BuzzerBeater Forums

Hellas - III.2 > Ελληνικη κοινοτητα

Ελληνικη κοινοτητα

Set priority
Show messages by
This Post:
00
321444.1
Date: 09/07/2023 06:35:37
Trollokrates BC
IV.20
Overall Posts Rated:
1313
Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι ο Παναγιωτης και είμαι στο team της Εθνικής U21 Ελλαδος ως εκπρόσωπος τυπου ( Καλο ε ; ) .Οχι πλακα σας κανω,αυτα ειναι για να γελανε και οι σκυλοι που ελεγε και ο αειμνηστος Συριγος ,σκαουτερ ειμαι προφανως

Κανω αυτο το ποστακι στο φτωχο πλην τιμιοτατο φορουμ της κατηγοριας σας για τον απλουστατο λογο, ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ( σας πηρα τα αυτια το ξερω ναι , συγνωμη ,αλλα καπως πρεπει να κεντρισω το ενδιαφερον σας ) ανταλάσσοντας αποψεις , γνωμες ,ιστοριες και συμβουλες μεταξυ μας για το πολυαγαπημενο μας βασανο που ονομαζεται BuzzerBeater

Εμείς σαν ελληνική κοινότητα έχουμε δημιουργήσει ένα γκρουπ στο ντίσκορντ όπου ήδη είμαστε μέλη 180 Έλληνες μάνατζερ και συζητάμε για το παιχνίδι και όχι μόνο. Γενικότερα επικρατεί ένα ωραίο κλίμα και βοηθάμε ο ένας τον άλλον να εξελιχθεί μέσα στο παιχνίδι ( με οδηγους που εχουμε φτιαξει , με αρχειακια και τη πολυτιμη γνωση των παλαιοτερων σε πολλα ζητηματα ) αλλά να εξελιχθούμε και συλλογικά μέσω των Εθνικών ομάδων!
Αφήνω ένα λινκ για το ντίσκορντ και θα χαρουμε ιδιαιτερως αν συνεισφερετε και ακολουθήσετε κι εσεις την προσπαθεια που κανουμε , μεγαλωνοντας το τιμ που εχουμε δημιουργησει και μεγαλωνει συνεχως

ΤΟ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ
Απλα φτιαχνετε εναν λογαριασμο σε χρονο dt και μπαινετε

(https://discord.gg/S5WVWB2aj9)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ακομα κι αν το διαβασατε απλα ερθετε δεν ερθετε . Καλη συνεχεια σε ολους και ελπιζω να τα πουμε στον ελληνικο σερβερ αν οχι με ολους , με τους περισσοτερους ευελπιστω

Φιλικά
Παναγιωτης