BuzzerBeater Forums

Eesti - III.14 > kõik müügiks

kõik müügiks

Set priority
Show messages by
From: Meelemb
This Post:
00
131572.1
Date: 02/15/2010 03:33:14
Overall Posts Rated:
3535
Ärgitamaks väikest diskussiooni vastukaaluks siin pikalt valitsenud vaikusele panin tähele, et Iisakul on kõik mehed müügis, Shabsteril mõni aeg tagasi umbes sama teema, kuigi ilmselt kõrgete hindade tõttu jäi enamus mehi müümata. Oletan, et sellise käitumise põhjuseks on pärast jada kaotusi (Iisaku puhul küll jadast rääkida ei saa) alustada nn puhtalt lehelt. Põhimõtteliselt on ju kogu koosseisu välja vahetades võimalik komplekteerida senisest hoopis erinevat stiili viljelev meeskond ja seeläbi on võimalik 1) üllatada vastaseid; 2) moodustada senisest ühtsem/ tasakaalustatum tiim. Samas tuleb uus tiim moodustada väga kiirelt - vähemalt 5 mängijat tuleb leida maks. 3.5 päeva jooksul, et mitte saada kirja 0-25 kaotust selle eest, et polnud piisavalt mehi väljakule jooksmas (eeldusel, et karikamängudes ja sõprusmängudes ei osaleta ja mängijad pannakse müüki vahetult peale teisip mängu, muudel juhtudel on aega veelgi vähem), mis teeb tasakaalustatud tiimi moodustamise tegelikult ikkagi väga keeruliseks.

Veel üks võimalus on muidugi soolaste hindadega kõik mehed müüki paisata ja vaadata, et äkki mõnega näkkab - kui hinnad on piisavalt kõrged siis on sellisel juhul vähetõenäoline, et kõik mehed ära ostetakse ja nn järgnev hädapärane verevahetus võib tegelikult olla minimaalne (nagu Shabsteriga juhtuski) - siin aga miinuseks asjaolu, et (aktiivsed) konkurendid saavad meeste skillid teada ja ilmselt väheneb ka fännide rahuolu rubriigis "olen tuttav tähtmängijatega ja ei karda, et nad maha müüakse" ..

Mida arvate, kas selline kogu meeskonna müükipanek on/ võib olla õigustatud strateegia ja millistel juhtudel selle ette peaks võtma?

Last edited by Meelemb at 02/15/2010 03:34:16

From: BIG O

This Post:
00
131572.2 in reply to 131572.1
Date: 02/16/2010 14:51:53
Overall Posts Rated:
22
Kindlasti võib se olla strateegia kui mõistad, et pole piisavalt tugev ja tahad nt ühtlasemaid mehi vms.
Hooaja algul võtsin ka mina sellise asja ette ja see on toonud edu. Eelmine aasta olin ma ju liiga "peksukott" nüüd, aga üks tugevamatest. ise pean ennast esi 3 hulka (Väike ego vb :D ).

From: Meelemb

This Post:
00
131572.3 in reply to 131572.2
Date: 02/17/2010 17:12:33
Overall Posts Rated:
3535
Iisaku müüs ainult ühe mängija. Seega tahtlikult või tahtmatult viljeleti nn õngitsemise strateegiat, mis seisneb kogu kompletile soolaste hindade määramises lootuses, et ehk õnnestub mõni mees hingehinnaga maha müüa...

From: Aldo

This Post:
00
131572.4 in reply to 131572.3
Date: 02/22/2010 09:42:25
Overall Posts Rated:
2525
Suure osa mängijate väljavahetamine omab praktikas kasutegurit ainult soodsas turuolukorras. Millist minu hinnangul pole ammu olnud. Üks variant on panna kõik mehed müüki pärast 2/3 hooaega ning osta uued nädal pärast drafti kui turg on täiesti maas...)) Aga siis võib mängufann täiesti ära kaduda.

From: Heigo
This Post:
00
131572.5 in reply to 131572.4
Date: 02/26/2010 06:59:26
Overall Posts Rated:
1010
Kui kõik mehed soolase hinnaga müüki panna ja neist ühe maha müüd, ega see mingit murrangulist muudatust ei too (omad kogemused). Ise olen mehi müüki pannud ka emotsiooni ajel (pärast mõnd halba mängu), hiljem seda kahetsedes. Üldiselt ma sellesse kogu meeskonna müümisse ja uute ostmisse ei usu. BIG O arvamus enda kohta peab ka paika, aga ise loodan ikka play-offis tugevamaid üllatada :P