצות את הפליאוף העליון הנכסף ודן כנראה אם לא יהיה משהוא לא צפוי יסגור את הליגה במקסימום עם ניצחון אחד

טוב אז סיכום המחזור שהיה

הבית האדום מראה דומיננטיות עם 6-2 מהדהד כאשר רק 2 המובילות בבית הכחול מצליחות לנצח אבל מתי שאחד הנצחונות האלה היה של מקום ראשון על שני בבית האדום זה קצת מטעה אשדוד עם מעידה שבאה קצת יותר מוקדם ממה שחשבתי במשחק מול אר אל אס ועוד ב 20 הפרש מתחיל להיגרר מאחורי שתי המובילות ואל אי שניצחו ב 14 הפרש מגדילים קצת את הפער בפסגה מקדר שניצח ב 10 הפרש בלבד את הקבוצה שמדורגת מקום אחרון
הלא נשכחים עם ניצחון מדהים של 54 הפרש לוקחים את המקום השלישי אבל גם אר אל אס וקדר עם נצחונות ושמרו על מאזן נצחונות חיובי ויחס סלים קצת פחות טוב
כוכבי החורף עם ניצחון ראשון ומרשים תחת ההנהלה החדשה על גבעתיים ב 24 הפרש
ומראים משחק בעדיפות פנימה קטלני בדרך
אצלי המשחק היה עוד שיפור יחס סלים ומול דן עם 43 הפרש לא שיא מחזור אבל לא מבייש

במחזור הבא יש לנו מפגש פסגה ענק של מקומות 1-1 בשני הבתים שאני בוגש את אל אי ועוד מספר משחקי צמרת צמרת ותחתית תחתית

יהיה חם

This Post:
00
163083.2 in reply to 163083.1
Date: 11/13/2010 03:54:38
Overall Posts Rated:
00
איזה השקעעע כל הכבוד!!!!!!!

This Post:
00
163083.3 in reply to 163083.2
Date: 11/13/2010 12:40:46
Overall Posts Rated:
00
תודה רבה אבל מה יהיה עם כל הזמן כיסוח כבר משחק שלישי ברצף שאני מקבל זמן כיסוח על הראש לא נמעס לכם להפסיד גם במשחק שאתם עושים זמן כיסוח וגם במשחק שניים אחרי זה בגלל התלהבות נמוכה?