BuzzerBeater Forums

Srbija - IV.14 > trening najbitnija stvar!!!

trening najbitnija stvar!!!

Set priority
Show messages by
This Post:
00
113035.1
Date: 09/23/2009 19:13:15
Overall Posts Rated:
11
Da li mi se igraci povredjuju zbog lose izdrzljivosti? Da li to raste kroz trening ili mora posebno da se trenira? I jos nesto da li kad treniram mogu da stavim ceo tim da trenira skok sut ili posebno bekove sa krilima itd. da li ce brze dobiti poboljsanja kad su sami? I da li igraci ako trniram bekove skok sut sta se desava sa ostalima da li oni treniraju issto sa manjom dozom ili ne. voleo bih da znam jer ce mi znaciti kad vodim racuna oko minutaze. Hvala

This Post:
00
113035.2 in reply to 113035.1
Date: 09/24/2009 10:28:10
Overall Posts Rated:
5757
Da li mi se igraci povredjuju zbog lose izdrzljivosti?

ne


Da li to raste kroz trening ili mora posebno da se trenira?

Izdrzljivost se mora posebno trenirati. Ali to se trenira obicno na kraju sezone kada vecina ima uglavnom dve nedeljne utakmice ili u polusezoni kada je all-star utakmica.

I jos nesto da li kad treniram mogu da stavim ceo tim da trenira skok sut ili posebno bekove sa krilima itd. da li ce brze dobiti poboljsanja kad su sami?

Nikako nemoj ceo tim da ti dobija trening. PREVISE dugo traje trening. Sto manje pozicija treniras to je brzi trening tj. skilovi brze skaci. Istina da treniras manje igraca ali takav je sistem treninga. Ja ti uvek preporucujem sto brzi trening, znaci trenirati sto manje igraca. Kod recimo skok suta trenirati 6 igraca, a kod npr. presinga trenirati samo tri igraca. Ovakav nacin treniranja ja koristim i ne mogu da kazem da je los. Za mene je najbolji.
I bitno je rotirati treninge. ako hoces npr. pravilno razvijenog beka nije dovoljno trenirati samo skok sut, nego mora i presing i 1na1 i sut iz daljine, pa i dodavanje, samo sto neke treninge malo vise isforsiras.

I da li igraci ako trniram bekove skok sut sta se desava sa ostalima da li oni treniraju issto sa manjom dozom ili ne. voleo bih da znam jer ce mi znaciti kad vodim racuna oko minutaze. Hvala

Ostalimigraci ne dobijaju trening. Trening dobijaju samo oni koji su igrali na onim pozicijama koje si podesio u opciji Trening.
Za pun trening ti treba 48min. na poziciji KOJU TRENIRAS. A pozeljno bi bilo i da igrac kojeg treniras, pored tih 48min. odigra i KAO ZAMENA na nekoj drugoj poziciji KOJU NE TRENIRAS u nekoj drugoj utakmici, da bi i tu ubelezio nekih 10-15min. cime bi imao ukupnu NEDELJNU minutazu od 55-70min. koja je idealna ZA ODRZAVANJE DOBRE FORME.

This Post:
00
113035.3 in reply to 113035.2
Date: 09/25/2009 19:42:16
Overall Posts Rated:
11
Hvala ti na odgovorima! ali ima jos jedno pitanje zasto su mi nestali strelicei kod neki igraca a bile su tu prosle nedelje kao da je u usponu a sad je nema?

This Post:
00
113035.4 in reply to 113035.3
Date: 09/26/2009 04:51:51
Overall Posts Rated:
5757
Hvala ti na odgovorima! ali ima jos jedno pitanje zasto su mi nestali strelicei kod neki igraca a bile su tu prosle nedelje kao da je u usponu a sad je nema?

-
trening se azurira petkom oko podneva. Znaci sada je zapoceo novi ciklus, i u njega ulaze danasnja subotnja utakmica, onda utakmica u utorak i kup/prijatljska utakmica u cetvrtak, da bi se u petak opet azurirao trening.

Ajde pisi, sta treniras ove nedelje??? Imas ovog Preradovica, video sam ga na pocetku sezone, ima solidne ocene i moze dobro da se istrenira. Moj savet je da ires tri igraca koja ces da treniras i da rokas najbrzim treningom. Eto imas Preradovica, nadji jos dvojicu koju ces d treniras na bekovskim skilovima i rokaj.

This Post:
00
113035.5 in reply to 113035.4
Date: 11/02/2009 02:20:57
Overall Posts Rated:
00
Ја тек почињем па сам узео слободу да искористим ове савете ;) позз

This Post:
00
113035.6 in reply to 113035.5
Date: 11/02/2009 06:35:39
Overall Posts Rated:
5757
Ја тек почињем па сам узео слободу да искористим ове савете ;) позз

naravno, i slobodno uzmi slobodu pa pitaj i sta nije jasno