BuzzerBeater Forums

BB Poland > dobrze ustawiam trening ?

dobrze ustawiam trening ? (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150063.1
Date: 07/02/2010 09:56:01
Overall Posts Rated:
00
Jestem nowym graczem i do końca jeszcze nie ogarniam wszystkiego. Po 15 minutach gry zdążyłem już napotkać pierwszy problem. Mianowicie, kiedy ustawiłem trening "team training" dla całej drużyny po kliknięciu w zakładkę "Manage My Team" w ramce Training wyświetlała się nazwa treningu i pod spodem wszyscy zawodnicy i ilość czasu jaki przeznaczają na trening. Natomiast kiedy ustawiłem trening Rebounding for C / PF w zakładce manage my team niby wyświetla się, że trening się odbywa ale nie ma nazwisk graczy. Nie wiem w końcu czy oni teraz trenują czy nie skoro nie widzę nazwisk. Wygląda to tak: http://iv.pl/images/30804537137646043412.jpg Robie coś źle ? Jeśli tak to co?


This Post:
00
150063.2 in reply to 150063.1
Date: 07/02/2010 10:03:58
Overall Posts Rated:
1919
Wszystko jest dobrze... W treningu drużynowym trenuje cały zespół bez względu na to ile kto minut rozegrał :) Jeżeli chodzi o wszystkie inne treningi trenować będą ci zawodnicy, którzy grali na wymienionych pozycjach... Tak jak w zbiórkach C/PF. Teraz, żeby jacyś zawodnicy zaliczyli trening muszą zagrać w meczu na pozycji C i PF. Najlepiej jest kiedy zawodnik zagra 48 minut na danej pozycji, wtedy zaliczy trening całkowity (najbardziej wydajny).

This Post:
00
150063.3 in reply to 150063.1
Date: 07/02/2010 10:04:32
Overall Posts Rated:
188188
Dla treningu ogólnego nie ma znaczenia czas, jaki zawodnicy spędzili na parkiecie, więc wtedy będziesz widział przy zawodniku 48+, jako że ten trening zaliczy. A jak ustawisz inny trening, to wtedy zawodnik już musi zagrać w meczu - jeżeli zagra na trenowanej pozycji, to wtedy zobaczysz, ile czasu na niej spędził.
A trening jest raz w tygodniu, w piątek (dzisiaj). Od tego czasu żadnego meczu nie było, więc ustawiając trening zbiórek nie zobaczysz nazwisk w Manage My Team.

Następnym razem zajrzyj na forum Pomoc (przedtem zmień język na polski, żebyś trafił na polskie forum pomocy), to będzie odpowiedniejsze miejsce na takie pytania.